Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо :( Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

1. Доста забиваше. Имах проблеми с целия компютър включително и браузърите

2. Дискът е DVD исках да направя диска с ImgBurn, но тя много бъгва затова втория диск който съдържа мисля че вс. Уиндолси 7, го свалих и направо го записах без програма като отворих ISO файлът и натиснах бутонът " Запис "

3. Не дава грешки инсталирва се нормално без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

и аз не знам защо има такива проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти ръководство кое как се прави.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С флашка става много лесно и удобно. Имате ли поне 4 ГБ  флашка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, onogondur написа:

Не за съжаление! До сега винаги съм си правила преинсталацията с диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, onogondur написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

преди 29 минути, mimincetu7 написа:

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

преди 30 минути, Емил Костов написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:42, jhoro написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mimincetu7 написа:

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Да. Например леките бъгвания от преди инсталацията, проблеми с браузъри, и така само ми се  трият файловете :( сякъш нищо не правя, а прочиствам от много файлове компютъра. Но не съм точно много сигурна че инфото от преди стои. Уш съм го инсталирала без никакъв проблем файловете ги няма, а после пак същите проблеми от преди. Сякъш нищо не правя :( . По време на инсталацията форматирвам и двата диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:10, Емил Костов написа:

Здравейте, отново! Разгледох ръководството което ми пратихте следвах стъпка по стъпка при преинсталацията но ползвах диска който направих с ImgBurn. Някакъв съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Имате в предвид тези торенти от Zamun ли

Редактирано от mimincetu7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

Добре., блгадоря ви. Можете ли да ми препоръчате някакъв сайт от който мога да си сваля Windows 7. Благодаря ви предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, onogondur написа:

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Добре, много ви благодаря. Приятна вечер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тук има различните версии на Windows 7 - Home Premium / Professional / Ultimate, 32-bit / 64-bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Анита Христова Трифонова
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
  • Дарение

• Добави ново...