Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Сега съм със Windows 10 но много не ми харесва и искам да си върна Windows 7, защото не мога да върна компютъра към по стара компилация. Имам следния проблем: Когато започна да инсталирам WIndows 7 и актулизациите да ми се свалят не става. Пише че Windows не може да актулизира файловете и пише да се рестартира инсталационната програма понеже я зареждам с Daemon Tools. Код на грешката: 0x6. Какво да правя сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация не се прави с емулираща програма.

Правите едно ДВД или една флашка буутващи с помощта на някоя програма.След това задавате в БИОС да буутва първо  от ДВД-то или от флашката.И стартирате преинсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, onogondur написа:

Преинсталация не се прави с емулираща програма.

Правите едно ДВД или една флашка буутващи с помощта на някоя програма.След това задавате в БИОС да буутва първо  от ДВД-то или от флашката.И стартирате преинсталацията.

Има ли някакво значение? Ами ако пак не стане така и с диск

Редактирано от mimincetu7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане ако диска е повреден или самото копие на прозореца е повредено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mimincetu7 написа:

Има ли някакво значение? Ами ако пак не стане така и с диск

Кое точно да има значение? Изяснете въпроса си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, onogondur написа:

Кое точно да има значение? Изяснете въпроса си.

Дали ще е от диск или не? Благодаря ви, предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е заради некачествен инсталационен файл.Възможно е да е заради проблеми с хард-диска.

Опитайте с флашка.Ако е за седмица,направете флашката буутваща по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, не се ли научихте как се инсталира Операционна система? Има толкова много писано в нета, че вече няма на къде. Тръгва се на чисто. С някакъв редактор на дялове се цепи диска, форматират се дяловете и се започва чиста инсталация. И как с Daemon Tools ще инсталираш, след като след първия рестарт нямаш файлове, защото те са били в RAM паметта? Мислете бе хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не всички са комютърно грамотни като вас. Не виждам смисъл в това да се заяждаме с по малко компетентни потребители. Този форум както и останалите форуми са за да си помагаме и съществуват точно за тази цел. 

Преди години даймън тулс инсталирах първата си операционна система успешно.

До колкото помня тогавашният принцип беше че още като си в даймъна и си пуснал сетъпа и инсталацията тръгне. Тогава почват файловете да се копират в твърдият диск. След първият рестарт вече си разширява файловете от твърдият диск в твърдият диск. Сега не знам точно как е. Но оса по този начин се слагаше директно до другата ос и ставаха дуал бут.

Но това не е добра практика. А днес не знам какво се случва с даймън тулса честно казано.

Най използваните начини за инсталация на операционна система днес са двд носители, флаш памети, твърди дискове и сървъри с dhcp и tftp като клиентската машина бутва операционната система с мрежова карта от сървъра посредством директна жична кабелна връзка сървър клие т или сървър рутер клиент.

Редактирано от Гост
Правопис. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Tanner Foost Foust написа:

Не всички са комютърно грамотни като вас ....

Това пък не е причина да са тънкообидни - демек, да се цупят за щяло и нещяло.

на 21.01.2016 г. at 10:30, mir4a написа:

Абе хора, не се ли научихте как се инсталира Операционна система? Има толкова много писано в нета, че вече няма на къде. Тръгва се на чисто. С някакъв редактор на дялове се цепи диска, форматират се дяловете и се започва чиста инсталация. И как с Daemon Tools ще инсталираш, след като след първия рестарт нямаш файлове, защото те са били в RAM паметта? Мислете бе хора!

Може и без "редактор на дялове" - всеки инсталационен пакет си има такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Devinbg
      Привет.
      Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?
      Благодаря предварително!

• от Simona Simeonova
      Здравейте, имам следния проблем с инсталацията на Windows 10. Някой може ли да ми предложи решение? 
      Благодаря, 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване