Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам един проблем .. Наскоро (няма и два месеца ) си взех въпросния  Samsung Galaxy Note 4 . Пробле е че от време на хората  които ме търсят не могат да се свържат с мен .. дава им изкл. телефон а той си е вкл. ! Случва ми се не за първи път .. Рестартирам го и се оправя до другия път ... Някой да се сблъсквал със същия  проблем и гаранцията покрива ли  този бъг ? Мерси ! :)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuel A Atanasov написа:

Здравейте ! Имам един проблем .. Наскоро (няма и два месеца ) си взех въпросния  Samsung Galaxy Note 4 . Пробле е че от време на хората  които ме търсят не могат да се свържат с мен .. дава им изкл. телефон а той си е вкл. ! Случва ми се не за първи път .. Рестартирам го и се оправя до другия път ... Някой да се сблъсквал със същия  проблем и гаранцията покрива ли  този бъг ? Мерси ! :)

Проверете сим картата дали прави същия номер на друг телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

Проверете сим картата дали прави същия номер на друг телефон

Пробвах и с други апарати няма проблем. Въпроса е че се случва периодично и незнам ако отида в сервиза и им кажа за проблема дали ще ми го покрие гаранцията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Emanuel A Atanasov написа:

Пробвах и с други апарати няма проблем. Въпроса е че се случва периодично и незнам ако отида в сервиза и им кажа за проблема дали ще ми го покрие гаранцията 

Имам съмнение че ще ви признаят гаранцията. Но за всекъ случай се опитайте за изтъркате контактите на сим картата с гумичка, може да има проблеми с контакта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се случва това, сигнала намалява ли? Следете кога се случва и наблюдавайте нивото на сигнала през това време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ✯Blue Ray✯ написа:

Когато се случва това, сигнала намалява ли? Следете кога се случва и наблюдавайте нивото на сигнала през това време. 

Днес като ми се случи забелязах ,че забива някакси частично , смисъл такъв отклчам го ровя се в него но но плъзгащото меню примерно не работи , в този ред на мисли също ми се случва да  нямам мобилен интернет а съм в центъра на София и приятеля до мен има... (на един и съш оператор сме  ) ...

Преди си бях казал че повече Самсмунг няма да си взема... защо се зарекох !!! :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката не е съвсем ключова в тази ситуация. Направете това, което Ви посъветва @capnemo . С времето контактните пластини се окисляват, но едвали това е проблема. Най-вероятно става въпрос за загуба на сигнал в тези моменти. Ако нямате много ценна информация направете хард ресет на телефона и вижте тогава как ще стоят нещата. Опитайте и с друга сим карта. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ходи в сервиз. Вътре самата дънна платка не прави хубав контакт с антената на пластмасата отзад. Имах същия проблем със S4-то, но тъй като много отдавна нямах гаранция си го реших с най-обикновенно алуминиево фолио и 15 минути. Автора да не прави това, има гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от vankata4
      Здравейте, таа на кратко - опитвайки се да си сложа клавиатурата на s4 с цифричките си изтрих default - натата.... Някфи идеи как да си я върна(изтегля) или да си сложа клавиатурата на s4? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.