Премини към съдържанието
stoian32

Въпрос отностно таблет ''Wink One Se''

Препоръчан отговор

Мой приятел си е закупил този таблет.http://www.emag.bg/tablet-wink-one-se-c-procesor-cortex-a7-quad-core-1-33ghz-7-ips-1gb-8gb-wi-fi-bluetooth-android-4-4-2-kitkat-black-silver-onese-7ips/pd/DWY81MBBM/

Незнам дали го е взел от емаг просто там го намерих същия за да ви го покажа.Та въпроса ми е следния на таблета не виждам слот за сим карта.Има вход за зарядно,слушалки и един на който пише ''TF CARD''.  Но не виждам такъв за сим карта.В менюто на таблета има меню контакти в настройките има опций за избор на оператор за пренос на данни , имам да спирам и да пускам мобилен интернет . Щом ги има тези неща не би ли трябвало да може да му се слага сим карта.Ако може да ми обесните да не се вкарва във слтоа ''TF CARD''  или да се налага да се взима някакъв адаптер за сим карти.Благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е слот за memory card  не е за сим карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако това е флашка за мобилен нет ,да би трябвало да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За мобилен интернет трябва да си купиш OTG кабел и да ползваш флашка от някой оператор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

АЗ ИМАМ сим карта която е само за итнернет може ли да ми дадът само флашка в която да я вкарам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, stoian32 написа:

АЗ ИМАМ сим карта която е само за итнернет може ли да ми дадът само флашка в която да я вкарам ?

Може да си купиш донгъл (така се казва "флашката") или мобилен WiFi рутер (познат още като "бисквитка"). Таблета има wifi.

Едва ли някой оператор ще ти даде устройство - да си го ползваш с твоя sim-карта. Що не питаш там, откъдето е sim-картата ?

PS.

Main device image for Huawei E5330 Mobile Wi-Fi in white.    - мобилен WiFi рутер                                10199191.jpg- донгъл

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от qazwsx qazwsx
        Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
        Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Така днес получих смс от интернет доставчика си,че наближава датата за изтичане на договора ми и ако имам желание да заповядам да преподпиша нов Ходих да питам дали са пуснали няква предпразнична промоция нещо а у понеже аз съм на пакет интернет + 3 телевизора общо сумата е 40 лева на месец таксата но сега ми предлага предпразничната промоция такса 30 лева като пускам новия договор той ще е за 2 години но има и една уловка Сега съм на 70Mbps а след подписването на новия договор който ще е 2 години скоростта на интернета ще е малко по бавна 50Mbps Понеже това не ме устройва,защото искам възможно най бърза интернет скорост понеже всеки ден играя League тегля си филми да гледам и с тези 50Mbps сигурно ще се теглят двойно по бавно запитах го дали има някъв вариант да направим нещо да увеличим от 50Mbps на повече да стане ? Той ми каза,че има вариант да си купя една оптика да дойдат да я монтират и скоростта ще се дигне на 100Mbps даже има вариант да стигне до 150Mbps Казах му,че това ме устройва бих ги дал 50 лева за една оптика тъкмо интернета ще е по бърз И сега въпрос ? Понеже не съм много на "ти" с тези оптики Някой който е на оптичен интернет или има познат който е на оптичен интернет да сподели мнение дали си струва ? Дали е по добре с нея от колкото кабелен интернет ? Мерси Предварително !!!
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден Направо към въпроса ми ? Одеве преди 2 часа като станах и пуснах компа нали както си му е реда изчаках да зареди и после отворих Google Chrome и чакам да зареди по едно време незнайно защо отворих TaskManager да видя кво става там и забелязах 3 процеса с име : software_reporter_tool.exe които бяха активни не повече от 15 секунди след това всичките изчезнаха Тръгнах да търся из форумите нещо ако мога да намеря за тези процеси някъде пише,че това били на Google Chrome няква добавка на други места пише,че този файл било някъв вирус инсталиращ се за следене и кражба на лични данни и честно казано вече се обърках незнам на кое да вярвам Някой ако с нещо може да ми бъде полезен и знае нещо относно проблема нека да пише !!! 

• от dzaabo
        Имам нужда от помощ !
        Тъй като съм скаран със ситемата андроид ...Не мога да се оправя .
        Когато включа таблета към юсб не се показва като устройство .
        При проверка на драйвърите на компютъра ми дава проблем с драйвъра ...
        Деинсталирах го и изключих таблето от юсб и пак го включих .Драйвъра автоматично си се инсталира но пак със грешка ...Рових къде ли не и не мога да намеря нищо .Качих какви ли не боклуци на компа а и на таблета за да намеря решение но такова за сега нямам ...
        Интересното е че стария таблет на детето тръгва   А този не ще .
        Играх си и с настройките на таблета но пак не можах да направя нищо .
        Купих го на детето да си играе на него игри . И целта ми е да мога да му качвам игри през компа !
        Таблета е : DIVA - QC-740G    а аз съм с уин 8.1
        Дайте някъв акъл какви да ги свърша ...
        Да допълня : Пусках самолетни режими , изключих защитата за приложения за да мога да качвам игри от където аз искам ...Какво ли не правих
        Горе писах че стария таблет тръгва ...Сега проверих ...И той не тръгва ...Значи отхвърляме проблема да е в таблетите ...

• от WhiteTooth
        Здравейте!
        Баба ми е с 95% ТЕЛК, има запор в/у пенсията си, като месечният й лимит за теглене е 460 лева (минимална работна заплата), жената преди няколко месеца, още преди да й сложат запора беше кандидатствала за ТЕЛК, и преди няколко дни пристигна писмото в което пишеше сумата която й е преведена в банковата сметка. Отивайки на 07.11.2017 г. банката отказва да й преведе повече от минималната работна заплата, а останалите пари които се водят инвалидна помощ биват остаени в сметката. По документ от частният съдебен изпълнител пише че всяка допълнителна сума която не може да бъде истеглена или не е истеглена до посоченият месец остава в банковата сметка на лицето до погасяване на кредита.
        Уж се интересувах малко, но общо взето не беше кой знае колко полезна тази информация и реших да се допитам до Вас, по закон никой ЧСИ, както и банка нямат право да запорират или да не изплащат инвалидни помощни пенсии. Как да помогна на бабата да се пребори с това и да си вземе парите от ТЕКЛ?
        Ходи до НОИ, пусна молба да си получава парите в поща по местоположение, след което ходи до кантората на ЧСИ който й е направил запора, но го е нямал и хората които са били там са й казали че банката НЯМА правото да задържа пари от инвалидни пенсии и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да и изплатят поне 460  лева, без да е включена личната и пенсия към това число. С малко надежда жената отива в банката за да обясни какво са й казали, но уви, банката отново отказва да й преведе нито стотинка от това което се е събрало от ТЕЛК-а.
        Какви са вашите съвети, как да помогна не жената да си вземе парите от тези хомосапиенси?
        ~ Ако се пусне възражение към ЧСИ който е направил запора, то какъв е шанса запора да бъде вдигнат или поне да може да си тегли парите от ТЕЛК?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.