Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Интересувам се стандартно колко време се пазят записите от камерите и има ли възможност ако камерата сама почиства записите си примерно на всеки два месеца, те да бъдат възстановени? Предполагам е индивидуално за различните модели камери, но всякаква информация ще ми е полезна. 

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не може да се отговори на подобен въпрос. Всичко е според зависи. Но ако един път записите за изтрити и върху мястото е записан нов запис, стария не може да се възстанови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да записва камерата трябва да е свързана към DVR ,в който има хард диск.По закона за МВР и видео наблюдение записите се чистят след 30 дена.Друг е въпроса дали се спазва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност ми откраднаха колата като е била изведена през вилната зона на града, където няма общински камери, както по булевардите. 

Разчитах на полицията да си свърши работата и така се изтъркули месец в чакане. И днес ми казват сама да обиколя местността и да се огледам за камери. Стопаните на едната вила ми казаха, че тяхната камера се обновявала сама на всеки 30 дни. Сега разчитам на останалите 2 камери да имат по-дълъг период на самообновяване. 

Идея нямам как така родната полиция не обходи досега въпросното място и не провери камерите в околността... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто защото на родната полиция не и се занимава или е в комбина с крадците. След този отговор, който са ти дали няма какво друго да мисля.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От полицията са ти казали да пиеш една студена вода за колата ама със други думи, те не са я търсили щото са били заети да протестират за заплати  и бонуси. Може и да има такъв закон, но повечето DVR-и трият записите само като се напълни диска. Проблема обаче не е само, че времето повече от месец, а и че хората си слагат камери за да си охраняват имота, а не да записват какви коли минават по пътя - така че дори и да намериш камера която да има запис от него време, няма гаранция какво се вижда на него и дали изобщо ще имаш някаква полза от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ии за заплата от 700-800лв на никой не му се занимава с дени автомобил, понеже работата е същата само хората са по-малко и всеки върши работа и на тези, които ги няма. За това е нормално да не се занимават, ако е било някой по-бюджнет автомобил.

Помня на времето откраднаха колата на един голям тогава политик циганин-приватизатор. Откриха я за няма и 12 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.