Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам един проблем .. Наскоро (няма и два месеца ) си взех въпросния  Samsung Galaxy Note 4 . Пробле е че от време на хората  които ме търсят не могат да се свържат с мен .. дава им изкл. телефон а той си е вкл. ! Случва ми се не за първи път .. Рестартирам го и се оправя до другия път ... Някой да се сблъсквал със същия  проблем и гаранцията покрива ли  този бъг ? Мерси ! :)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuel A Atanasov написа:

Здравейте ! Имам един проблем .. Наскоро (няма и два месеца ) си взех въпросния  Samsung Galaxy Note 4 . Пробле е че от време на хората  които ме търсят не могат да се свържат с мен .. дава им изкл. телефон а той си е вкл. ! Случва ми се не за първи път .. Рестартирам го и се оправя до другия път ... Някой да се сблъсквал със същия  проблем и гаранцията покрива ли  този бъг ? Мерси ! :)

Проверете сим картата дали прави същия номер на друг телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

Проверете сим картата дали прави същия номер на друг телефон

Пробвах и с други апарати няма проблем. Въпроса е че се случва периодично и незнам ако отида в сервиза и им кажа за проблема дали ще ми го покрие гаранцията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Emanuel A Atanasov написа:

Пробвах и с други апарати няма проблем. Въпроса е че се случва периодично и незнам ако отида в сервиза и им кажа за проблема дали ще ми го покрие гаранцията 

Имам съмнение че ще ви признаят гаранцията. Но за всекъ случай се опитайте за изтъркате контактите на сим картата с гумичка, може да има проблеми с контакта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се случва това, сигнала намалява ли? Следете кога се случва и наблюдавайте нивото на сигнала през това време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ✯Blue Ray✯ написа:

Когато се случва това, сигнала намалява ли? Следете кога се случва и наблюдавайте нивото на сигнала през това време. 

Днес като ми се случи забелязах ,че забива някакси частично , смисъл такъв отклчам го ровя се в него но но плъзгащото меню примерно не работи , в този ред на мисли също ми се случва да  нямам мобилен интернет а съм в центъра на София и приятеля до мен има... (на един и съш оператор сме  ) ...

Преди си бях казал че повече Самсмунг няма да си взема... защо се зарекох !!! :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката не е съвсем ключова в тази ситуация. Направете това, което Ви посъветва @capnemo . С времето контактните пластини се окисляват, но едвали това е проблема. Най-вероятно става въпрос за загуба на сигнал в тези моменти. Ако нямате много ценна информация направете хард ресет на телефона и вижте тогава как ще стоят нещата. Опитайте и с друга сим карта. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ходи в сервиз. Вътре самата дънна платка не прави хубав контакт с антената на пластмасата отзад. Имах същия проблем със S4-то, но тъй като много отдавна нямах гаранция си го реших с най-обикновенно алуминиево фолио и 15 минути. Автора да не прави това, има гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от R4bb1t
      Здравейте, отскоро съм със Samsung Galaxy S7 (G930F) и имам проблем с намирането на преден протектор... Както знаете екранът е леко извит и оттам идват всички проблеми... Има много мнения по този въпрос и не знам на кое да разчитам. Искам телефонът да е добре защитен! В момента съм с фолио по целия екран, но то постоянно се отлепя отсрани заради кейса на телефона. Гледах за стъклен - единият дори не обхваща целия екран и не съм сигурен доколко е полезен, другият (който е по целия екран) се бил отлепвал веднага след слагането заради извитото. Бях се спрял на вариант, в който съм без никакво предпазно средство на екрана, но си ме е страх. Вие как използвате телефончето? На кой протектор разчитате? Давайте съвети!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте,

За всеки, който се интересува, продавам телефона, тъй като си купих нов. Телефона е ползван много малко време и е в отлично състояние.

Към телефона се подарява кейса, който може да видите на една от снимките, както и 2 чифта нови тапи за слушалки и игла за слотовете.

Ако проявявате интерес, не се колебайте да се обадите. 
      При интерес за лична среща за хората от град София съм на разположение, за да се уверите лично, че телефона е в перфектно състояние и външно и вътрешно.
      https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a5-2015-ID784C5.html - Линк към ОЛХ !
    • от icaka9
      Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
    • от rumen_grigorov94
      Здравейте, щи си закупувам телефон и се колебая между два модела:
      Huawei p10 lite 
      Samsung Galaxy a5 2017 
      Ако може някой да ми даде адекватен съвет с плюсове и минуси за двата модела ще съм му благодарен ! 
    • от DFBHD
      Здравейте 
      Имам следното питане което се отнася за една моя близка приятелка. Тя има чисто нов Samsung galaxy A3 2016 от 2016г. и винаги до сега си е работил нормално. И в момента това е така, само с 1 изключение а именно че телефонът не иска да се зарежда в контакта. Когато се включи към лаптоп се зарежда, но в контакт не. Любопитното е обаче че когато телефът се изключи ( Power off ) тогава пък става да се зарежда в контакт. Видимо няма никакви проблеми нито с телефона нито със зарядното. Зарядното е тествано на други телефони и работи. Четох във английски форуми на адроид за подобни проблеми и тама беше написано нещо от сорта на това че може би се е повредил самият кабел който свързва телефона със зарядното и там пишеше нещо за 1А и 2А .... сменихме само кабела и телефона започна да се зарежда но само веднъж и на другия ден не ставаше и по този начин. Също така пробвах и нещо което видях в интернет за USB debug mode to be turned off пробвах го и това но и това не стана. Ще се радвам на съвети тук във форума какво да се направи. Благодаря предварително : )
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.