Премини към съдържанието
VladkoJ

Мога ли да накарам utorrent да сваля по-бързо ?

Препоръчан отговор

Тегля чрез utorrent,та ако може и има ли начин да се сваля по-бързо от това,което е ся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VladkoJ написа:

Тегля чрез utorrent,та ако може и има ли начин да се сваля по-бързо от това,което е ся

Има начин,но трябва да се знае колко е това,което е ся...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Има начин,но трябва да се знае колко е това,което е ся...

Как да видя ;)

пише сваляне: 6.5mb/s

качване: 55 kb/s и вдигна ся до 100

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, VladkoJ написа:

....пише сваляне: 6.5mb/s

При сваляне с 6,5 мб.с., един нормален торент идва за 2 минутки!Това си е голяма скорост и не може да се забърза повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Димитър 59 написа:

При сваляне с 6,5 мб.с., един нормален торент идва за 2 минутки!Това си е голяма скорост и не може да се забърза повече!

Кога ше я играя тая игра тя до 8 часа ще са тегли,че и после да я инсталирам еееееееееееееее,ама си е 51 gb ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За толкова си платил

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е тая игра? Да не теглиш някакви модове и да си мислиш, че игра ще играеш? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мързел има по този свят.
Нищо не пречи да пускаш торента, през нощта и като станеш сутринта, ще се зарадваш, че най-сетне ще я инсталираш и ще играеш цял ден, а и ще си някак по свеж и по-енергичен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Sc0user написа:

Коя е тая игра? Да не теглиш някакви модове и да си мислиш, че игра ще играеш? :D

Чак толкова тъп не мога да бъда ....cod aw дърпам да я видя ква е

преди 33 минути, Blue_Hulk написа:

Много мързел има по този свят.
Нищо не пречи да пускаш торента, през нощта и като станеш сутринта, ще се зарадваш, че най-сетне ще я инсталираш и ще играеш цял ден, а и ще си някак по свеж и по-енергичен.

аха цяла нощ компа да работи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 часа е твърде много дори да е 50ГБ торента. Иначе първото е да спреш останалите.

Друго не можеш да направиш освен да си платиш за по-висок тарифен план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

8 часа е твърде много дори да е 50ГБ торента. Иначе първото е да спреш останалите.

Друго не можеш да направиш освен да си платиш за по-висок тарифен план.

Кви 8 часа бе преди минутка свърши да са тегли

аааа мисля че не си разбрал имах предвид,че ще чакам до 20:00 не 8 часа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе се оплакваше че ще се тегли 8 часа...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Горе се оплакваше че ще се тегли 8 часа...

се тая нали са разбрахме .. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торент 51 gb ,за час и половина си изтеглил.Това си е супер скорост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хлапето просто се е чудило как да убие времето, докато се изтегли играта, разтягайки локуми тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш евентоално да направиш една настройка на utorrent-a!
Тя е следната.

Влизаш в utorrent-a, най-горе в ляво има опции>настройки>лимит

Направи ги като мен на 2000 и на 500 ( 1 и 2 ).

utorrent.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоростта на изтегляне или качване на торент зависи от много фактори. Вашата интернет връзка, система, сийдъри/лийчъри/ състоянията на техните конфигурации, тяхната интернет връзка, сървъри, тракер, големина и брой на файловете, местоположение на всяка една от страните, както и броя на сийдъри/лийчъри. Пък и може да съм пропуснал нещо. Ако осъзнавате всички тези неща, тогава няма да пишете теми тук, за да питате как "да накарате utorrent да сваля по-бързо"...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Хлапето просто се е чудило как да убие времето, докато се изтегли играта, разтягайки локуми тук. 

алллл колко сме умни :)

преди 1 час, ✯Blue Ray✯ написа:

Скоростта на изтегляне или качване на торент зависи от много фактори. Вашата интернет връзка, система, сийдъри/лийчъри/ състоянията на техните конфигурации, тяхната интернет връзка, сървъри, тракер, големина и брой на файловете, местоположение на всяка една от страните, както и броя на сийдъри/лийчъри. Пък и може да съм пропуснал нещо. Ако осъзнавате всички тези неща, тогава няма да пишете теми тук, за да питате как "да накарате utorrent да сваля по-бързо"...

Щом питам значи не знам ....,но пък се уча ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ✯Blue Ray✯ написа:

Абсолютно съм съгласен (не виждам нещо съкествено пропуснато).

Само да отбележа - на много неща можеш да влияеш - с по-голям или по-малък успех (например - лимита на вашата връзка). На други не можеш (локации и сървъри по трасето). Но има и трети - за тях може само да палнеш свещичка и да се молиш. Става дума за броя на сиидърите в момента и скоростта, с която качват.Щото - колкото на майната си да е даден сиидър, колкото и кофти да е трасето до там, колкото и слаб да ви е нет-а - ако ви се пуска по 50 kbps - ще си отчакате.

Преди време доста теглех, вярно че с добър нет и популярни торенти, ама като влязат 2-3 с по 3 Mbps - торента "фръкваше"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вече повечето потребители на замунда/арена и тн. се изтарикатиха и спряха да качват заради рейтинг. Особено когато съществуват програми за повишаването му без да се налага да чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.