Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,някой може ли да ми каже защо когато реша да снимам 4к видео ми позволява само до 5 минути?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, marto99 написа:

Здравейте,някой може ли да ми каже защо когато реша да снимам 4к видео ми позволява само до 5 минути?

Защото вероятно ви се пълни паметта. Къде записвате, на вътрешния сторидж или на SD карта? И колко празно има?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, capnemo написа:

Защото вероятно ви се пълни паметта. Къде записвате, на вътрешния сторидж или на SD карта? И колко празно има?

И на вътрешната памет пробвах и на SD картата.SD картата има някъде към 17 ГБ свободно пространство,а вътрешната памет има около 18 свободни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, marto99 написа:

И на вътрешната памет пробвах и на SD картата.SD картата има някъде към 17 ГБ свободно пространство,а вътрешната памет има около 18 свободни.

А колко бърза е картата ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

А колко бърза е картата ви?

Клас 10,а скоростта на прехвърляне е 22 MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, marto99 написа:

Клас 10,а скоростта на прехвърляне е 22 MB

22MB четене или писане. Ако е това, което пише на картата е четене. А при запис естествено ви трябва писане. И аз не съм сигурен че на обикновена клас 10 можете да записвате видео (4k).

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, marto99 написа:

Защото е софтуерно ограничено до толкова. Работил съм с няколко устройства на LG, които бяха така. А е ограничено на толкова по няколко причини, най-вече заради топлината.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не е само при мен проблема.Макар че аз не съм много по клиповете,но още го разглеждам от вчера ми е и точно това ми направи впечатление.

Иначе при други марки така ли е ограничено времето или само при LG?

преди 43 минути, capnemo написа:

22MB четене или писане. Ако е това, което пише на картата е четене. А при запис естествено ви трябва писане. И аз не съм сигурен че на обикновена клас 10 можете да записвате видео (4k).

Ами на опаковката пише 22 MB ама май само за четене.

Редактирано от marto99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.