Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Можели някой да ме свесне как да направя усилвател на 2×8ом и 1 w но ида го храна от телефона си предварително благо да ря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cerepa написа:

Можели някой да ме свесне как да направя усилвател на 2×8ом и 1 w но ида го храна от телефона си предварително благо да ря :)

Отиваш и си купуваш готов. По написаното от вас се разбира, че нищо няма да направите. Отговарям ви съвсем почтено!

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Cerepa написа:

Питам дали някои няма някоя схема зада се пробвам, че само теория нестава 

По  радио магазините има такъв "КИТ" от направи си сам. С един много малък операционен усилвател  LM381. Захранването му е като на телефона - 3-4 волта и можеш да получиш около 100 миливата изходна мощност. За стерео вариант ако искаш, ще си купиш два такива кита и си готов. Предполагам, но не съм сигурен че един комплект ще е в порядъка на около 5 лева. Действай! Има го в два варианта: сглобен на платка и насипно със всички елементи и печатна платка. Провери в ""Ëlimex

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък надушвам че пича е пубер който го е прихванало да храни говорителче от телефона си, ама не директно към него, щото свири слабо и не става дъндания :D

Аз не че разбирам, ама все пак мога да му препоръчам ето такъв кит http://elimex.bg/product/73152/kit-k177-stereo-usilvatel-klas-d-2x3w.html

плюс три или две презареждаеми AA батерии и зарядно. Или литиевойонна 3.7 волтова. Ама каквото и да е, пак ще си иска да се направи схема за зареждане, а надали ще е по силите му. Затова най-добре две презареждаеми АА и едно зарядно от 10/15 левките. А може и да има вкъщи такова, особено ако имат стар фотоапарат, 100% пазят и такова зарядно.

Ще трябва да си поиграе малко да запоява и кабели, дано може да запоява. Една кутия от консерва или калиакра сандвич, и генгста колонката му е готова и ще я показва на всички пред училище.

Добре ли ви звучи като вариант ?

Редактирано от Tanaz_we (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми схема ,че ми гоиска за домашно и единия говорител е осем ома на един ват а те са два 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Tanaz_we написа:

Аз пък надушвам че пича е пубер който го е прихванало да храни говорителче от телефона си, ама не директно към него, щото свири слабо и не става дъндания :D

Аз не че разбирам, ама все пак мога да му препоръчам ето такъв кит http://elimex.bg/product/73152/kit-k177-stereo-usilvatel-klas-d-2x3w.html

плюс три или две презареждаеми AA батерии и зарядно. Или литиевойонна 3.7 волтова. Ама каквото и да е, пак ще си иска да се направи схема за зареждане, а надали ще е по силите му. Затова най-добре две презареждаеми АА и едно зарядно от 10/15 левките. А може и да има вкъщи такова, особено ако имат стар фотоапарат, 100% пазят и такова зарядно.

Ще трябва да си поиграе малко да запоява и кабели, дано може да запоява. Една кутия от консерва или калиакра сандвич, и генгста колонката му е готова и ще я показва на всички пред училище.

Добре ли ви звучи като вариант ?

Това е още по добър вариант за питащият. А той , питащият да си напише правилно заданието, което му е поставил даскала. За какво ходи на училище като не може да каже две думи на кръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.