Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес сложих парола на Wi-Fi връзката, понеже и други хора се свързват. Единият от компютрите е с операционна система Windows XP и ми създава проблеми. След като сложих паролата на рутера, компютъра не иска да се свързва с интернет. Знам, че някъде трябва да се въведе паролата на рутера в настройките на адаптера, но не знам къде. Моля ако някой знае как става да пише много ще съм му благодарна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаптера открива ли мрежата?Долу в лентата за задачите показва ли се икона за мрежа с червен хикс ?

И кажете какъв е лаптопа ,марка и модел.И дали адаптера е включен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да адаптера открива мрежата и е включен. В лентата на задачите се показва иконата за мрежа с червен хикс и една друга икона с няколко чертички. А относно марката е компютър NEO 3250 XPRESSION.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на иконката в чертичките. Това е допълнителния сортуер, който управлява безжичната карта и търси настройка ( Zero Configuration или Allow Windows to configure my network) . След това ще може да се свързваш чрез иконката на Windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви опции имаш на Profile Managment?

Виж един линк с обяснение.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали затова е този форум.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.