Премини към съдържанието
Asahi

Как да разпозная дали една жена ме обича?

Препоръчан отговор

Предполагам, че мястото на темата е тук.
Значи от около два месеца споделих на една колежка, че съм влюбен в нея и то от осем години. Вярно е доста се притеснявам и съм срамежлив по принцип, но чак сега открих възможен случай да и кажа. Пък и до скоро не бях разведен, а вече съм. От краткия ни разговор (който беше преди развода) тя ми каза така "Виж, не се занимавай защото не искам да тръгнат приказки", при което и казах: "Виж аз съм неопитен в тази област и не знам как да постъпя", а също така: "Исках само да знаеш, че те обичам от осем години". Тя ми каза съвсем спокойно "Добре, иди си работи". Обаче от тогава все поглеждам към нея и забелязвам доста неща. Например един ден тя вървеше между работните маси, а яз бях при машините, а между тях има остъкление. Погледите ни се засякоха при което видях, че тя се усмихна и зачерви бузите. Аз не свалих поглед от нея и също бях усмихнат, а тя като забеляза, че не свалям поглед от нея се усмихна по-широко и очите и започнаха да трептят като звездички. Друг случай: Седях до печката, а покрай нея има гише на което им дават поръчките, които работят, и от там я виждах. В един момент тя ме забеляза, че я гледам и подскочи така, че се измести от гишето, изчерви се и се засмя, като в същото време погледна над гишето през остъклението да види дали още я гледам. Всеки път когато минавам покрай нея тя се изчервява. Все още не съм сигурен дали тя има чувства към мене, но има и още много други случаи, които съм забелязал. Мисля, че се страхува да започне връзка с мен, защото бившата ми жена работеше в същата фирма, и то в същия цех, а и още е в града (принципно си заминава завинаги чак сега на 9-ти). С други думи събитията по развода и това, че споделих чувствата си с колежката се застъпиха, но развода не е заради нея, а по съвсем друга причина. Може би заради това все още не иска да се случи нещо между нас, за да не тръгнат приказки, както ми рече. Също така тя е имала мъж (не са се подписвали), но той и е изневерил и то с колежка помакиня, която работи през една маса от нея. Може да е объркана, защото бившия и е пиянде и женкар, и я е наранил жестоко, а аз не пия, не пуша нито се занимавам с глупости, но пък се разведох по това време, когато и споделих. Тя има дете от него на около 7 годинки, а аз имам пълнолетна дъщеря. Между другото във фейсбук ме е блокирала, но има един съвсем пресен профил, който се съмнявам, че е неин, но и помагат сестра и една нейна приятелка. Защо се усъмних? Ами защото на 22-ри декември и споделих чувствата си, а профила е от 27-ми, като ми беше поискано приятелство на 9-ти януари. Освен това от този профил няма лични данни, уж била от Пловдив, а приятелите и всичките от моя град, че даже и колеги, и колежки. Още в самото начало на приятелството започна да се занимава с моя проблем по развода и други постове няма освен споделяне на снимки, картички и други подобни. Взех, че си активирах един стар профил, който от 2011г. не е ползван, и поисках приятелство с този фалшивия. Прие ми и започнах масово да добавям приятелите от този фалшивия профил. След което споделих от стената на колежката една картичка, а тя взе, че блокира и този ми профил. Толкова много жестове и знаци прави, че съм тоталтно объркан дали има чувства към мен или не, но поне знам, че не отхвърли моите чувства, когато и ги споделих. Извинявам се, че толкова много изписах, но съм така да се каже неграмотен в любовта, защото никога в живота си не съм имал гаджета, и нямам опит, а с жена ми се запознахме и направо се оженихме, но нещата не вървяха добре и сега се разведохме. Надявам се на вашите съвети и опитност в любовта, за да разбера дали тя ме обича, и дали има шанс един ден да бъдем заедно!?

Редактирано от Asahi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това че те блокира не ти ли е достатъчен отговор

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, човече! От изписаното, все едно четях рецензия на някой турско-индийски сериал. Само там се гледат като котараци и не смеят, ни да се пипнат, ни целунат, не дай Боже пък друго. 

От моят опит, с жените, мога да ти кажа, че една жена иска ли те, винаги ще намери начин да ти го покаже, а тук не виждам такива позиви. Аз винаги чакам обекта да покаже желание и чак тогава действам. Не покаже ли - и с пръст не бих я докоснал! 

Не се пилей с любов несподелена!

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъркай обич и харесване! Проста е работата остави знаци и подобни внушения няма как да си сигурен в причините да ги прави ако изобщо е така. Покани я да излезете някъде където харесва да ходи, ако приеме повтори 2-3 пъти.

Ако не иска да прекара време с теб другите неща са без значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Zealar написа:

Не бъркай обич и харесване! Проста е работата остави знаци и подобни внушения няма как да си сигурен в причините да ги прави ако изобщо е така. Покани я да излезете някъде където харесва да ходи, ако приеме повтори 2-3 пъти.

Ако не иска да прекара време с теб другите неща са без значение.

ти би ли поканил мацка дето те е блокирала а

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, haidukpikaso написа:

това че те блокира не ти ли е достатъчен отговор

Ами не, не е достатъчен отговор! Написах ясно, че го е направила преди развода. Блокирането във фейсбук не е показател поне за мен. А и защо ще прави фалшив профил, от който постоянно да ми намеква, че тя стои зад него? Все още е травмирана от постъпката на мъжа си, а и колежките са едни клюкарки, че от мухата правят слон. Тя не иска да я сочат с пръст и да казват, че заради нея съм се развел. По-малка е от мен с 12 или 13 години някъде, като си мисля, че все още не смее да покаже чувствата си, защото и тя като мене е прекалено срамежлива и притеснителна. Лично аз бих предпочел да ми каже, че не иска да има нищо между нас, вместо да ми каже "Добре", когато и казах, че я обичам! Пък и забелязвам, че постоянно коментира с приятелката си, когато разбере, че я гледам от разстояние. Като между другото една от тях ми рече (понеже всички са клюкарки и си казват една на друга какво се случва): "Ти виж първо та си оправи нещата с развода, пък един ден може да ти се отвори парашута." Какво са си говорили не знам, но има хора всякакви. Просто усещам, че тя има чувства към мен, но не смее да ги покаже или сподели, именно заради това клюкарстване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Asahi написа:

Ами не, не е достатъчен отговор! Написах ясно, че го е направила преди развода. Блокирането във фейсбук не е показател поне за мен. 

Бате, не се занимавай с тази персона и брътвежите и.
Тя живее в тоя интернет и затова съди за човешките отношения само по форуми, ФБ и подобни.

Относно темата ти...
Време е да я поканиш момата на кафе извън работа, но не предприемай нищо.
Просто пийте кафе, говорете, смейте се, общувайте, срамувайте се, изчервявайте се и т.н.

Всъщност от кой град си, ако не е тайна?
Явно не е голям града и е добре да я вземеш (ако имаш кола, разбира се) и да мръднете някъде наоколо да пиете кафе, а не на площада при вас.

Няма смисъл да тънеш в догадки и затова казвам да общувате извън работата.
Така лека полека ще разбереш ти за нея и тя за теб дали си допадате, имате ли общи теми, дали гледате в една посока и т.н.
Дори и да не се получи нищо по-сериозно, то ще ти остане кефа и удоволствието от общуването.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, но това нейно поведение, като от ученическите години ме обърква и не знам какво да си мисля вече!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Asahi написа:

Прав си, но това нейно поведение, като от ученическите години ме обърква и не знам какво да си мисля вече!?

Там ти е проблема, че много мислиш.
Мисленето идва после, след време.
Сега (както казах) трябва да общувате, да се изчервявате, да дишате пълноценно, да се смеете и да се притеснявате...

Щом общувате (с погледи най-вече) в работата измисли друг начин на комуникация.
Малко ученически, малко неизживяно детство един вид.
Напиши и бележка, пъхни я в джобчето и, като минаваш покрай нея или я остави на бюрото, на което седи тя, докато минаваш покрай нея.
Ама така го направи, че тя да види, че го правиш.

Напиши и нещо закачливо, шеговито стихче или каквото и да е, но нищо от сорта на Обичам те или Не мога без теб и т.н.
Кажи и "Адски си чаровна, когато ми се усмихваш и се изчервяваш след това"...примерно.
А бе каквото ти идва.
Дръж се естествено и не го мисли толкова.

Мисленето е твой враг и убива чувствата и спонтанността.
А и дори 5 000 000-а неща да мислиш, винаги може да се случи 5 000 001-вото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че бившата ми все още е в града т.е. не си е тръгнала от в къщи, че все още събира багажа си. Това ще стане чак във вторник, а и след като тези две събития се застъпиха предполагам, че заради това страни от мен именно да не тръгнат приказки по неин адрес. А блокирането във фейса може да го е направила и заради бившата ми, но както казах това не е показател. Да, общуването с поглед го има. Даже е споделила с един колега, че е объркана, защото знае какъв човек съм, но не знае как да постъпи. А и на всичкото отгоре нейния бившия бил и се обадил и искал да се съберат (с други думи е казала на колегата, че в главата и е каша). Но тя не може да му прости изневярата и това го е заявила пред всички. Тя ме вижда, че съм добър човек и се старая на всеки да помогна с каквото мога. Не пия, не пуша и не се занимавам с жени (тя е единствената, която успя да влезе в сърцето ми). Даже вижда, че работя и вместо колегите си в повечето време, до като те се черпят по време на работа. Те си тръгват преди да е свършило работното време, а аз оставам и продължавам да работя. Надявам се един ден тя да ми разкрие дали има чувства към мен, защото така само с погледи не съм много ориентиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Asahi написа:

Проблема е, че бившата ми все още е в града т.е. не си е тръгнала от в къщи, че все още събира багажа си.  

Идеално!
Имаш няколко дни да си общуваш с девойката чрез бележки и всякакви други юношески методи.
Не искаш ли?
Ще те е срам ли да и бутнеш една бележка в ръката или в джобчето?

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да те развеселя от друга страна, като опиташ наместо с бележчица, както те е посъветвал Algor на която може да напишеш нещо, което няма да и хареса, да опиташ с една ей такава "бележчица", та да видим как ще реагира момата. Какво пък! Че си загубил 100 лева! Ами ако провърви номера? Ще има да ни споменаваш с добро! Хайде, успех от мен! А 100-те лева си заслужава и да ги загубиш, заради загубените 8 години, дето си я "обичал"

images.jpg

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, * СТЕФАН * написа:

да опиташ с една ей такава "бележчица", та да видим как ще реагира момата. Какво пък! Че си загубил 100 лева! Ами ако провърви номера?

С тия "бележки" стават нещата но аз лично не бих рискувал с човек който преследвам от години. Тоест с някой де смятам да е по специален не бих тръгнал с парите напред. За еднодневките де не си струва да си губиш времето да. Зависи много и от човека и ако не си го преценил правилно може да те отреже за винаги. По добре да не рискува според мен.

Иначе по темата какво да кажа !!! Няма непревземаеми крепости има лоши стратегии.

А това че те е блокирала някъде мен лично още повече би ме амбицирало. Те жените обичат да се правят на интересни, нищо не означава това, бъди сигурен. Историята помни много по тежки случаи. Но с тия фейсове няма да стане работата. Търсиш физически контакт и винаги в приличен вид. Не знам на какви машини работите ама ако си с черни нокти няма как да я хванеш за ръката или през кръста.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен с теб, но ако си прочел началото. С тези думи съм тръгнал: " И аз да те развеселя от друга страна ..." Иначе, досега женен мъж спал, или там каквото правил да пита за такива работи - не съм срещал. Сам може да прецени как да постъпи независимо, както е написал, че "няма опит". Иначе ще се намеси и Белгийчето и хептен ще развали работата.

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под нямам опит означава, че никога в живота ми не е имало друга във всяко отношение. Иначе сте прави, че може нарочно да се прави на недостъпна, за да ме изпита и разбере дали съм сериозен. Ще продължавам да и подсказвам, че съм сериозен пък от къде да знам, може и да стане работата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/2/2016 at 21:21, Asahi написа:

А и на всичкото отгоре нейния бившия бил и се обадил и искал да се съберат (с други думи е казала на колегата, че в главата и е каша). Но тя не може да му прости изневярата и това го е заявила пред всички. 

Проблемът е, че тя оня още го обича !!!
Което означава, че има много голяма вероятност да си намери някакво извинение на постъпката му и да му прости и пак да си го сгушка. Особено ако детето й е привързано към татко си.
Според мен, тя към теб чувства няма никакви.
Ако оня изчезне някъде далече и я е зарязал със сигурност, например да се е оженил за германка и да е отишъл там да живее, чак при такъв вариант, когато ще й е 100% ясно че оня няма да е никога повече нейн, тогава си заслужава да се бориш с много постоянство и търпение, да я навиеш да тръгне с тебе. Но то ще е повече връзка по сметка, щото й трябва баща за детето й, а не защото те обича.

Ти допускаш една моного често срещана грешка, искаш да успееш сега и веднага да си подредиш наново живота, ама веднага след като си отиде твоята бивша жена. Еми то не е зор чак пък толкова бързо да се уредиш с 12 години по-млада булка. Почини си малко, намери си едно хоби за развлечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, изобщо не познаваш въпросното девойче! Тя е скорпионче, а те не са склонни да прощават изневяра още повече, че не веднъж го е хващала да го прави, но последния път е случая с колежката помакиня. Все си мисля, че тя е от хората, които преценяват всеки с подробности и е наясно какъв човек съм в действителност. Единственото, което я притеснява е точно презастъпването на развода със споделянето на чувствата ми към нея, и точно за това ми каза, че не иска да тръгнат приказки по неин адрес. Аз пък съм от хората, които предпочитат ясно и точно в очите да си кажат всичко, за да няма игрички и неразбрани работи. Обаче тя всеки ден ме обсъжда с приятелката си и други колежки, като продължава да ме гледа от далече и да ми се усмихва така, че все едно се разтапя от щастие (очите и го издават). Ще се разбере скоро, когато бившата ми си замине завинаги. А и в този фалшивия профил във фейса именно това написах в четвъртък вечерта, и така случайно ги чух да коментират точно това колежките клюкарки вчера по време на работа, които и помагат (както и предположих за тоя фалшив профил). Наближило е, ще се разбере все пак. Може да съм неграмотен в тази област, но когато една жена има чувства те се усещат Белгиец, и това няма как да се скрие все пак. Колкото и да си коментираме времето ще покаже какво ще се случи. Истината е обаче, че тя е единствената жена, която успя за влезе в сърцето ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали те обича жената и колко те обича жената са много различни неща. От това зависи колко време ще сте заедно и дали е оправдано изминалото време. При първия проблем може да се разделите или жената да те обича толкова, че и от тераса да се метне заради тебе. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Asahi написа:

Белгиец, изобщо не познаваш въпросното девойче! 

E, точно това раждало девойче не го познавам, прав си.
Такиви като него обаче са ми снесли десетки хиляди евро в продължение на няколко години, за да им давам акъл как да се оправят с проблемите им.
Дали е скорпионче няма никакво значение, защото астрологията е вид ирационално вярване, от което файда няма абсолютно никаква.
Аз мога да ти кажа как тя ще постигне резултата да му е простила. Ще си послужи с теб, ще те използва да си му върне за изневерите, като те сгушка теб за временно ползване, да се разчуе и да се види от бая народ че и тя може да не му е вярна. Ще си му отмъсти използвайки те теб и после оня ще се побърка още повече и ще се върти около нея да се съберат. И понеже тя го обича и той я привлича като истински мъж, имащ успех сред жените, ще намерят начин да се помирят и да започнат наново, някакъв живот. Не е гарантирано че ще са щастливи, все ще си им горчи и на двамката от изневерите и от двете страни, но все пак ще са заедно.
А това че ти си свестен човек и не пиеш и не пушиш ( и аз не пия и не пуша) не е достатъчно за да те заобича по поръчка 12 години по-млада дама. Да си влюбен е много хубава работа, ама е за предпочитане чувствата да са взаимни, иначе от несподелената любов само боли и се изтезаваш душевно.
Аз се притеснявам за теб, да не се разочароваш от жените заради тази хубавица и да не изгубиш вяра в любовта. Вероятността да те изиграе и да те захвърли след като си е послужила с теб е прекалено голяма. Психологическият портрет който рисуваш на героя Асахи, като честен, почтен, искрен, срамежлив и неопитен в свалките на мацките, плюс прекалената ти категоричност че тази е единствената която ти е влязла в сърцето, ме навежда на мисълта че те чакат яки разочарования.
Абе като погледнеш ситуацията от страни, как ти изглежда, от къде накъде тази 12 години по-младата така изведнъж си е намерила любовни чувства към теб, а ?
Просто защото ти си й се обяснил в любов и тя се е заразила автоматично със същия любовен вирус, така ли ?
Към днешна дата, мисля че по-скоро ти вземаш желанията ти ( мечтите ти) за реално съществуващи дадености. На теб ти се иска тя да те обича и си решил да вярваш че това е така.
Искаш ли да направим един тест ?
Приемаме че дамата е много красива и нямаш никакви забележки към външния й вид.
А така, я кажи сега поради кои качества на характера й, ти си се влюбил в нея. Защо така е единствената успяла да ти влезе в сърцето ? На другите красавици какво им е на характера, лоши ли са, мръсници ли са, използвачки ли са, глупави ли са всичките та така нещо не ги искаш тях, а ?
Хайде опиши ни я каква е тя, кака се държи, какво те привлича от нейната вътрешна красота ? С какво е по-различна и толкова специална точно тя, от другите нормални дами ?
Щото братче ако не можеш да обясниш поради какви причини си се влюбил точно в нея, лошо ти се пише да знаеш, ще береш ядове с мадамите.

Абе я да те питам една друга работа, ти самият себе си познаваш ли се добре какъв си точно ?
Хайде да приемем за временна работна хипотеза, че се познаваш отлично и си знаеш плюсовете и минусите на характера. При такова положение, според теб какво от личността ти най-много ти гарантира че си привлекателен индивид от мъжки пол за жените ?
Приемаме че си хубавец и всичките жени те харесват, кажи сега за вътрешната ти красота ( личностни качества, характер, поведение), какво би трябвало според теб да им харесва на жените толкова много, че да ги привличаш като магнит, само с едно обяснение в любов ?

Ако се изплъзнеш с обяснението че нямало смисъл да коментираме, ще означава че трудничко ще стане да имаш успех с ценна дама, освен ако нещо някоя не се хване за хубавата ти къща, да има къде да си подслони трите си деца и да те хване за татко ( да отглеждаш чуждо поколение).

Искаш ли да ти дам един белгийски акъл ?

Избирай измежду тези които са ти навити на теб, без да трябва да им сваляш звезди от небето.
Никога не си признавай че си смотан ( неопитен) в свалките, избий си го от главата това нещо. По-добре се поинтересувай от женската психика, как функционира тя. Задай си въпроса какви са им потребностите от общуване с мъж на дамите. За кво им е мъж ? И какво очакват те от мъжете.
Най-лошото нещо което може да ти се случи ( според мен ), е да попаднеш на някоя с доминиращ характер, силна личност, тарикатка която си търси някой да го води за носа и тя да го манипулира на воля. Има едни такиви опасни чаровници, дето са способни да ти завъртят главата и да си правят каквото си искат с теб, без да се усещаш.
Една такава го нави брат ми да се ожени за жена пуснала обява в женски вестник ( или списание беше) че си търси мъж. Хей така, без да я знае каква е, просто защото е имал много „положително“ отношение към съпругата на негов нов приятел ( от квартала) и тя съпругата на приятелчето е преценила че ще е добре и братлето да е семеен, за да си ходят по семейно му на гости, той се ожени набързо. Е да де, ама после гонене нямаше, щото му беше третата проба и майка ми не му даваше да се отърве от нея. А братлето си мислеше че разбирал от жени, щото си намираше разни пачаврички еднодневки по ресторантите без много зор.
Та внимавай с нежния пол.

Мисля че ако си сериозен и търпелив, можеш благодарение на Интернет да си намериш свестна булка от някое малко населено място, където няма почти никакъв избор на свободни мъже. Да бе, тя твоята те чака в село „Райска поляна“, зад компютъра да се запознаете по Скайпа с видеокамера и да ти пристане, живот да си живеете.
Ако случайно си имаш изплатено собствено жилище, така както имаш и работа и не пиеш и не пушиш, цената ти на сантименталиния пазар е доста добра. Още повече че твоето дете е пораснало, та няма да трябва да се грижи за него новата ти съпруга.
Аз разбирам от цените на пазара, бях спретнал една брачна агенция преди време, цели 270 душички бях качил на сайта ми. Знаеш ли колко много откровени бяха тези над 35 годишна възраст, а ? Направо си ми признаваха какъв точно господин им трябва, все едно че те ще си го избират по каталог. А то беше точно обратното, понеже жените не плащаха нищо, мъжете си избираха на коя да пишат.
Като си намериш нова булка, тая по която си си позагубил временно акъла сега, ще има да ти завижда ...

п.п.
Не добра идея да си търсиш 12 години по-млада от теб, щото те ги е страх че с възрастта няма да се сещаш често да си изпълняваш съпружеските задължения у кревато. Имат си едно на ум душичките, не им се сърди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, то погледи, то Фейсбук, то колежки, човек ще каже че за 13 годишни става дума. Отиди при жената, покани я на кафе. Ако сте от малък град предложили и да се видите в друг град. Ако те отреже,  значи фантазиите са си само в твоята глава.  Ако си остави вратичка, след време опитваш пак. Белгиеца за годините е прав, ако гониш 40те, остави момето намира, да не си търси тя след 10 години някой по-млад. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, polaana написа:

Отиди при жената, покани я на кафе. Ако сте от малък град предложили и да се видите в друг град. Ако те отреже,  значи фантазиите са си само в твоята глава.  Ако си остави вратичка, след време опитваш пак.

Ама то това с каненето на кафе и прибързаното обяснение в любов, е грешна тактика.
Той вече е оплескал работата като я е поставил пред свършен факт = Той е решил без да я пита нея дали е съгласна, че той я обича направо.
И сега какво, тя трябва така изведнъж да вземе съдбоносно решение да се прекара да му каже че му е навита. Еми не става така тая работа, когато не е сигурно предварително че мадамата ще му е навита. Тя като го е видяла как му се иска да я притежава и я е хванало страх, че ако му пусне, после няма да може да се откачи лесно от него. Щото те тези господа дето са много сериозни и не изневеряват, често имат много неприятния навик да си въобразяват, че като си е вдигнала веднъж краката някоя мадама, все едно че е станала негова собственост за винаги. И са болезнено ревниви, поради неконтролируемият им неосъзнат страх да не бъдат изоставени. Особено пък тази 12 годинки като е по-млада, той направо ще има чувството че все едно е спечелил 6-ца от тотото. Мисълта че някой друг може да я прелъсти, ако живеят заедно, направо ще го подтиква да я контролира, шпионира, чете в мобилния телефон SMS-ите и слага кийлогъри в компютъра за да се докопа до паролите й и да знае с кого си пише и-мейли.
А иначе като сметнем, пълнолетна дъщеря, значи поне на 19 години, ако майка й е чакала да си завърши средното образование преди да избяга на татко й. Една година за поръчката на бебето след брака и станаха 20г. По негово време май имаше още казарма , да ги сложим 2 години + 18 за да влезе в казармата и те станаха още 20. Ето 20 + 20 и ги докарахме до 40 ако се е оженил веднага след уволнението от казармата му. Значи мацката е на 27 или 28 само ( щото той не знае дали са 12 или 13 години разликата). Еееее, ами тя тази ако е готина и младолика може да си хване някой да е по-млад и от нея и да си го ползва с кеф много повече години от наш Асахи, без нужда от виагра.
Пък и друго има, родителите й, братовчедките й, приятелките й, колежките й, те ще я посъветват всички да не си взима този чичко. Ще трябва да се скара с всички нейни близки хора не одобряващи подобна връзка, за да му пристане. Егати позора !
На една братовчедка дъщеря й направи подобно нещо, взема си чичко който има ресторант, пък той почти на годините на татко й. Сега тя е шефка в ресторанта и чичкото я вози с Мерджан ( на старо де, не е чисто нов). Ама как я командва само ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Белгиеца написа:

Еееее, ами тя тази ако е готина и младолика може да си хване някой да е по-млад и от нея и да си го ползва с кеф много повече години от наш Асахи, без нужда от виагра.
Пък и друго има, родителите й, братовчедките й, приятелките й, колежките й, те ще я посъветват всички да не си взима този чичко. Ще трябва да се скара с всички нейни близки хора не одобряващи подобна връзка, за да му пристане. Егати позора !
На една братовчедка дъщеря й направи подобно нещо, взема си чичко който има ресторант, пък той почти на годините на татко й. Сега тя е шефка в ресторанта и чичкото я вози с Мерджан ( на старо де, не е чисто нов). Ама как я командва само ...

Тебе белгийката така ли те прекара да я вземеш, нищо че ти се пада кака? Кога ще престанеш да даваш съвети как хората да си живеят живота.

И по добре младо агне с "приятели" от колкото дърта овца сам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Тебе белгийката така ли те прекара да я вземеш, нищо че ти се пада кака? Кога ще престанеш да даваш съвети как хората да си живеят живота.

Ооооо колегата техничар си е направил труда да си регистрира ник Асахи и ни е предоставил за обсъждане казусът на „влюбеният левак мераклия за млада булка“.
Как да не се възползва човек да се разпише и разправи каквото знае по темата ?
Моята булка е 4 години по-млада от мен.
А около 2 години и половина преди тя да ме набара, се бях влюбил в една кака българка, която не ме искаше щото й трябваше даскалът по рисуване ( женен) за да я вкара в Академията. Оня даскалът изръмжа името ми заканително когато каката ми лепна две целувки в час по рисуване пред всички. Рече човекът че там било курсове по рисуване, а не било терен за свалки.
На каката не съм й се обяснявал в любов, щото ми беше ясно че не ме възприема като подходящ човек за нея. А тя все с мене се моташе след курсовете, устройваше я че не й досаждам да я свалям и й служех за „телохранител“ да не я свалят другите мераклии. Тя даже ми помагаше да си свалям едно хубаво момиченце , новопристигнало в групата. Даде ми нейната анатомия на човешкото тяло ( за художници) да я покажа на сладураната в моето ателие, да знае какво да си намери и купи. Ама на сладураната много й дойде като й казах че анатомията е на каката и че тя е много мой човек. Пита ме веднага кво ще стане ако каката ми предложи да сме гаджета и аз й отговорих че ако това се случи, каката ще спечели с 100% сигурност срещу нея. И сладураната повече не се мерна на курсовете по рисуване.
А за тая кака братче, ако искаш вярвай, разправях на една англичанка ( която не съм я свалял) в писмата които си пишехме. На англичанката й стана интересно и откара почти година писането с нея, тя ми разправяше за нейното гадже и кучето й и разни работи. Спрях да й пращам писма на следващата пролет, като ме набара една друга англичанка с която стигнахме до там да проверяваме как става да се оженим. Ама се отказах по едно време, щото нямаше гаранция с нея че няма да се скараме нещо.
Та така братле, към жените като се отнасяш с уважение и можеш да усетиш с коя ще можеш да остарееш, си нареждаш живота да ти е спокойно и да не се развеждаш.
При тези огромни проценти на разводи в днешно време, си е истински късмет да си със същата булка от многооооо години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Та така братле, към жените като се отнасяш с уважение и можеш да усетиш с коя ще можеш да остарееш, си нареждаш живота да ти е спокойно и да не се развеждаш.
При тези огромни проценти на разводи в днешно време, си е истински късмет да си със същата булка от многооооо години.

Мен разводи не ме плашат. Плашат ме безпаричие и старост само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.