Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sasho_lom

Мнения за Thrustmaster ferrari F430

Препоръчан отговор

Какво мислите за този волан гледах ревюта и цените и ме устройва воланчето но никога не съм имал "ferrari" волан. Преди 1-2 седмици си взех Logitech Formula Ex но не ми хареса само педалите малко ми харесаха но волана нещо не ми беше удобен като, че ли и затова го продадох и сега съм се насочил към по-висок клас волан и попаднах на този, говоря за чисто нов не за втора употреба! Ще се радвам ако ми разясните нещата и за 150 лева дали ще намеря по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сашо,за 150 лв по-добро няма да намериш;интересно и този откъде нов за тия пари.Мастерите са по-качествени и с по-голям диаметър на геврека от Лоджитата,като и някои модели са се ремък/ремъци и не тракат кат Лоджитата (за Т100,Т150,Clutch,430-провери в нета,за Т300,Т500-със сигурност).

В общи линии 430ката е конкурент на Logitech GT,но Лоджито е по-добро.Също така интересен и евтин е и FFB Clutch,макар да не е толкова лачен като 430,все пак е с 3 педала,а вътре едва ли има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих един човек ги продава нови били са мостра в магазин и са два за 149 лева. Казва, че като го взема ще разбера, че е нов защото адаптерите ли какво каза там са с найлончета и не е разопакован и тем подобни. Значи ти ми казваш, че за 150 лева да не се чудя а да го взимам понеже е и чисто нов а в интернет май за 190 го намерих в някъв сайт чисто нов. А за лоджито знам, че е по-добро но там цената втора употреба започва от 200лв. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,ако е нов;за тия пари нов по-добър -няма да се наери.Мисля,че и Ф430 е с ремък,но отстъпва на ГТто в ъгъла на завиване на геврека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гт колко е ъгъла и на ф430 колко е ъгъла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля 430ската-четвърт оборот,а GTто-оборот и четвърт;разгледай ревютата,нали имаш комп и нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е проверих само на ф430 270градуса. Ама няма смисъл да гледам на гт-то щото вече съм решил да взема този а и съм го намерил на доста изгодна цена. До няколко дни ще е при мен.;) Мерси за отзива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си сметка за ъгъла (малко повече от четвърт оборот,като всяко воланче от 50 лв ново):

8593975V.jpg

И си отваряй очите с тоя продавалник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

270 не е ли малко малко.Аз играя предимно на 360 и то защото предпочитам супер чувствително управление.Някой път обаче като врътна по рязко и колата тръгва да се пързаля. На 270 сигурно трябва да се внимава много. 

Иначе като гледах и аз се чудех за ТМ Т300/500,но намерих моето на уникална цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Tommygun,ъгълът наистина е малък,но не е лошо воланче.

Да,Т300/500 са уникални волани-два мотора и два ремъка-не се чуват,а и са много по-качествени от лоджитата,само Фанатиците са по-добри.Лоджитата от ГТ насетне-ГТ,25,27,29-са един геврек с козметични промени (е,ГТ не толкова лачен и с такива педали кат следващите).Лошото на Лоджитата е пластмасата вътре,а и с тия зъбни колела-тракат кат евтиниите,ама и цената им е по-приятна от на Мастерите,при които геврек,педали 3 и лост-скачат почти двойно на 25/27.

Виж видеото.

Ха-ха,уникален е Т500-бюрото тръгна да си оди!:13:

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз волан от сорта на г25 и г27 не съм карал и не знам как е да караш с 900 градуса, а за продавалника знам, че повечето са боклуци вече съм патил от там но този човек ми гарантира, че са нови и каза, че като го разопаковам сам ще видя, че са нови каза, че са били мостра в магазин. Дали е възможно да има повреда някаква след като е бил мостра? А ти нали каза, че за тази цена няма как да намеря по-добро а пък повече пари нямам от 200 и кусур лева нагоре за волан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.1.2016 at 20:55, dl777 написа:

@Tommygun,ъгълът наистина е малък,но не е лошо воланче.

Да,Т300/500 са уникални волани-два мотора и два ремъка-не се чуват,а и са много по-качествени от лоджитата,само Фанатиците са по-добри.Лоджитата от ГТ насетне-ГТ,25,27,29-са един геврек с козметични промени (е,ГТ не толкова лачен и с такива педали кат следващите).Лошото на Лоджитата е пластмасата вътре,а и с тия зъбни колела-тракат кат евтиниите,ама и цената им е по-приятна от на Мастерите,при които геврек,педали 3 и лост-скачат почти двойно на 25/27.

Виж видеото.

Ха-ха,уникален е Т500-бюрото тръгна да си оди!:13:

Чак сега изгледах клипчето. G27 трака ,но не чак така както се чува при него.Поне моето не е чак така фрапиращо.Вибрацията също е въпрос на вкус. Аз съм я намалил защото в игра като Dirt например ,ще ми изкърти ръцете с всички ефекти пуснати на макс.За писта е ок да усещаш бордюрите, но за рали е или супер реализъм или добри времена.И двете не става.Може при него микрофона да е поомазал нещата.Както в това клипче при мен.Някой може да рече,че U-14S се чува или че лекото поскърцване на вратичката(59сек) ще гътне къщата.:D

Иначе Т500 е друга бира да,но и цената се движи в посока,където човек може да почне да се замисля дали да не е направо Фанатек.Пича,от който си купих G27 каза че е успял да стигне с него до златна лига на някаква американска симулация и за по-нагоре вече трябвало сериозно оборудване.А завода на Фанатек е на около 60 километра от тука,така че щял да се ориентира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех волана и съм доволен от него за сега.

Редактирано от sasho_lom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и него, чисто нов без забележки и всичко си функционира перфектно!

IMG_20160204_134645.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...