Премини към съдържанието
Borislav Blagoev

Проблеми при записването на документи в нов том на HDD при Win10.

Препоръчан отговор

Скоро преминах на Windows 10 и разделих общия обем на харда си на два отделни тома (C и D), всеки от които съдържат по равно пространство. След изтегляне на няколко приложения забелязах, че от D не се хаби пространство въпреки че папките с приложенията са вътре с всички данни след инсталацията.  Всъщност пространство се хаби само в C. Не знам дали изобщо го разпознава от както съм ги разделил. Модела на HDD-то е TOSHIBA MQ01ABD100. Търсих дали има подобна тема, но в скорошните не срещнах, за това реших да напиша нова. Ако има вече съществуваща се извинявам и ако може линк да я прочета. Благодаря предварително! Ако ви трябват подробности - питайте, ще пиша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ExaFlop
      Десен клик по старт бутона и се избира Command Prompt (Run as Admin). Копира се текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.

dism /online /cleanup-image /restorehealth и натисни Enter
      sfc /scannow
      powershell
      и се натиска Enter
      Копира се  текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.
      Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like “*SystemApps*”} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}
      и се натиска Enter

Натиска се WIN + L  и се проверява. Вече трябва да се вижда екрана на Windows Spotlight.

Ако това не помогне:
      1) Забранява се Windows Spotlight в Settings.
      a) Start > Settings > Personalization

b) Избера се Picture или Slideshow за фон на Lock screen.

2) Стартираа се File Explorer с Win + E.
      Под View се кликва Show/hide и се  слага отметка на Hidden items.

3) Отваря се папка
      %localappdata%\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_<Package ID>\LocalState\Assets
      (копира се получерния текст и се поставя в адресната лента на Windows Explorer и се натиска Enter)

Изберат се всички файлове в папка Assets , натиска се клавиш Delete.

4) Разрешава се Windows Spotlight в Settings. 
      Избира се Windows Spotlight за фон.

Натиска се WIN + L и се проверява. Би трябвало да се види екранът на Windows Spotlight.
    • от Tosashi8
      Здравейте . Преди около 8 часа излезе някакъв нов ъпдейт на лаптопа ми и беше доста голям тъй като беше заел доста място в C: и оставаха едва няколко GB свободни . Посочих рестарт и ъпдейт , всичко вървеше както трябва от начало , зареди на 100% и тръгна да се рестартира , появи се черен екран и по средата белите точици които се въртят в кръг и показват , че уж зарежда ... и така вече повече от 7 часа стои на тях . Пробвах  преди малко ctrl +alt +del и да го изключа от пауър бутона , не става .  
      Някой ако помогне ще съм много благодарен , поздрави .
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
    • от Roki_03
      Имам проблем с възпроизвеждането на видео в Windows 10!
      Когато пусна видео клип с добро качество, плеъра го възпроизвежда с лошо качество. На Windows 7 нямах този проблем.
      Благодаря предварително!
    • от akirichev
      Здравейте, 
      Искам да си взема кутия за външен диск, която да поддържа RAID 1. Свързването с компютъра за предпочитане е чрез USB 3.0. От написаното до тук ми трябва кутия, която вероятно трябва да се със собствено захранване, активно охлаждане и поне две гнезда за HDD. Ще се използва за съхранение на файлове с големина от 25мб - 1.5гб (снимки)
      При търсене попаднах на продуктите на Orico, но честно казано за този производител не знам нищо, а и предлаганите кутии, които са във фокуса ми са 3, а пък освен външния вид не намирам разлика.
      http://www.orico.cc/goods.php?id=6532 
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4820
      http://www.orico.cc/goods.php?id=4961

Благодаря предварително на отзовалите се.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.