Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.

Преди няколко дни върнах хард брикнатия си телефон за поправка в гаранционен сервиз. Въпроса ми е дали ще се занимават да го оправят или направо ще сменят mainboard-а/целия телефон ? Единствените неща, които работят при телефона са кратката вибрация, когато се задържи Power бутона ; когато е извадена батерията и се включи към USB (зарядно или компютъра) се показва екран на телефона, че няма сложена батерия. И да, напълно съм сигурен, че не се открива от компютъра. Пробвах от 2 компютъра и през Ubuntu и нито от Windows, нито от Ubuntu се открива телефона, когато е свързан през USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как може да задаваш такъв въпрос? От сервиза ще ти кажат как ще постъпят. Там си имат и различен вид политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вярно в това, което каза, но просто реших да попитам

Редактирано от ProudlyTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го. Да беше G2, щях да ти кажа как да го оправиш за 15 минути без сервиз. Вече оправих един G2, американска версия. Сложен грешен ром. (взех го за 35 кинта, но поради проблем със сим картата го оправих и продадох)

П.П. Там се оправя като направиш късо с някаква жичка на 2 капацитатора. (ако греша, моля да ме поправите)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам за този метод с късото, обаче при моя телефон е различно за мое съжаление.. (Вече съм го оставил на сервиза, погрижих се максимално да не си личи, че е отварян) (Знам че на снимката е разкачена предната камера, спокойно, не съм забравил да я сложа обратно :D ). Ето как изглежда отвътре (Не е като G2-ката и не се вижда NAND чипа)

Capture.JPG

Редактирано от ProudlyTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дамн, кофти. Нищо, след тях ще си личи, че е отварян. Ако искаш, ще помоля един приятел да ми снима Nexus-а да видиш точно по какъв начин са го отваряли. По ръбовете има следи от права отверка и то не малка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niki292002 написа:

Дамн, кофти. Нищо, след тях ще си личи, че е отварян. Ако искаш, ще помоля един приятел да ми снима Nexus-а да видиш точно по какъв начин са го отваряли. По ръбовете има следи от права отверка и то не малка.

Ако няма да те ангажирам, нямам против да видя как изглеждат следите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, ProudlyTM написа:

Ако няма да те ангажирам, нямам против да видя как изглеждат следите.

Цитирам "ne moga da gk namer[".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, niki292002 написа:

Цитирам "ne moga da gk namer[".

:D:D Разбрах какво има впредвид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ProudlyTM написа:

:D:D Разбрах какво има впредвид

Сигурен съм, че си. Забутал го е под всичките си боклуци в стаята си и го мързи да го търси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...