Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ще тръгне ли GTA 5 на този компютър

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам би ли тръгнала GTA 5  на този компютър дори и на минимални изисквания http://www.emag.bg/nastolen-kompjut-r-intel-celeron-processor-g1840-2m-cache-2-80-ghz-4096mb-1600mhz-1000gb-7-2krrpm-sata-6gb-s-intel-hd-graphics-intel-h81-express-chipset-6-usb-2-0-vga-internal-hd-audio-free-dos-garancija-36-meseca-intel-office-celeron/pd/DYV7BYBBM/ . Знам много от вас ще си кажат ,,този е луд,, но намерих клип на компютър със същите параметри да се играе GTA 5 . Моля някой да ми каже би ли тръгнал и на моя (някои ще кажат изтегли я и пробвай , проблема е  че съм го поръчал и не е дошъл) . :D:D:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О боже. Не разбрахте ли, че готовите конфигураций не стават за игри ? Особено за 350 лева. Това е предназначено за обикновенни неща, не за игри. Да, ще тръгне, ама до колко ще може да се играе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълен упсурд. С този слаб процесор и вградената в него графика забрави.

А това на клипа е по-зле и от супер Марио на 8 битово нинтендо. Вероятно върви с 20 FPS. Това е мъка, не игране. Всичко сече, та се не търпи. Не си давай парите. Само едва средно добра видеокарта струва колкото целия компютър.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, hilas написа:

Това исках да разбера дали ще тръгне. Но после видях че играта на клипа цепи. :D

Ще тръгне, но няма да може да се играе. За тези пари по-добре си вземи един плейстейшън 3.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускай си я на low на поне 1024x768 и пуцай готината игра :P И на мен ми казваха, че няма да тръгне на лаптопа ми(sony vaio i5 520m 4gb ram ati mobility hd 5470 512mb) ама на гореспоменатите настройки си върви достатъчно ''мазно'' за да се играе(че и да се превърти не знам с колко fps)....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще се пусне. Но е в пъти по-добре един плейстейшън 3 и GTA V втора употреба. Един приятел си взе GTA V, BF4 и Watch Dogs втора употреба за 50 лева (и трите), само че без кутий и си вървят перфектно.

А и игри на лаптоп.... Също да споменем факта, че GTA V струва около 100 лева в момента нова. А за компютър няма как да вземеш втора употреба, защото за компютри винаги вървят с код който е за еднократна употреба. Ето пример.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако искам да го upgrade-на кое да си купя първо РАМ памет или видео карта. И относно видео картата как да се ползват и двете на веднъж като има само един кабел ???  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би имаш в предвид две видео карта (вградена и тази, която ти е външна) не става. Трябва да са ти две еднакви видео карта, пък и да ти поддържа дъното crossfire/sli и отделно мисля, че е доста безсмислено, ако примерно ще правиш SLI на GTX750, като по-добре можеш да си вземеш 970 и да си джиткаш. Друг е въпросът дали си стурва на тоя Pentium да се купува 970 :D:D:D В момента най-изгодното е ако искаш да играеш игрите добре i3 6*** + GTX960/70 ;) 

П.П Ето как ще се представи с тоя пентиум и с GTX750, който струва близо 300лв  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма смисъл да му купувам рам или видео а процесор ? 

преди 12 минути, D71149 написа:

Може би имаш в предвид две видео карта (вградена и тази, която ти е външна) не става. Трябва да са ти две еднакви видео карта, пък и да ти поддържа дъното crossfire/sli и отделно мисля, че е доста безсмислено, ако примерно ще правиш SLI на GTX750, като по-добре можеш да си вземеш 970 и да си джиткаш. Друг е въпросът дали си стурва на тоя Pentium да се купува 970 :D:D:D В момента най-изгодното е ако искаш да играеш игрите добре i3 6*** + GTX960/70 ;) 

П.П Ето как ще се представи с тоя пентиум и с GTX750, който струва близо 300лв  

Да видя дали съм разбрал правилно така ще изглежда на моя компютър ли ???

Ако е така аз съм доволен . :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Ако искате да играете GTA V (главно) ви трябва и процесор и рам и видео, зависи на какви настройки искате да играете, но една машина за около 800-900лв би била достатъчна, за да подкара без лаг на Normal настройки играта, но разбира се, че не говоря за тези готови машини, а вие да си поръчате частите и да си ги сглобите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, D71149 написа:

Не. Ако искате да играете GTA V (главно) ви трябва и процесор и рам и видео, зависи на какви настройки искате да играете, но една машина за около 800-900лв би била достатъчна, за да подкара без лаг на Normal настройки играта, но разбира се, че не говоря за тези готови машини, а вие да си поръчате частите и да си ги сглобите. 

Аз съм доволен и на Low . :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hilas написа:

Аз съм доволен и на Low . :D

Повечето хора мислят така: ""Кола без турбо е като жена без ц*ци-вършити работа,но не ти прави кеф!" хахахаха :D:D:D:D

Редактирано от D71149 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, D71149 написа:

Повечето хора мислят така: ""Кола без турбо е като жена без ц*ци-вършити работа,но не ти прави кеф!" хахахаха :D:D:D:D

:D:D:D:D:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване