Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам нещо...

Та днес забелязех нещо доста изнерващо което не се беше случвало преди и то е следното... както знаете като свържете клавиатура,мишка и подобни , вашият компютър издава звук. Та днес моята клавиатура започна да прекъсва незнайно защо и всеки пък като прекъсне се чува този звук. Тоест не е нещо от компютъра тъй като свързах друга клавиатура и проблема при нея го няма ... Въпроса ми е следният : Как да оправя проблема с моята клавиатура и ако не може , трабва ли да си купувам нова ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Тествате клавиатурата на друг компютър, за да се види дали проблема е в нея. Ако и там се случва подобно нещо просто сменяте клавиатурата с нова.

2. Ако проблема не е в клавиатурата, остава да е проблемен USB порт на компютъра или проблемен драйвер. Тествайте клавиатурата в друг  USB порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

1. Тествате клавиатурата на друг компютър, за да се види дали проблема е в нея. Ако и там се случва подобно нещо просто сменяте клавиатурата с нова.

2. Ако проблема не е в клавиатурата, остава да е проблемен USB порт на компютъра или проблемен драйвер. Тествайте клавиатурата в друг  USB порт.

Понеже аз малко не разбирам , може ли да ми обясните как (ако може) да се преинсталира драйвера на  клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е драйвера на клавиатурата, а на чипсета на дъното. За начало нека клавиатурата се тества на друг компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Не е драйвера на клавиатурата, а на чипсета на дъното. За начало нека клавиатурата се тества на друг компютър.

Значи ако ги прави същите сомпоси и на друг компютър е от самата клавиатура и ще трябва нова ... а ако не ги прави? Тогава трябва дъно ли да сменям или какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, дъно едва ли ще се сменя, но може би ще се наложи да се занесе компютъра на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , благодаря за бързите отговори. Ще пробвам клавиатурата на друг компютър и отново някоя друга на този и ако има проблем (надявам се да няма) ще се допитам отново до вас в тази тема ако не е проблем. Благодаря отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е проблем. Нали затова е този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от Djem Imam
      Здравейте.Вчера си изпуснах телефона и се счупи екрана горе в левия ъгъл на телефона,работеше 1 ден без проблем но сутринта просто се изключи.Пробвах хард ресет и други комбинации със копчетата но не става.Когато пробвам да го включа почва да вибрира през 10 секунди за няколко часа,също така и от време на време издава някакъв странен звук точно като радиостанция,ако ме разбирате.Чак понякога ме стряска.Въпроса ми е дали трябва нов дисплей който е доста скъп за този модел или има друго решение,защото нямам излишни пари да го давам на сервиз да видят какво му има.А и ако си поръчм нов дисплей и се окаже че не е от дисплея ще е много тъпо...Някой ако е имал подобен проблем да сподели как го е оправил.Ще съм му много благодарен.Ето и снимка.

• от fresh_bones
      Добър ден.Днес си инсталирах уиндолс 7 . Като  отворя аудио драйвера  няма някой  опции  примерно няма  ръчна настройка за еколайзера и не мога да го настройвам и звука седи с лошо качество. Драйвера се казва Realtek HD Audio Manager ver.6.0.1.5864 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.