Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicky Ralchev
      Здравейте, тъй като лаптопа ми е твърде стар и повечето игри вървят само на най-ниските графики бих искал да си купя нов компютър.Може ли да ми помогнете?Бюджета ми е около 3-4 хиляди лева и ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
    • от Krizerion
      Здравейте. Искам нужда от съвет за нова конфигурация. Бюджета ми е около 1000 лева (+- 300). Компютъра ще се ползва за главно за игри и филми и по рядко за стриймване и програмиране.
      В момента имам видео карта (R9 380, 4GB), като смятам да я използвам нея на първо време, а след половин-една година да си купя някоя по-мощна. Имам също така SSD и HDD, както и монитор. Което значи че ще имам нужда от следните компоненти:
      - Дъно - да поддържа новите интел процесори, да има поне 5-канален звук, поне 4 слота за РАМ, защото в началото смятам да спожа 2x4GB, с после някога да ъпгрейдна на 4x4GB
      - Процесор - Intel. Знам,че всички са луднали по Ryzen, но аз си имам афинитет към интелските процесори. Колебая се между Intel I3-8350K, Intel I5-8600K, Intel I5-8400, но всеки съвет тук ще ми е полезен. Като цяло мисля, че i3-8350k ще ми свърши най голяма работа, а и за парите си изглежда чудесен
      - RAM - естествено DDR4. Предпочитам да взема 2x4GB, за да имам dual channel в началото, а после да ъпгрейдна на 4х4GB по някое време
      - Захранване - тук да се има на в предвид, че имам 2 монитора, колонки, както и вързан 46 инчов телевизор с HDMI (ако това има значение)
      - Кутия и охлаждане - нямам претенции. 

Другия ми въпрос, който изскочи докато пишех темата е, дали да не си ъпгрейдна хард диска, има ли някакво значение изобщо той? В момента съм с този
    • от Tsukuyomi
      Здравейте, искам да се отърва от старият си компютър, с който съм вече 4 години. В момента разполагам с около 800 лева, в които не включвам видео карта и хард диск. Ще използвам хард диска от сегашният си компютър и ще използвам вграденото видео на процесора, което със сигурност ще се представя по - добре от сегашната ми видео карта - GT 610. Количка, набързо направих това. Не знам дали е оптималното и дали изобщо е добре направено, затова пиша тук. Разбира се бих се радвал и на мнения за видео карти. Мисля, че за около месец ще мога да събера някаква сума за видео карта. Искам да играя игрите на 1080р на възможно най - високи настройки. Спрял съм се на 1060 3gb/6gb, не знам дали обаче 3gb версия ще е достатъчна за 1080р. Затова може да събера малко повече и да взема 6gb. Струва ми се, че RX 580 са доста скъпички в момента. Надявям се да съм го написал достатъчно разбираемо, ако има нещо което не съм изяснил с радост ще отговоря. 
      Благодаря предварително.
    • от Mihaelavv
      Здравейте! В момента търся лаптоп на HP, който да е ProBook, защото съм доста доволна изцяло от параметрите и възможностите на този тип лаптопи. Тъй като има много модели, бихте ли ми препоръчали някои от тях, които да стават за претоварване и то основно откъм игри? Разбира се, нека да вметна, че не играя нещо по-тежко от League of legends. Бих била искрено благодарна, ако някой ми помогне и даде обективно мнение върху темата.
    • от DangerousWolf
      Здравейте, бихте ли ми помогнали, искам да си сглобя компютър за игри, като бюджета ми е 800 лева, максимум 1000
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.