Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да, Note 3 има по-мощен процесор, по-голяма батерия, по-хубав дисплей, дисплей с по-голяма резолуция, сменяема батерия, S Pen и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, това са 2 различни телефона, от 2 различни години. Note 4 е далеч по-мощен, още по-хубав дисплей, скенер за пръстови отпечатъци, сензор за пулс. Да продължавам ли ?

Ако така ще ме мотаеш цял ден с 1000 модела и накрая няма да си вземеш нищо, поне ми кажи.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата е с  HTC desire 816 не е лош телефона но......Най големия минус е батерията, рядко изкарва деня.

Ноут 3 е с по добри характеристики, но пък е модел 2013г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, П.е.т.ъ.р написа:

Колегата е с  HTC desire 816 не е лош телефона но......Най големия минус е батерията, рядко изкарва деня.

Ноут 3 е с по добри характеристики, но пък е модел 2013г.

Но все още е доста актуален и хубав смартфон. Разполага с USB 3.0 порт, доста голям и хубав дисплей, (който между другото все още размазва почти всичко друго) малко тежичък, голяма батерия и отключването с подпис е доста удобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах защото като сравниш Ноут3 и Ноут 4 не намирам разлика в паметта и т.н, а това със сензорите за пулс и т.н. мен слабо ме вълнува иле поне не е съществен критерий за мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Note 4 има дисплей с по-голяма резолуция, по-мощен процесор, подръжка на Qualcomm quick charge 2.0 (ако го вземеш, не ти препоръчвам да използваш опцията Fast Charging от менюто, не веднъж има оплаквания за стопени телефони) по-нов модел и по-дълга софтуенр аподръжка, по-хубава камера, подръжка на Bluetooth 4.1. Но и двата модела нямат FM радио. (можеш да използваш онлайн радио)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм,но главната ппичина поради която ще взема Ноут 3 е е че ми изпада на добра цена, и най вече 3ГБ Рам които ще ми позволят да поддържа тежки игри и приложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bijutero написа:

Съгласен съм,но главната ппичина поради която ще взема Ноут 3 е е че ми изпада на добра цена, и най вече 3ГБ Рам които ще ми позволят да поддържа тежки игри и приложения :)

То не е само до рам, а до процесор и графичен ускорител. За тежки игри е по-подходящ Note 4. За мултитаскинг по-скоро Note 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става на въпрос бих избрал Ноут 5, но просто ситуацията е такава,че Ноут 3 ми изпада на прилична цена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай линк към обявата. Телефона има ли си всичко: Документи, гаранция, кутия, аксесоари. Да не стане като оня с Iphone-a. А ако е от OLX, недей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, не познаваш този човек. Не знаеш дали телефона има някакви проблеми, не знаеш дали е намокрян. (да, има индикатор, ама това много лесно се покрива с нов заден панел) По-добре си стой с HTC-то и си вземи нов телефон като можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по оценките отдолу, доста хора са доволни от него.Аз лично също съм песимист в такива случай,и единствено цената му ме подтиква да се замисля да го взема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз не бях песимист, преди да ме прецакат 1-2 пъти. Но като гледам, телефона си има всички документи и ако ти е много зор, разменяй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност да го тестваш преди да го размениш,инсталирай му An Tu Tu той ще ти покаже най-добре състоянието на телефона! От настройките на приложението можеш да тестваш всичко по отделно: рам памет,изчислителна и графична мощ,дисплей и 3D  ускорение...и пр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.