Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

rossko73

Магазин за спортни добавки в София, Дружба 1 ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Ако някой случайно знае, ще може ли да ми каже дали има - и ако да, къде се намира магазин за спортни добавки в София, ж.к. Дружба 1.

Благодаря за всеки отговор предварително!:D

Редактирано от rossko73
Добавяне на тагове (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
    • от Анита Христова Трифонова
      За София уговорен мач между две сламени прически - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Anita Hristova Trifonova
      Така изглеждаше София през 80-те -Ела във София -Емил Димитров
    • от Lumberman
      Реших да стартирам тази тема, докато слушах една лекция-дискусия на тема разделението "София – Провинцията". Не е тайна за никого, че,  в последните 30 години особено, масово хората напускат селата и по-малките градове и отиват към по-големите или към столицата - въобще тенденцията за миграция към София продължава, независимо от другата тенденция за поток в посока чужбина, дали през големите градове, дали директно от по- малките или от селата. Но фактът е, че голямата част от населението се концентрира в няколко по-големи града, а останалата част от територията на страната пустее, буренясва и се руши. Не мисля, че тези процеси са случайни. Няма как и това пренаселване или евакуиране към градовете да не ми напомни за филма Soylent Green (1973), в който в далечната (тогава) 2022 г. населението на Щатите се е наблъскало в няколко големи града, хората са напълно зависими от властта роби, за които дори няма нормална храна.
      Темата е интересна. Аз поне считам градския начин на живот на такъв на удобства, но и на зависимост и по-голям контрол, докато селският такъв традиционно е по-тежък, но и дава по-голяма свобода и независимост. Неслучайно навремето българите са търсели свобода в балканските села, защото макар и селска държава тогава, в полските села и градовете хората са били много по-уязвими от турската власт. В момента управлението на ГЕРБ прави така, че всячески да спъва препитанието на хората в малките населени места (спомнете си "чумата" в Странджа) и въобще да мачка дребния и средния бизнес, с цел да принуди хората да търсят слугинска работа в големия град и в чужбина, най-вече за някоя корпорация. За земеделието и животновъдството има ли какво да се каже? Те са на ръба от много време и въобще се чудя как някои хора още се борят, иначе трябваше да си внасяме и онези 20% наша продукция.

Съответно в градове като София имаме и по-големи данъци, по-големи и направо непосилни цени на жилищата, презастрояване, по-високи цени и по-големи разходи въпреки уж по-високите заплати, и като цяло една много нездрава и стресираща среда. Макар и винаги да може и по-зле, и в някои световни мегаполиси положението да е по-трагично, това не пречи в големите градове хората да са много по-отчуждени един от друг, обезчувствени или дори враждебни, и разделени отколкото в малките населени места, където хората се познават и си помагат.
      Но ако трябва да разгледаме накъде отива тази миграция в бъдещето, изглежда неизбежно след 10-20-30 години българи да останат основно в няколко големи града и още стотици села да се обезлюдят съвсем. Ние приветстваме ли тези "промени"? Радва ли ни този път на развитие? И как стана така, че земята е можела да изхранва българския народ в продължения на хилядолетия именно в селата или градовете от аграрен тип, а сега вече не може?
      И нека за финал да пусна и дискусията, която ме подбуди да пусна тая тема:
      НАРОЧНОТО ДЕЛЕНИЕ СОФИЯ - ПРОВИНЦИЯ
      Сещам се преди години пътувах през океана от Щатите към Европа и се засякох в самолета с двама младежи от Североизточна България, които бяха ходили на бригада в Щатите и се връщаха. Те използваха термина "трудовия лагер" за Америка и живота там, и бяха доволни, че са си тръгнали. Да, американците бачкат яко, потънали са в дългове и работят на повече от едно място най-често, за да си поемат въздух. Но ако Америка е трудов лагер, ние гоним ли ги американците? Нямало ли е преди "ден на труда" и насилствен труд? И не работят ли много и хората на село? Ами работят, но има разлика между това да работиш за себе си, и да работиш за други (и чужди) хора, и парите ти и трудът ти да ги ограбва системата.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

• Добави ново...