Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

От пайпал искат да добавя моята банкова сметка ( която е цкб ) в САЩ за целта трябва да въведа :

9 цифрено число в долния ляв ъгъл на проверка

3-17 цифрен номер в долната част на чек или по банкова декларация

Звънях и в банката но ми отвърна че за първи път чуват за тези изисквания

Без име.jpg

Без име 1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай повече информация - кой и как ти иска тези данни, достоверен източник ли е? В сайта на PayPal ли е това, или си получил e-mail? Ако е по e-mail - от кого е?

Така като гледам, искат да добавиш американската си банкова сметка, имаш ли такава?

И аз съм получавал e-mail-и с искане да си потвърдя акаунта в PayPal, ама нали нямам такъв :) , и ги отсвирвам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, RudeBoy написа:

Дай повече информация - кой и как ти иска тези данни, достоверен източник ли е? В сайта на PayPal ли е това, или си получил e-mail? Ако е по e-mail - от кого е?

Така като гледам, искат да добавиш американската си банкова сметка, имаш ли такава?

И аз съм получавал e-mail-и с искане да си потвърдя акаунта в PayPal, ама нали нямам такъв :) , и ги отсвирвам.

Нямам американска банкова сметка

В официалния сайт на Paypal

Редактирано от didko_tt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, didko_tt написа:

Нямам американска банкова сметка

В официалния сайт на Paypal

Не е задължително.Освен ако не искаш да плащаш нещо с Пейпал.Това го искат за да си дръпнат една първоначална комисионна,уж заради регистрацията.Аз имам там акаунт от няколко години,без да съм добавял сметка.Използвам го в мой сайт,но за да плащат на мен.

Можеш да добавиш сметка по късно,чак когато ти се наложи да теглиш пари в брой от този акаунт!Иначе ако друг приведе пари в акаунта,можеш да плащаш  разни неща,без да си добавил сметка,но в рамките на наличните там.

През линкове,получени по електронна поща,дори и да са техни,никога не се вписвай или добавяй сметка!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкарай се от акаунта си и не кликай на линкове, пратени ти в пощата, скайп или бог знае къде.
Ще ти дръпнат парите от картата и после ще пускаш теми от сорта на "Помощ - източиха ми картата през Пейпал".

пп. И другия път преди да пуснеш тема ползвай търкачката.
Имаме тема за Paypal от години.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23 Януари 2016 г. at 10:24, algor написа:

Разкарай се от акаунта си и не кликай на линкове, пратени ти в пощата, скайп или бог знае къде.
Ще ти дръпнат парите от картата и после ще пускаш теми от сорта на "Помощ - източиха ми картата през Пейпал".

пп. И другия път преди да пуснеш тема ползвай търкачката.
Имаме тема за Paypal от години.

е аз къде да пиша в нея тема ли - искат ми номера на картата е сега пак писмо получих

след 48 часа щели да ми спрат акаунта баси :(

и си ми дойде превод и върви там па тури код помагайте много ви моля че нищо не разбирам от гимнастиките им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 20 минути, haidukpikaso написа:

- искат ми номера на картата е сега пак писмо получих...

Писма в поща,да си ги заврат отзад!Не кликаш за нищо на света през пощата си,когато е свързано с пейпал!Отваряш гугъл пишеш в търсачката пейпал,отваряш си тяхната официална  страница и си влизаш в акаунта по нормален начин.Там ако има нещо,то ще е написано!Ако нямаш нужда от плащане или теглене на пари от пейпал,не е спешно да им даваш номер на сметка.Няма да закрият акаунта!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Димитър 59 написа:

Писма в поща,да си ги заврат отзад!Не кликаш за нищо на света през пощата си,когато е свързано с пейпал!Отваряш гугъл пишеш в търсачката пейпал,отваряш си тяхната официална  страница и си влизаш в акаунта по нормален начин.Там ако има нещо,то ще е написано!Ако нямаш нужда от плащане или теглене на пари от пейпал,не е спешно да им даваш номер на сметка.Няма да закрият акаунта!

умориха ме с тез писма ъпдейтвай че ъпдейтвай - четох и това вдянах и аз ама какъв тоя зор

ами линковете им все до едно и също водят да си напиша номера на сметката е няма пък да го напиша пък

айдеее докато пиша това и отварям да пейстна онова за превода и тия пак

spacer10.gif PayPal spacer10.gif   spacer10.gif  
spacer10.gif
spacer10.gif
spacer10.gif
spacer10.gif

Your Account is on hold!

You can resolve this now.

Suspicious activity have been spotted using your account from : IP : 210.02.15.103 , Tunisia , 29/02/2016

It looks like someone else may have acces to your account, so we've temporarily locked it to keep your personal informations in safe. To unlock your account, you may need to pass a security check. Note that attempting to access someone else's account is a violation of PayPal's terms. It may also be illegal.

To reset your account access please click "Reset my account" and provide the information needed to reset your account and help us secure your transactions:

spacer10.gif
spacer10.gif Reset my account

ще ме побъркат тия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

haidukpikaso, от кой e-mail ги получаваш тези?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

ха а стига бе от моя последното аз си пращам мейл ли а не баси ко става бе :eek:

[ PayPal ] It looks like someone else may have access to your account .
от:
haidukpikaso@abv.bg

дата: 01.03.2016 21:40
до:
haidukpikaso@abv.bg

spacer10.gif  
template_top_left_1px.jpg template_top_left_3px.jpg template_top_312px.jpg template_top_160px.jpg template_top_220px.jpg template_top_right_3px.jpg template_top_right_1px.jpg
spacer10.gif spacer10.gif spacer10.gif
spacer10.gif
spacer10.gif PayPal spacer10.gif

това предното

[ PayPaI Inc. ] : Update Your Account Information
от:
PayPaI (localhost@metalika.ua)

дата: 01.03.2016 20:58
до:
haidukpikaso@abv.bg

Document

PayPaI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, RudeBoy написа:

От кой ли не.

No-reply@security.com

Примерно от тоя и още няколко дузини подобни.

преди 40 минути, haidukpikaso написа:

е аз къде да пиша в нея тема ли - искат ми номера на картата е сега пак писмо получих 

Където искаш пиши, но не кликай и не отваряй дори тези мейли.
Колкото повече активност имаш, толкова повече имейли ще получаваш.
Като видиш такъв мейл направо го трий и то без да го отваряш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

От кой ли не.

No-reply@security.com

Примерно от тоя и още няколко дузини подобни.

Където искаш пиши, но не кликай и не отваряй дори тези мейли.
Колкото повече активност имаш, толкова повече имейли ще получаваш.
Като видиш такъв мейл направо го трий и то без да го отваряш.

добре, благодаря, даже и на оня дето че са преведени парите и на него няма да кликам на нищо от пощата няма да кликам баси как ма стресират че и от моя мейл накрая как става тоя номер баси хакери ли са кви са

а те веднага ли отиват на сметката

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм активен ползвател на Пейпал, но когато са ми превеждали пари са ми светвали веднага.
Е, 10-15 минути не го броя и в този смисъл казвам веднага.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

Аз не съм активен ползвател на Пейпал, но когато са ми превеждали пари са ми светвали веднага.
Е, 10-15 минути не го броя и в този смисъл казвам веднага.

на мен това ми е първото общуване с Пейпала, искат потвърждение обаче от пощата ми за да отидат там затова ги няма

Don't see the money in your account?

For your money to appear in your account, you'll first need to confirm your email address with us. пише тука Потвърдете мейла си сега и даден линк You'll need your confirmation code: *****************

да кликам ли на линка им

а акаунта ми си бачка нищо му няма рекох да видя дали некой админ нещо не иска номера на сметката ама нямам писма, сега да видим тез долари как да идат там, май трябва натисна линка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега.
Ти току-що си регистрирала акаунт или го имаш отдавна и сега някой ти е метнал пари там, а ти не ги виждаш като получени?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Чакай сега.
Ти току-що си регистрирала акаунт или го имаш отдавна и сега някой ти е метнал пари там, а ти не ги виждаш като получени?

отдавна е регистриран акаунта ми в пейпала, не ми е трябвал, сега ми трябва вече

да, пратиха ми пари, като адрес на пейпала е даден мейла ми

и сега значи аз доколкото схващам трябва да им натисна тоя линк в писмото и тогава вече парите ще отидат у пейпала, защото не отиват директно там, това положението, няма никой там на сметката

те така и написаха хората де - ще получите мейл когато бъдат преведени вашите пари, следвайте инструкциите в писмото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, честно казано не помня дали на мен ми е искало такова потвърждение и не искам да те подведа.

Я някой разбиращ и напатил се да дойде да сподели иска ли потвърждение такова, самия акаунт или е пак някой номер за точене на кинтите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

отдавна е регистриран акаунта ми в пейпала, не ми е трябвал, сега ми трябва вече

да, пратиха ми пари, като адрес на пейпала е даден мейла ми

и сега значи аз доколкото схващам трябва да им натисна тоя линк в писмото и тогава вече парите ще отидат у пейпала, защото не отиват директно там, това положението, няма никой там на сметката

те така и написаха хората де - ще получите мейл когато бъдат преведени вашите пари, следвайте инструкциите в писмото

Няма такова изискване в пейпал,да кликаш в пощата си,за да получиш пари!Няма нужда от каквито и да са потвърждения за да получиш пари!Потвърждение е нужно само в случай,че ти ще изпращаш и то с код получен по регистрирания там твой телефон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Хм, честно казано не помня дали на мен ми е искало такова потвърждение и не искам да те подведа.

Я някой разбиращ и напатил се да дойде да сподели иска ли потвърждение такова, самия акаунт или е пак някой номер за точене на кинтите?

от тях е писмото проверих в сайта им платено натиснах линка отидох в пейпала иска ми паролата и пак нищо

а в писмото дали някакъв код е къде да го турям тоз код те тва от тяхната страница за плащания оф ще се побъркам вече с тоз пейпал

Mar 1 2016 06:03:17 PM haidukpikaso 2.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

от тях е писмото проверих в сайта им платено натиснах линка отидох в пейпала иска ми паролата и пак нищо

а в писмото дали някакъв код е къде да го турям тоз код те тва от тяхната страница за плащания оф ще се побъркам вече с тоз пейпал

Mar 1 2016 06:03:17 PM haidukpikaso 2.gif

Няма какво да се побъркваш - просто не са ти пратени пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то няма ко да точат аз и сметка не съм написала у пейпала па га напиша ще ги тегля веднага

ама да се посъберат малко че туй 2 евро за транзакция ужас

преди 8 минути, algor написа:

Няма какво да се побъркваш - просто не са ти пратени пари.

те затова веднага ми писаха от пейпала, че имам вече пари само дето няма още де

я кажете това ли им е седалището да знам вече

Getting Started with your PayPal Account

Dear Albena Vankova,

Congratulations on creating a PayPal account. To get started, just follow these steps to start paying safely and easily with PayPal whenever you shop online.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 22-24 Boulevard Royal, L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PayPal Email ID PP1261 - 145a7eab5312a123456?pageName=system_email_PP1261ts?ppid=&cnac=BG&rsta=en_US&unptid=3ade5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

а в писмото дали някакъв код е къде да го турям тоз код те тва от тяхната страница за плащания ..

Kод за повърждение е необходим само в случай,че ТИ плащаш,а не когато получаваш пари!Но никога не е по поща,а се получава чрез СМС по телефон.Аз също имам сметка в пейпал,няма такова положение като твоето.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Kод за повърждение е необходим само в случай,че ТИ плащаш,а не когато получаваш пари!Но никога не е по поща,а се получава чрез СМС по телефон.Аз също имам сметка в пейпал,няма такова положение като твоето.

тези сайтове са по поща обаче, не пращат смс-и

как ли не от Америка смс-и ще ми пращат

да е България - да, смс, но това е от Америка, само с мейли контактуват

то не стига че 45 цента ми взеха и за превода ами и смс-и ще ми пращат ей сега

аз за седалището на пейпала пак питам да знам вече като получавам писма от тоз пейпал ако е от Люксембург значи са истинските

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

тези сайтове са по поща обаче, не пращат смс-и

как ли не от Америка смс-и ще ми пращат

да е България - да, смс, но това е от Америка, само с мейли контактуват

С имейли не контактуват!В самият акаунт на пейпал,се влиза вместо с потребителско име,с имейл адреса плюс паролата в пейпал.Акаунта това ти е онлайн сметката.Получаване на пари,не се потвърждават никъде по света!Ти не си задължена да правиш нещо,за да получиш пари.Това го прави изпращача,защото парите са от неговия джоб.Аз съм правил покупки от друга държава и в момента,който кликна „плащане“,получавам на секундата СМС с код,за да го впиша там,където съм попълнил плащането,иначе няма да влезе в сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 46 минути, Димитър 59 написа:

С имейли не контактуват!В самият акаунт на пейпал,се влиза вместо с потребителско име,с имейл адреса плюс паролата в пейпал.Акаунта това ти е онлайн сметката.Получаване на пари,не се потвърждават никъде по света!Ти не си задължена да правиш нещо,за да получиш пари.Това го прави изпращача,защото парите са от неговия джоб.Аз съм правил покупки от друга държава и в момента,който кликна „плащане“,получавам на секундата СМС с код,за да го впиша там,където съм попълнил плащането,иначе няма да влезе в сила.

ами ето - и тука код пращат също само че на мейла код пратили един дълъг код

добре, сега пак ще вляза в пейпала да видя какво съм омазала

ейй да бяхте казали да вляза в Активиране бе хора

то там стоят ассерt трябвало да се натиснееее не знаете ли

няма кой да ми каже че трябва да ги активирам аз се чудя що няма никой те стояли и чакали да ги приема

:coins:

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.