Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Току що, Stilian Hadzhiev написа:

Айде бе човек. Още ли не си си избрал :eek:

Не не мога да преценя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До няколко дни ще отида до технополис или техномаркет ще пробвам и ще преценя какво ще взема и след това ще пиша тук какво съм взел :).

Само да питам ако взема ЛГ Г4 след като го стартирам с кой андроид би трябвало да е?

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С близалката, ама какво те притеснява това с кой андроид е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Stilian Hadzhiev написа:

До няколко седмици най-вероятно ще има ОТА ММ.

Това ясно, ама не разбирам той какво го бърка с кой софтуер ще е, като ще има минимум 2-3 ъпдейта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 38 минути, COD написа:

Просто питам.

Май само с питането ще си останеш! Хората ти казаха! Отиваш на място и решаваш! А какво ще си купиш с 800 лева - то се знае - ако си купиш, разбира се! Твоята работа прилича на това: "Рибата в морето, той сложил тигана на котлона!" Детска работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Май само с питането ще си останеш! Хората ти казаха! Отиваш на място и решаваш! А какво ще си купиш с 800 лева - то се знае - ако си купиш, разбира се! Твоята работа прилича на това: "Рибата в морето, той сложил тигана на котлона!" Детска работа!

Казал съм,че до няколко дни ще отида.Не съм от голям град и нямам възможност да ходя всеки ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Като че ли точно ти беше този, който пита цял месец септември за телефон и накрая се насочи за след нова година. Но не каза за коя нова година мислиш!

Така не се купува. Отиваш, проверяваш за 2 -3 модела, а след това питай за препоръки, като посочиш модел, който на теб ти е харесал. А ти питаш даже с коя версия ще е телефона! Това G4 е отлично телефонче. P8 на Huawei също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Като че ли точно ти беше този, който пита цял месец септември за телефон и накрая се насочи за след нова година. Но не каза за коя нова година мислиш!

Така не се купува. Отиваш, проверяваш за 2 -3 модела, а след това питай за препоръки, като посочиш модел, който на теб ти е харесал. А ти питаш даже с коя версия ще е телефона! Това G4 е отлично телефонче. P8 на Huawei също.

Септември не съм пускал тема свързана с телефони,мисля че беше Октомври или Ноември,но както и да е.Всъщност разполагах с определен бюджет,но възникна нещо друго по което отиде бюджета и за това реших да отложа покупката на смартфон за тази нова година.

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, COD написа:

Септември не съм пускал тема свързана с телефони.Всъщност тогава разполагах с определен бюджет,но възникна нещо друго по което отиде бюджета и за това реших да отложа покупката на смартфон за тази нова година.

Провери си темите, но тази от септември е с твой друг ник, а не с този.И пиши по темата ако имаш желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, COD написа:

Благодаря на всички ви за помощта!Спрях се на LG G4. :)

Ето какво става докато "мислиш" какъв телефон да си купиш:  LG G5    https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D0%A0%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80-%D0%BD%D0%B0-LG-G5-%D1%81-%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81-107620.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 минути, COD написа:

Сега ще ме накарате да чакам за G5.Шегувам се. :wink12:

Както се шегуваш, тъй ще ти и повярвам, че ще почакаш и за  LG G8. Но аз не се шегувам!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, COD написа:

Благодаря на всички ви за помощта!Спрях се на LG G4. :)

Изчакай малко mate 8!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.01.2016 г. at 20:23, COD написа:

Сега ще ме накарате да чакам за G5.Шегувам се. :wink12:

Ако нямаш намерение да взимаш сега по-добре изчакай Huawei P9.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.