Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора....значи реших да си продам компютъра и да си взема лаптоп та се обръщам към вас за мнение и препоръка...искам лаптопа да може да подкарва новите заглавия игри...не искам да е на 1080p с 60 fps.....но поне на медиум с около 25-30 fps....лаптопа ще се позлва за всичко не само за игри та също бих искал по възможност да е 17.3 инча. Бюджета ми е до 650 лева MAX .....благодаря предварително на отзовалите се !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв вариант. Ето прочети тази тема, за да разбереш защо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари, кажи да ти съберат настолна щайга. Пак ще е по-добре.

PS: Лаптоп за тия пари и да подкара 1080p, като за начало такъв трябва да ти е дисплея, а за толкова малко пари-не.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ТерминалТора
      Здравейте. Имам проблем с лаптоп леново B50-80- напоследък започна да се изключва спонтанно. Лаптопът работеше под Линукс и freebsd ( при последното изключване BSD-то се окъка тотално понеже имах глупостта да го инсталирам на UFS2 файлова система, която е проблемна при power outage-и. Оставих го да поработи за известно време, като бях пуснала конки-то и не забелязах прегряване. Какъв може да е проблема и има ли смисъл да се инвестира в ремонт. Прегледах dmesg логовете и е фрашкано с BIOS errors, нещо което досега не съм забелязвала на нормално работеща машина. Може ли да е планирано остаряване ?  Лаптопът е на 7 години и е интензивно ползван и като гледам май съм му взела животеца. Ако не може да се оправи, дали би могъл поне да се продаде за чаркове ?
    • от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Hd7770 1GB
      280лв

• от blipiblop
      Здравейте,
      Имам един казус с озвучение на импровизираното ми домашно кино. Използвам система в която свързвам към лаптопа си проектор Optoma HD66 като изкарвам звука през домашната си система 5.1 с ресийвър Pioneer VSX-531. Проекторът е свързан посредством HDMI кабел, а настройките на лаптопа ми (Lenovo G50-80) са да извежда аудиото вместо през HDMI, през аудио жака и е свързан с 3.5мм двоен аудио жак дълъг 5 метра.  
      В момента съм поръчал външна звукова карта и 10М TosLink кабел (SPDIF), за да мога да свържа аудиото да минава през 6-те канала на системата (вместо през 2 както в момента със стерео жака). На този етап не мисля, че това ще оправи проблема, тъй като този проблем е отдавна и ту се чува по-тихо, ту по-силно, но винаги има едно "пищене" много високо-честотен звук. Понякога се е оправяло с нов аудио кабел, но в крайна сметка в даден момент винаги се появява. Има случаи в които слагам стар аудио кабел (който съм купувал преди и е правил проблем) и от него няма шум. Не мога да разбера от къде идва този шум. 
      Какво открих: ...
      Наскоро забелязах една тенденция - Докато е пуснат звука през лаптопа и отива директно към ресийвъра не се чува нищо, но щом включа HDMI буксата на проектора, този шум се появява незабавно (без дори да е пуснат проектора). В тази връзка пробвах да изключа проектора от мрежата (тока) и шумът изчезва. Така съм в един омагьосан кръг в който имам или звук или картина (не може и двете, защото има шум). Пробвах да пусна звукът и през Bluetooth, но това не е решение. Вярвам, че това е проблем свързан с електрическото напрежение, но съм крайно незапознат с тази сфера. Знам, че има значение сечението, дължината на кабелите и други компоненти, но знанията ми по тази тема са оскъдни. Смятам, че аудио кабела е много дълъг (5 метра), но няма как при положение, че проектора е в едната част на стаята, а аудио системата в другия.
      Какво направих: ...
      Помислих, че тъй като проекторът е включен към разклонител с дълъг кабел и много гнезда, може това да създава някакво напрежение, което да се отразява на звука. Затова изключих всичко от разклонителя и включих проектора директно в контакта. Това не промени нищо, отново има същият шум.
      Моля, ако някой има теории, хипотези, предложения или друго, което може да е от помощ, нека пише. Може да ми пишете на лично съобщение ТУК, а аз ще публикувам отговора на този казус, ако бъде решен. 

• от Turbocrusher SL
      Здравейте, бих искал да ви задам въпрос. Имам лаптоп които през повечето време работи без батерия (батерията е изкарана, зарядното е включено). Един ден се пробвах да го включа, но не можах. Зарядното не подаваше ток към лаптопа. Реших, че зарядното не работи, затова го махнах и сложих батерията за да го включа. След като го включих реших да пробвам зарядното и то заработи. Можете ли да дадете обяснение какво се е случило и дали ще последват по големи проблеми? Благодаря предварително!!!
    • от CitySL
      Здравейте,
      Днес си закупих нов лаптоп (Asus VivoBook15 X540UB-GQ041). Той идва с инсталирана Endless OS. Аз нямам никакви познания относно тази система. След първоначалното включване на лаптопа направих нужните настройки на системата като: език, клавиатура, часова зона. След това ми излезе декстопа и за мое учудване на него няма нищо. Няма меню в доланата част на екрана (както е при Уиндоус), а само няколко икони за управление на безжичен интернет, инсталиране на App, настройки на звука и др. 
      Искам да преинсталирам системата и да я заменя с Уиндоус, но дори не знам как да рестартирам Endless-а. Когато натисна Power бутона на лаптопа, той изгасва за секунда и при последващото му натискане системата се стартира за секунда и така... Явно е някакъв спящ режим, но не разбирам... Въпроса ми е как да подкарам лаптопа до рестартиране, а по-нататък знам как да се оправям. Прикачам снимка на декстопа...
      Търсих информация в Youtube  и търсачката, но навсякъде нещата са описани да стават от меню. Явно не съм довършил първоначалната инсталация на системата, но не знам как да я продължа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...