Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Georgi_673

Как да свържа колоните директно към компа

Препоръчан отговор

Здравейте!Наскоро ми изгоря аудио системата (само главата) искам да ви попитам дали може да свържа колоните директно към компютъра?

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Georgi_673 написа:

Здравейте!Наскоро ми изгоря аудио системата (само главата) искам да ви попитам дали може да свържа колоните директно към компютъра?

Благодаря предварително!!!

В компютъра няма аудио усилвател,за да може да му се свързват колони.Но ако имаш отделен усилвател,може да свържеш него,да взима сигнал от компютъра,а колоните в усилвателя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Димитър 59 написа:

В компютъра няма аудио усилвател,за да може да му се свързват колони.Но ако имаш отделен усилвател,може да свържеш него,да взима сигнал от компютъра,а колоните в усилвателя.

ОК.Много благодаря не бях се сетил,че в компа няма усилвател.

преди 19 часа, RudeBoy написа:

Каква ти е аудиосистемата - марка и модел?

SONY vac 5

Редактирано от Georgi_673 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е писал колегата - директно не можеш да свържеш колоните.

Но каква точно глава ти е изгоряла? И има ли това връзка с усилвателя на системата? Защото ако той е здрав, и имаш аудио вход, пак можеш да свържеш компютъра към нея, и да я ползваш за озвучаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Здравейте, след като стартирам компютъра той забива и не иска да зареди уйндоуса, опитвам да вляза в биоса, но също не ми дава проста забива на старта, пробвах с ресет на СМОС, но без ефект

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от Димитър365
      Здравейте, на компюър с I5 3570  с 8GB DDR 3, ако му сложа GTX 1050 Ti 4GB Dual Phoenix добре ли ще е?
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Ясен Трифонов
      Здравейте, мнение за усилвател SOUNDWAVE A900 и характеристики в нета няма нищо освен мощност 2x35w. 
  • Дарение

• Добави ново...