Премини към съдържанието
bmvtooo

Трябва ми програма за 3D интериор на стая.

Препоръчан отговор

Не знам дали е правилно заглавието, но ми трябва програма в която да задам размерите (на моята стая примерно) и от там да избирам какви мебели, под, мазилки, окачени тавани... - като дизайн да се използват. След развода искам да направя пълен ремонт на къщата си и ми трябва подобна програма с която да видя горе-долу предварително кое как ще изглежда, за да мога да избера какво точно да направя в последствие. Имам много професии и една от тях е строителството, но не съм го практикувал от години. Ако пък има пък такава, която с няколко клика на мишката може да се добие представа кое как ще изглежда ще е още по-добре.

Редактирано от bmvtooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google SketchUp. Сравнително лесно се моделират прости неща с него. За самите мебели ако няма готови модели, могат да се направят грубо само с външните мерки - колкото да се види кое колко място заема.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти първо виж на каква женуря ша попаднеш, па после мисли за интериора! Щот една програма нема ти реши проблемите с капризите на жените.

После има да псуваш програмата, че не ти е наредила правилно мебелите.

пп.Гледай спалнята да е у ред-щот там са оправят, или развалят семейства.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Autodesk Homestyler - има го и в Уеб магазина на Chrome, за Андроид (в Google Play) и в App Store

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Ще ги погледна тия програми и дано се справя. Скалата не се притеснявай, още от сега има друга дето е много точен човек и все ще се разберем някак с нея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, skalata_73 написа:

Ти първо виж на каква женуря ша попаднеш, па после мисли за интериора! Щот една програма нема ти реши проблемите с капризите на жените.

После има да псуваш програмата, че не ти е наредила правилно мебелите.

пп.Гледай спалнята да е у ред-щот там са оправят, или развалят семейства.

След раздялата спестил пари за цял ремонт. Явно скъпо нещо е жената.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.