Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

значи въпроса ми е че искам да си сменя ип то с рутер съм на видиосата съм питах доставчика но ми иска 20 кинта на мен ми са излишни  и не ми се дават та въпроса ми е как мога да си го сменя сам  и ако може без излишни коментари ама защо да го сменяш банат ли си такива екстри да няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blagovest Todorov написа:

значи въпроса ми е че искам да си сменя ип то с рутер съм на видиосата съм питах доставчика но ми иска 20 кинта на мен ми са излишни  и не ми се дават та въпроса ми е как мога да си го сменя сам  и ако може без излишни коментари ама защо да го сменяш банат ли си такива екстри да няма

Външния ви адрес се дава от доставчика. И с много голяма вероятност вие не можете да го смените. Но помете да ползвате VPN или прокси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Blagovest Todorov написа:

ами как да го използвам ?

Кое от двете? И само за "скриване" на вашия адрес в броузер ли става дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами не играя калл оф дути онлаин и от там съм банат изобщо от игрите в цс-са също имам бан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да си смените сам IP адреса, без използване на прокси сървър. Операторите използват специални системи, в които всеки клиент е записан с определен MAC и IP адрес. Малко нереално ми се струва това оператора да Ви иска 20лв за тази процедура, освен ако не е някой много малък, който е на границата на фалит, и търси как да спаси положението. Може да използвате платена VPN услуга с добра скорост, като FVPN например. Услугата не е толкова скъпа и е добра. Може и да използвате безплатен прокси сървър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Blagovest Todorov написа:

ми как да използвам прокси сървър

Намирате си в интернет безплатно прокси и си настройвате броузера да го ползва. За конкретен броузер потърсете с гугъл как се настройва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.