Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо :( Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

1. Доста забиваше. Имах проблеми с целия компютър включително и браузърите

2. Дискът е DVD исках да направя диска с ImgBurn, но тя много бъгва затова втория диск който съдържа мисля че вс. Уиндолси 7, го свалих и направо го записах без програма като отворих ISO файлът и натиснах бутонът " Запис "

3. Не дава грешки инсталирва се нормално без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

и аз не знам защо има такива проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти ръководство кое как се прави.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С флашка става много лесно и удобно. Имате ли поне 4 ГБ  флашка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, onogondur написа:

Не за съжаление! До сега винаги съм си правила преинсталацията с диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, onogondur написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

преди 29 минути, mimincetu7 написа:

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

преди 30 минути, Емил Костов написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:42, jhoro написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mimincetu7 написа:

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Да. Например леките бъгвания от преди инсталацията, проблеми с браузъри, и така само ми се  трият файловете :( сякъш нищо не правя, а прочиствам от много файлове компютъра. Но не съм точно много сигурна че инфото от преди стои. Уш съм го инсталирала без никакъв проблем файловете ги няма, а после пак същите проблеми от преди. Сякъш нищо не правя :( . По време на инсталацията форматирвам и двата диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:10, Емил Костов написа:

Здравейте, отново! Разгледох ръководството което ми пратихте следвах стъпка по стъпка при преинсталацията но ползвах диска който направих с ImgBurn. Някакъв съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Имате в предвид тези торенти от Zamun ли

Редактирано от mimincetu7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

Добре., блгадоря ви. Можете ли да ми препоръчате някакъв сайт от който мога да си сваля Windows 7. Благодаря ви предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, onogondur написа:

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Добре, много ви благодаря. Приятна вечер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тук има различните версии на Windows 7 - Home Premium / Professional / Ultimate, 32-bit / 64-bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Hd7770 1GB
      280лв

• от HollowDemon
      Здравейте, 
      В момента съм бакалавър в техническа специалност свързана с мрежи и искам да се специализирам към системната администрация. Някой компетентен или човек на тази позиция може ли да ми каже от коя OS да започна - Windows или Linux. Aко може да ми препоръча някакви материали - онлайн книги, курсове и т.н. или guide, който да следвам за своето обучение към системната администрация, защото знам че трудно се намира стаж за тази позиция и всичко е self-motivation и ако може да и да ми помогне с избора - например дали да започна с Windows Server 2008 или Windows Server 2016, Hyper-V и други неща, ако е за windows os. Благодаря предварително! 
    • от DarkEdge
      Microsoft обяви, чe компютрите с Windows 7, използвани в сертифицирани системи за гласуване, ще получат допълнителен безплатен период на поддръжа.
      Технологичният гигант ще направи изключение не само за системите в САЩ, но и в редица други демократически страни, които са заинтересувани от защитата на  изборите през 2020 година.

https://www.anti-malware.ru/news/2019-09-23-1447/30832

0paatch заявиха, че ще продължат да поддържат Windows 7 и Windows 2012 след завършване на поддръжката от Microsoft

• от Ivendjar777
      Здравейте!
      Имам следния проблем:
      Преди седмица си взех лаптопа от сервиз. На него му инсталираха Windows8.1Pro, 64 битова архитектура.
      Прибрах се вкъщи и въведох настройките си за интернет. Всичко премина нормално. Когато, обаче, пуснах инсталирането на актуализациите, нищо не се случваше. Плъзгачът си седеше на 0 процента, а по описание на зрящи хора край мен (понеже аз съм незрящ), инициира, че прави нещо, т.е., има движение на скалата, но реално нищо не се изтегля и плъзгачът все си седи на 0 процента. Пуснах диагностика на актуализациите на Windows. най-напред се появи грешката 0x800700490.  Потърсих информация за нея в интернет. Опитах се да я отстраня с програмата за отстраняване на неизправности с актуализациите. Резултатът - нулев. Според описание в други сайтове, спрях всички услуги, свързани с актуализациите. Преименувах папката Software Distribution на Software Distribution.old, пуснах sfc /scannow. След това въведох командата за откриване и възстановяване на повредени системни файлове и след всичко направено, резултатът отново е нулев.
      За сметка на това, обаче, програмата за диагностика на проблеми с Windows Update започна да ми извежда този път друга грешка.
      0x80070005.
      Започнах да търся инфо за нея в интернет. Повечето от направените до преди това процедури, изпълних отново, и отново без резултат.
      Допълнително успях да дам пълен контрол върху папката Local, както бе обяснено в някои инструкции. Изтрих папката Software Distribution, спрях временно защитната стена и антивирусния софтуер като възможни причини за появилата се грешка. И резултатът в крайна сметка ме доведе до тук. Все така никакъв. Всичко, което успях да намеря в интернет изпробвах, и нищо от това не даде резултат. От тук какво следва?
    • от илия кочев
      Здравейте!!!!!!!!
      Имам нужда от помощ!!!!
      Имам лаптоп Sony Vaio VPCEJ2Z1E.
      Купен е втора употреба.
      Характеристики
      intel core i5 2430m
      Nvidia 410M 1GB
      8GB Ram
      1TB hard disk
      Windows 7 ultimate 64 bit
      Проблема е следния понякога когато сърфирам из интернет или играя някоя игра (cs go) Лаптопа ми замръзва (екран,светлини) и за да го оправя трябва да задържа бутона за изключване или пък става черен екрана.
      Рамта е тествана нищо и няма - Процесора е тестван нищо му няма - Видеото е тествано нищо му няма - Хард диска е купен наскоро и нищо му няма.
      Предложения на какво може да се дължи това ?
      Благодаря за вниманието!!!!!!!

• Дарение

• Добави ново...