Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От какво може да е това, лаптопа е на 1 месец? Имам флаш плеър, драйвърите са обновени до край... всичко му е най нова версия 

262c35461bcccfb7.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента ползваш HTML плеъра ,а той не работи добре в последните версии на мозила и хрома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря. Сега сложих chrom x64 да видя дали ще има разлика. 

Редактирано от zvetelin13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ExaFlop
      Десен клик по старт бутона и се избира Command Prompt (Run as Admin). Копира се текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.

dism /online /cleanup-image /restorehealth и натисни Enter
      sfc /scannow
      powershell
      и се натиска Enter
      Копира се  текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.
      Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like “*SystemApps*”} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}
      и се натиска Enter

Натиска се WIN + L  и се проверява. Вече трябва да се вижда екрана на Windows Spotlight.

Ако това не помогне:
      1) Забранява се Windows Spotlight в Settings.
      a) Start > Settings > Personalization

b) Избера се Picture или Slideshow за фон на Lock screen.

2) Стартираа се File Explorer с Win + E.
      Под View се кликва Show/hide и се  слага отметка на Hidden items.

3) Отваря се папка
      %localappdata%\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_<Package ID>\LocalState\Assets
      (копира се получерния текст и се поставя в адресната лента на Windows Explorer и се натиска Enter)

Изберат се всички файлове в папка Assets , натиска се клавиш Delete.

4) Разрешава се Windows Spotlight в Settings. 
      Избира се Windows Spotlight за фон.

Натиска се WIN + L и се проверява. Би трябвало да се види екранът на Windows Spotlight.
    • от аm-аm
      Видео е. Тръгва с VLC, KMPlayer и още някакъв боклук, но само като поток - без контрол напред, назад и т.н.
    • от krassleto
      Здравейте,
      наскоро си закупих Процесор Intel Core™ i5-7400, 3.00Ghz, Kaby Lake, 6MB, Socket 1151, BOX и след като инсталирах windows 64bit от оригинален холограмен диск на microsoft - не ми разпознава въобще видеокартата на различна от standart vga adapter.
      Тъй като инсталирания windows беше стар релийз - реших да пусна автоматичния ъпдейт и да инсталирам всички необходими ъпдейти. Теглиха се над 1.2GB и се инсталираха голяма част от тях. Стана SP1 и се инсталира IE 11.
      Това обаче не реши проблема с видеокартата. Опитах се да изтегля драйвер от страницата на производителя на процесора, но точно за windows 7 64bit няма - има за линукс и за windows 10.
      Започнаха да ми се изчерпват идеите... та помагайте...
    • от И. Купенов
      Имам домашни камери като напиша ип-то в браузера ми излиза двр пиша потребител и парола след това влиза в системата но ми иска нчкакъв плугин свалчм го инсталирам го  и нищо  пак същото 

• от dzaabo
      Привет !
      Моля някой да даде акъл за някоя програма за редакция на видео !
      Сега ще обясня ТОЧНО за какво иде реч !
      Една моя приятелка е учителка по английски език на деца !
      Целта и е на дадено анимационно филмче да махне гласа на героя който говори и да сложи глас на детето ...
      Идеята е :
      Децата да озвучат филмчето със собствени думи и после да може да се посне в училището за да видят всичките деца кой какво е направил ...
      Аз лично и препоръчах Формат Фактори ..Но тя каза че не и върши точно това , което иска .
      Жената живее в Украйна и предимство ще е някоя програма дето има Руски или английски език !
      Тенкю предварително ...
      Ако може програмата да не е много сложна !
      Като за човек със знания за работа с компютър но все пак да е по опростена !
      Ако нещо не съм обяснил както тряя ще допълня ! Само кажете точно какво се иска като инфо още от мене
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.