Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам нещо.Продават ми ауди А3 1.9 ТДИ 1997 година,за 3200.Колата няма грешка,карах я добре върви не е на много километри за годината си.Обаче продавача ми каза че колата е била автоматик и са и сменили скоростната кутия с ръчна.Та въпроса ми е дали тази смяна оставя някакви последици.Не разбирам много от тези неща само знам да карам.Благодаря ви много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,вероятно са сменили и конзолата в купето за скоростния лост и ръчната,все пак ако се съмняваш отиди с колата в някой сервиз  .......срещу 40-50 кинта ще и направят пълен оглед.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, stoian32 написа:

Искам да ви попитам нещо.Продават ми ауди А3 1.9 ТДИ 1997 година,за 3200.Колата няма грешка,карах я добре върви не е на много километри за годината си.Обаче продавача ми каза че колата е била автоматик и са и сменили скоростната кутия с ръчна.Та въпроса ми е дали тази смяна оставя някакви последици.Не разбирам много от тези неща само знам да карам.Благодаря ви много.

Провери предавателните числа на тази кутия и ги сравни с предавателните числа на оригиналната. Справката би трябвало да е лесна. Хората си правят заменки на скоростни кутии от автоматик към ръчни, както и от дизел към бензин и обратно, но си има последствия във вървежа и разхода на гориво. Получава се тяга за сметка на скорост или за сметка на гориво, но като цяло си върви без проблеми и няма какво да се повреди от такива заменки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карал съм подобен модел кола със същия двигател и върви по абсолютно същия начин.Отностно разхода не сам сигорен но ми гарантираха че не се различава от този на нормалното А3.Около 5.5,6 литра комбинирано за този двигател с 90 коня.

Благодаря много,ще я проверя в сервиз за всеки случай. Незнам дали избора ми е правилен . Според вас добра ли е колата за тези пари все пак.Смисал добра ли е като модел и мотор.

Ето ви снимка на колата от вътре.

1580940o.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, stoian32 написа:

Карал съм подобен модел кола със същия двигател и върви по абсолютно същия начин.Отностно разхода не сам сигорен но ми гарантираха че не се различава от този на нормалното А3.Около 5.5,6 литра комбинирано за този двигател с 90 коня.

Благодаря много,ще я проверя в сервиз за всеки случай. Незнам дали избора ми е правилен . Според вас добра ли е колата за тези пари все пак.Смисал добра ли е като модел и мотор.

Ето ви снимка на колата от вътре.

1580940o.jpg

Лично за мен, аудито има твърда возия. Изглежда стара и мърлява за тези години. Явно не са се грижили добре за нея. Според изтъркания волан, колата е с отдавна превъртял километраж. Като модел и мотор е добре колата, но притеснението идва от това, как са се грижили за нея. Да не се окаже, че и трябват прекалено много пари за да те вози прилично и сигурно. Въпроса се свежда до, какъв екземпляр попада купувача. Като гледам и различните цветове на таблото и волана, явно колата е събрана от различни коли.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази има 100 пъти по добра возия от голф 4 а за волана не е изтъркан така е излязла на снимката от светлината.Не е толкова зле от вътре просто не е карана и е доста прашасала.

Но си прав се пак сега може да е така след като я взема изведнъж може да почне да прави проблеми така че ще послушам колегата и ще я проверя  в сервиз отпреди да я взема.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак, според снимката 2000лв не бих платил за нея. За 3200лв се намират доста по запазени колички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам А3 да е дизел или газова инжекция до 3500 и да не е внос тази ми е една от изборите но първо се консултирам

Предлагат ми тази газов инжекцион за 3000 с кожен салон върви супер но парите ми се струват малко за нея и се съмнявам,

2955287o.jpg

2955294o.jpg

2955306o.jpg

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване