Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми зарядно SPN5189, но не намирам. Едвам намерихме едно в един сервиз и някой успя да му счупи буксата. Има такива измислени по 2,3,4 лв гледам ама не съм съвсем сигурен че ще тръгне. Имам SPN5188 и не става. Може ли някое дори неоригинално, но да сме сигурни че става.

Input: 100-240V - 50/60Hz - 0,2A

Output: 5.0V - 550mA

SPN5188 се различава единствено със 0,15А и не става.

P.S. Ако срежа буксата от 5188 (която все пак влиза в телефона) и я сложа на 5189 (което е със счупена букса към момента) ше тръгне ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това. Може да не е оригинално. Но, ако буксата е същата (не знам каква е на вашият телефон), няма причина да не стане.

Другият вариант е, да потърсите втора ръка по сайтовете за безплатни обяви за модела или съвместими зарядни на Motorolla.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то не е само до букса. даже май точно това купих и се оказа SPN5188 и не става. Пробвали сме две - три щото буксата им става - ама не става.

Може да изтриете темата.

Редактирано от Mapuku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.