Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Като гледам форума не намирам въпрос и отговор по темата за проблем с телефон YEZZ  Andy 3.5EI с две SIM карти.Дали някой ще помогне?Та проблема е само когато телефона е със SD карта!

Напоследък без да правя каквото и да е с телефона,като го отключа ми се показва съобщение,с което ме пита дали искам да сменя мястото за инсталиране на приложения.Като натисна ОК и сменя мястото,след известно време съобщението се появява отново,ако натисна ОТКАЗ,пак същата работа,деактивирам SD картата,след известно време сама се активира и пак се появява съобщението.Какво направих:Форматирах SD картата,върнах фабричните настройки на телефона,пратих го на сервиз,защото още е в гаранция,върнаха ми го с преинсталиран по-нов софтуер на Android 4.4.2,версия на хардуера V 3.0.Никакъв резултат.Проблема продължава.Не е кой знае какво,но е досадно.Иначе съм доволен от телефона.Ако някой може да помага.Предварително БЛАГОДАРЯ! 

Редактирано от Atanas Krasimirov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е слота за SD картата да не прави добър контакт - като прекъсне за малко телефона си мисли че си изкарал и сложил наново картата.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета!И това си го помислих и подлагах над картата едно тънко картонче.,почистих контакторите на телефона и тези на картата.Без резултат!

Редактирано от Atanas Krasimirov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Atanas Krasimirov написа:

Благодаря за съвета!И това си го помислих и подлагах над картата едно тънко картонче.,почистих контакторите на телефона и тези на картата.Без резултат!

Рекламация на ново и този път в сервиза да си свършат работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това пробвах!И като върнах картата,при другият телефон се яви същият проблем! 

Пак го дадах на сервиз!Говорих с момче от сервиза,каза че го взима при сърце!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.