Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички ! първо за много години :) така нека да преминем към проблема.Не съм сигурен точно от колко време го имам този проблем,но този път реших да го проверя,но не намерих отговор и за това ще пусна една тема тук.

• Когато включвам към моят Wi-Fi адрес опитвам да отворя Google play магазин-а и постоянно зарежда и след няколко секунди ми излиза нещо от сорта на "Времето за изчакване свърши" та въпроса ми е защо когато изключа Wi-Fi и съм с моят интернет такъв проблем няма,но когато го свържа просто не иска да отваря страницата.
  • Другото което е,че 192.168.0.1 дори име и парола (админ) не иска да отваря .. проверих през ипконфиг няма нещо което да го създава този проблем .. рутера ми е "TP Link WR740N"

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ExaFlop след малко ще го видя. Бърз както винаги :)

Забравих да спомена,че аз интернет си имам.. просто когато го включа на телефона специално в гуугъл магазина не ми го зарежда и останалото е вече рутер настройката ... и предполагам ще звънна на доставчиците да видя дали няма някаква промяна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за телефон значи имал проблем с прихващане на сигнал или самия сигнал е прецакан . Илу можеби рутера е дал на късо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pythongrammer написа:

аз интернет си имам..

От рутъра или от друго място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, ExaFlop написа:

от рутера speedtest не е проблем от самият интернет а от самият рутер и в най-скоро време ще го видя за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема ! благодаря все пак  ExaFlop :)

на 1/7/2016 at 10:03, ExaFlop написа:

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава и да споделиш как. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

връзката към самият телефон прекъсваше и като цяло не беше от рутера .. с нулиране на самият телефон се оправи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам такъв проблем, като се свързвам от телефона постоянно закъсва на 15% и продължава или ми изписва "времето за изчакване свърши" Рутера е D-Link DIR605L Мислих да пиша нова тема , но видях че тази наподобява моята. Лошото е че телефонът ми е Meizu Mx5 и не знам как точно да го нулирам, пък и нямам голямото желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
    • от acidoctor
      Здравейте съфорумници! 😀От около 2 седмици бойлера ми издава шумове наподобяващи работещо моторче. Чел съм за бълбукания и свистене но за такъв не съм чел, още😍Казаха ми, че е котлен камък. Някои да се е сблъсквал с нещо подобно или да знае от какво е? 
    • от peekmemf
      Здравейте, днес си купих нов лаптоп HP Omen 15. Инсталирах му Windows 10, но когато цъкна долу на иконката за wifi не излизат никакви мрежи. Единственото, което излиза е това от снимката. Някакви идеи как да го оправя? Благодаря предварително! 

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! 
      Имам проблем с Wi-Fi на лаптопа (ASUS VivoBook S14)  на иконката на wifi  имам * когато се свържа към wifi ми изписва " Без интернет,защитена" , но в същото време ми зареждат страниците в google? 
      МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!
  • Дарение

• Добави ново...