Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, опитах с търсачката да намеря подобна тема, но не открих, затова пускам тази. Разполагам с лиценз за 1 година за AVG AntiVirus и реших да я изпробвам. Преди това бях с 360 total security. Инсталирах я и я регистрирах. Всичко е наред като цяло. Единственото, което ме дразни е, че като че ли компютърът зарежда малко по-бавно. Въпросът ми е има ли някъде в настройките на програмата нещо, което прави проверка при стартиране (или подобно) и затова да се бави повечко? Рових из настройките, но не открих нищо. А може и да не знам какво точно търся :) С 360 TS показваше времето за стартиране, но сега не ми излиза и не мога да преценя точно с колко повече се бави. 

С windows 7 ultimate x 32 съм, ако има някакво значение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 2/6/2016 at 10:32, DYDK написа:

Здравейте, опитах с търсачката да намеря подобна тема, но не открих, затова пускам тази. Разполагам с лиценз за 1 година за AVG AntiVirus и реших да я изпробвам. Преди това бях с 360 total security. Инсталирах я и я регистрирах. Всичко е наред като цяло. Единственото, което ме дразни е, че като че ли компютърът зарежда малко по-бавно. Въпросът ми е има ли някъде в настройките на програмата нещо, което прави проверка при стартиране (или подобно) и затова да се бави повечко? Рових из настройките, но не открих нищо. А може и да не знам какво точно търся :) С 360 TS показваше времето за стартиране, но сега не ми излиза и не мога да преценя точно с колко повече се бави. 

С windows 7 ultimate x 32 съм, ако има някакво значение :)

image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 52 минути, pa_pa написа:

image.png

Изискванията ги покривам. Нещо не ме изкефи и реших да я махна, ноооо, не става. Използвах един avg removal tool, изчезна от add or remove programs, но си се стартира с уиндос и не мога да я премахна изобщо :(

Редактирано от DYDK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, DYDK написа:

Изискванията ги покривам. Нещо не ме изкефи и реших да я махна, ноооо, не става. Използвах един avg removal tool, изчезна от add or remove programs, но си се стартира с уиндос и не мога да я премахна изобщо :(

https://support.avg.com/SupportArticleView?l=en_US&urlName=How-to-uninstall-AVG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, pa_pa написа:

Благодаря за помощта!!! Хубава вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.