Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си аудио система. Имах буфер с 5 колони 5.1 150w и го взех евтино явно не само това е важно. Не разбирам много от подобна техника, не знам кои характеристики да гледам.  Търся нещо което да е МНОГО силно, с чист звук 300-450 лв. и по-скъпи да има покажете ги. Може буфер или нещо подобно. Надявам се да ми помогнете, благодаря предварително!

Редактирано от Shaz0
недооточнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви характеристики мислиш да гледаш. Това да не е телевизор. Отиваш и слушаш и като чуеш звуци и честоти, които не си чувал до момента това е за теб по-доброто. Сумата дето си нагласил е по скоро малка но всеки може да намери разликата към по-добро щом не е глух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари трудно ще намериш нещо истинско. Може да се ориентираш към нещо втора употреба. Само колоните с буфера биха стрували толкова ако са наистина качествени. На аудиофилите това са им парите само за слушалките за навън, ти искаш цяла домашна система да купиш.

За съжаление не мога да ти предложа конкретен модел, защото нямам никаква. Отиваш в някой магазин и ги прослушваш всички които ти харесат. Идваш ли с пари няма да ти откажат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AGD написа:

Какви характеристики мислиш да гледаш. Това да не е телевизор. Отиваш и слушаш и като чуеш звуци и честоти, които не си чувал до момента това е за теб по-доброто. Сумата дето си нагласил е по скоро малка но всеки може да намери разликата към по-добро щом не е глух.

Ако можех щях, нямам възможност да отида на място и да ги чуя. От интернета търся, за това се обръщам към вас

преди 2 минути, ice_lion__01 написа:

За тези пари трудно ще намериш нещо истинско. Може да се ориентираш към нещо втора употреба. Само колоните с буфера биха стрували толкова ако са наистина качествени. На аудиофилите това са им парите само за слушалките за навън, ти искаш цяла домашна система да купиш.

За съжаление не мога да ти предложа конкретен модел, защото нямам никаква. Отиваш в някой магазин и ги прослушваш всички които ти харесат. Идваш ли с пари няма да ти откажат.

Предложете някой добър буфер в този случей?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От интернет знаеш ли какви боклуци можеш да си купиш за куп пари, та дори и с големи препоръки за качество?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AGD написа:

От интернет знаеш ли какви боклуци можеш да си купиш за куп пари, та дори и с големи препоръки за качество?

прав сте, но нямам избор. Преложете някое добро буферче или нещо подобно, благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буферчета не слушам, въпреки, че съм направил няколко, но мога да ти предложа да се ориентираш към усилвател примерно 2 х 50-60 вата + 2 двулентови колонки може и втора ръка, но пак трябва да се прослуша преди да се дадат едни пари. Това е същото като си купуваш кола. Ако не я пробваш после може и да останеш разочарован.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Shaz0 написа:

прав сте, но нямам избор. Преложете някое добро буферче или нещо подобно, благодаря предварително

Е само буферче ли? Инак - Буфер.

R-12SW

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ново това:

http://www.technopolis.bg/bg/Mini-audio/Audio-system-PANASONIC-SC-AKX200E-K/p/151598

Описание и функции тук:

http://www.panasonic.com/uk/consumer/home-entertainment/hi-fi/sc-akx200e.html

Достатъчно мощен звук с прилично качество за домашни условия. Заслужава си парите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, andreygg написа:

За тези пари ново това:

http://www.technopolis.bg/bg/Mini-audio/Audio-system-PANASONIC-SC-AKX200E-K/p/151598

Описание и функции тук:

http://www.panasonic.com/uk/consumer/home-entertainment/hi-fi/sc-akx200e.html

Достатъчно мощен звук с прилично качество за домашни условия. Заслужава си парите.

евала братле, това си търся!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека очевидно не е много компетентен и си търси някаква 2.1 система, като "буферче" за него значи каквото са 2.1 системите за вас. Те, такъв към който има и колони, а не само както вие си го знаете. :D

Така че хич недейте го баламосва със сериозни предложения с усилватели и 2,0 колони, ами препоръчвайте някаква 2.1 система, да е доволен :D

Е, може да го питате, ако иска малко по-добро активно 2.0 дали ще е съгласен, ама тъй без "буферче" ме съмнява да кандардиса :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Shaz0 написа:

Ако можех щях, нямам възможност да отида....

По-добре си задръжте парите засега и когато имате ходене към голям град тогава си купете. Така на сляпо има голяма вероятност за останете недоволен.

Аз така си купих едни слушалки. Бяха така запечатани, че в магазина не разрешиха да ги отворя и да ги чуя (после не могат да за затворят пак). Все пак купих едни и на късмет.

Да няма маратон на турските думи във форума. Хайде по-сериозно! Уважавайте си езика., не робувайте на Турция. Робството мина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, ice_lion__01 написа:

Да няма маратон на турските думи във форума. Хайде по-сериозно! Уважавайте си езика., не робувайте на Турция. Робството мина.

Кви турски думи пък видя в тая тема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Tanaz_we написа:

Кви турски думи пък видя в тая тема ?

преди 12 часа, Shaz0 написа:

евала.....

преди 11 часа, Tanaz_we написа:

......кандардиса

Май само аз ги виждам.. Както и да е, да не спамя повече темата. Пишете си на турски щом ви харесва...

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е все едно да почнем ние да ти се караме, ако някъде случайно, използваш английска дума-заместител или просто термин. И то в случай в който е неизбежно...

Редактирано от Tanaz_we (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от dzaabo
      Привет !
      Моля някой да даде акъл за някоя програма за редакция на видео !
      Сега ще обясня ТОЧНО за какво иде реч !
      Една моя приятелка е учителка по английски език на деца !
      Целта и е на дадено анимационно филмче да махне гласа на героя който говори и да сложи глас на детето ...
      Идеята е :
      Децата да озвучат филмчето със собствени думи и после да може да се посне в училището за да видят всичките деца кой какво е направил ...
      Аз лично и препоръчах Формат Фактори ..Но тя каза че не и върши точно това , което иска .
      Жената живее в Украйна и предимство ще е някоя програма дето има Руски или английски език !
      Тенкю предварително ...
      Ако може програмата да не е много сложна !
      Като за човек със знания за работа с компютър но все пак да е по опростена !
      Ако нещо не съм обяснил както тряя ще допълня ! Само кажете точно какво се иска като инфо още от мене
    • от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
    • от ValentinoV
      Здравейте, моля за малко помощ. Не съм много много на ти с тези неща но искам да Ви попитам за съвет.
      Стартовия ми бюджет е към 700 лв . Искам да озвучавам малки събития , като партита на вила или малки събития в ресторант.
      Има ли шанс да се направи сетъп от активна или пасивни плюс усилвател за тази цена ?
      Ако може и да не криви , като се усили . А баса да се усеща
      Моля за съдействие и Вашите предложения. 
      Благодаря предварително !
    • от Petar Stoynov
      Здравейте.
      Искам да направя окабеляване на апартамент за колонки - ето тези http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906 , но по първоначални сметки дължината на кабела идва по-голяма от тази, която се предлага стандартно с колонките. Бихте ли ми препоръчали какъв кабел да използвам - дължината на най-дългия идва около 15-16м. Трябва ли да бъде екраниран с нещо и какво да бъде сечението му?
      Гледах тук: http://bauhaus.bg/search?phrase=кабел+високоговорител 
      тук: https://vikiwat.com/za-tonkoloni.html 
      и тук:http://www.avitel-bg.com/kabli-intrkonekti-akssoari-cat32
      но изборът е голям, разликата в цените също...
      Приятел има същите тонколони, гледах им кабела - нищо особено не изглежда - не е дебел и нищо не пише по -него...:(

Благодаря предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.