Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Един приятел иска да си вземе нова видео карта за около 200-250 лева максимум.Машината му е:Motherboard  ga-f2a85xm-d3h,CPU: AMD A6-6400k и вградена видео карта.

Мисля да му препоръчам GTX 750TI или нормална GTX 750 но искам да знам дали процесора му ще bottleneck-ва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами процесора е слаб та нормално но това не е причина да взима по-слабата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искам да знам дали процесора ще спъва 750TI тъй като не съм много запознат с повечето AMD процесори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари точно отговаря моята, за 240 си взех радеон R9 280x. В olx ги има не отваряни за 200-240. Със стара i5-2310 кара всичко на макс със 60 кадъра, само на AC Unity, AC Syndicate и Far Cry 4 искат малко намаляне за да държат 60fps. Разбира се става въпрос за 1080p :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесорът е едномодулен двуядрен. В някои случаи ще спъва картата, но според мен си заслужава 750 Тi

Редактирано от plamenbm86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет GTX 750Ti както казаха повечето колеги това е най-доброто решение на Nvidia ! Иначе другите варианти са r9 280x или r9 270x-като нова с гаранция 

Весели празници 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте kaldata комюнити,
      Търся процесор с вградена видеокарта, по възможност не много скъп(може и втора употреба). Имам желанието да си купя този http://321.bg/магазин/продукти/amd-a8-5600k-x4-3-6ghz-fm2-box-детайли , но не знам къде да гледам какъв сокет имам.Все пак съм си инсталирал everest и прикачвам снимки тук за да ми помогнете в разчитането им.  

• от Plamen Traikov
      Здравейте, колеги.
      Преди да започна, искам да предупредя ЧЕ СЪМ NOOB - не разбирам почти нищо от дънни платки, процесори т.н.  Продадох ПС4-ката миналия месец, главно заради шуутърите - така и не му свикнах на тоя Дуалшок Та, имам сега 700-710 лева г/д и съм решил да се върна пак към ПС... в нас компа е купуван 2014,, далеч от Гейминг ПС, но не е чак боклук... модела е: 
      ACER ASPIRE TC-605

4 ГБ РАМ (ще купя още 4)
      Intel Celeron CPU 1820 2.70 GHz 
      Дъно Intel H81
      ............
      Исках да ви помоля да ми препоръчате нова видео карта и процесор за тези пари... знам, че бюджета е ограничен, но такова е положението в момента 
      Питах съседа, който е ИТ и той ми каза да си купя видео за 700 лева, още рам и ще ми вървят по-новите игри за следващите 2 години г/д... На други места ми казват, че ако процесора си остане същия от това ще страда видеото и няма да има ефект... Много съм объркан и ви моля за помощ и съвети... Искам да играя игри като Фифа 17, GTA 5, CS GO (той и в момента си върви),  евентуално Battlefield 1, Witcher 3 и бъдещите да кажем 2 FIFA 
      Благодаря ви предварително, ако ми препоръчате точни модели на процесори и видео карти или само видео като съседа ми ще съм ви много благодарен 
    • от HardJ
      Здравейте скоро писах за конфигурация и ми препоръчахте една е днес я поръчах, но нямаха наличност тази видео карта  http://nikem-bg.net/computer-components/GB-N960OC-4GD/ 
      GIGABYTE GV-N960OC-4GD • Chipset GeForce GTX 960
      И сменихме с тази -  http://nikem-bg.net/computer-components/PALIT-GTX960-JETSTREAM-4G-GD5/

PALIT GeForce® GTX 960 JetStream (4096MB GDDR5) Та въпроса ми е има ли значение понеже и двете са GTX 960 ? 
    • от Jane Ivanov
      Здравейте ...
      Въпроса ми е дали лаптопа ми е съвместим за инсталация на eGPU ?
      Samsung R580
      Спецификации:
      CPU: Mobile DualCore Intel Core i5-520M, 2666 MHz 
      GPU: nVIDIA GeForce GT 330M (2GB)
      RAM: 4GB DDR3
      HDD: SAMSUNG HM500JI (465 GB)
      PC Card slots: 1X Expresscard/34
      Видеокартата която ще използвам :  Gigabyte GV-N75TOC-1GI
      И от къде мога да  купя eGPU ... 
      Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване