Премини към съдържанието
borisfx

Драйверът на видеокартата спря да работи....

Препоръчан отговор

Както си цъкам по компютъра и изведнъж екрана угасва и след 2 мин. пак светва и се появява този надпис най-долу и така всеки ден по няколко пъти без видими причини и без натоварване на компютъра. става въпрос за Уиндоус 10.

Какво е това според вас. Видеокартата ли сдава вече багажа или проблема е софтуерен в драйвъра. Иначе драйвъра е последната версия. картата не я знам каква е, някаква безименна. не е вградена на дъното, отделна платка е.

Capture.PNG

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, borisfx написа:

Както си цъкам по компютъра и изведнъж екрана угасва и след 2 мин. пак светва и се появява този надпис най-долу и така всеки ден по няколко пъти без видими причини и без натоварване на компютъра. става въпрос за Уиндоус 10.

Какво е това според вас. Видеокартата ли сдава вече багажа или проблема е софтуерен в драйвъра. Иначе драйвъра е последната версия. картата не я знам каква е, някаква безименна. не е вградена на дъното, отделна платка е.

Capture.PNG

Това да не се получава откак смени видео драйверите. Старите драйвери може да са били по-добри. Или нещо не си премахнал коректно старите, и това може да е. Ползвай Display Driver Uninstaller за премахването им  - http://www.wagnardmobile.com/?q=display-driver-uninstaller-ddu-

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност драйверите не са последната версия. Тя е 361.75.

След като ги премахнеш със софтуера от линка в горното мнение отиди тук - http://www.geforce.com/drivers

Избери "Auto-Detect Your GPU" щом не си знаеш видеокартата.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.