Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам нещо...

Та днес забелязех нещо доста изнерващо което не се беше случвало преди и то е следното... както знаете като свържете клавиатура,мишка и подобни , вашият компютър издава звук. Та днес моята клавиатура започна да прекъсва незнайно защо и всеки пък като прекъсне се чува този звук. Тоест не е нещо от компютъра тъй като свързах друга клавиатура и проблема при нея го няма ... Въпроса ми е следният : Как да оправя проблема с моята клавиатура и ако не може , трабва ли да си купувам нова ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Тествате клавиатурата на друг компютър, за да се види дали проблема е в нея. Ако и там се случва подобно нещо просто сменяте клавиатурата с нова.

2. Ако проблема не е в клавиатурата, остава да е проблемен USB порт на компютъра или проблемен драйвер. Тествайте клавиатурата в друг  USB порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

1. Тествате клавиатурата на друг компютър, за да се види дали проблема е в нея. Ако и там се случва подобно нещо просто сменяте клавиатурата с нова.

2. Ако проблема не е в клавиатурата, остава да е проблемен USB порт на компютъра или проблемен драйвер. Тествайте клавиатурата в друг  USB порт.

Понеже аз малко не разбирам , може ли да ми обясните как (ако може) да се преинсталира драйвера на  клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е драйвера на клавиатурата, а на чипсета на дъното. За начало нека клавиатурата се тества на друг компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Не е драйвера на клавиатурата, а на чипсета на дъното. За начало нека клавиатурата се тества на друг компютър.

Значи ако ги прави същите сомпоси и на друг компютър е от самата клавиатура и ще трябва нова ... а ако не ги прави? Тогава трябва дъно ли да сменям или какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, дъно едва ли ще се сменя, но може би ще се наложи да се занесе компютъра на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , благодаря за бързите отговори. Ще пробвам клавиатурата на друг компютър и отново някоя друга на този и ако има проблем (надявам се да няма) ще се допитам отново до вас в тази тема ако не е проблем. Благодаря отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е проблем. Нали затова е този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от nikchas
      Здравейте!
      От известно време се чудя как мога да си направя собствена марка, да речем за тениски ? Какво е нужно да знам и да направя ? Целта ми е нещо от сорта на print on demand системата само че да се намери солиден спонсор на продукти. Ще съм благодарен ако ми помогнете. 
    • от nisanx
      Здравейте!Трябва ми помощ направих две програми обаче незнам как да ги слея в 1 програма,по такъв начин че да не се промени нищо.И да ми изведе двете програми една под друга на команд пропта! Нов съм в програмирането затова ще се радвам ако ми помогнете да ги слея.
      #include <iostream>
      #include <stdlib.h>
      #include <time.h>
      using namespace std;
      #define N 30
      int A[N], n, i;
      void inputkeyboard()
      {
          do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0; i<n; i++)
          {
            cout<<"\n A["<<i+1<<"] = ";
            do
            {
              cin>>A;
            }
            while (A<100 || A>999);
          }
      }
      void inputrandom()
      {
          srand(time(0));
             do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0;i<n;i++)
          {
          A =100+rand()%900;
          }
          for (i=0;i<n;i++)
          {
              cout<<"\n A["<<i+1<<"] = "<<A;
          }
      }
      int main()
      {
          inputrandom();
          int P[10] = {};
          int p, max;

for (i=0;i<n;i++)
          {
              P[A%10]++;
              p= A/10;
              P[p%10]++;
              P[p/10]++;
          }

max = -1;
          for (i=0;i<10; i++) 
              if (P>max) 
                  max=P;

for (i=0; i<10; i++)
              if (P==max) 
                  cout <<"\n Nai-chesto sreshtanata cifra e " << i << "  " << max << " broia\n";

system("pause");
          return 0;
      }
      //това е първата програмка//

#include <iostream>
      using namespace std;
      int array[] = { 151,152,123,694,255,956,427,218,769,320 };
      int count = sizeof(array) / sizeof(int);
      int first(int an_array[],int  members)
      {
      int a, j, b, *T;

T = new int [members];

for (a = 0, j = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (b % 2)
                              T[j++] = b;
               }
               for (a = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (!(b % 2))
                              T[j++] = b;
               }
               cout << "\n\nIztinskiqt masiv e:\n"; 
               for (a=0;a<members; a++)
                       cout << an_array[a] << " ";
               cout << "\n\nV nachaloto sa nechetnite a sled tqh chetnite:\n"; 
               for (a=0;a<members;a++)
                       cout << T[a] << " ";

cout << endl;
               delete [] T;
      }
      main()
      {
                first(array,count);

system("pause");
                return 0;
      } //а това е втората програмка//
      Благодаря ви предварително !!

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.