Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Да си премерим...мобилните апарати (дискусия)

Препоръчан отговор

Гост

на 25.04.2017 г. в 21:24, algor написа:

Страхотни апарати са и двата.
Поне за мен, разбира се.
Не случайно са в топ 5 в момента в света. :cheers:

FullSizeRender.jpg

Честито! Кажи някакви впечатления от тях.Как са камерите и държат ли им батериите? И най вече ако трябваше да избираш само единия модел кого би взел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iPhone 7 32GB черен мат ползвам.
Нямам никакви забележки към телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/18/2017 в 8:34, URIEL написа:

Честито! Кажи някакви впечатления от тях.Как са камерите и държат ли им батериите? И най вече ако трябваше да избираш само единия модел кого би взел?

S8 разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица позната ме "изненада" като ми донесе айфонек 7 плюс 128ГБ, червен от щатите (платих си го като поп :):):) ) т.е. направих упгрейд на 5-ес след 2,5 години ползване.

Просто няма база за сравнение, камера, бързодействие, а и тези 112гб свободно дисково пространство са чудни.

Пожелавам на всеки, който може да си позволи независимо от марката и модела да скача на по-високо ниво, като гледам аповете какви размери са.... до края на годината фейса и месинджъра може да достигнат заедно около гигабайт.

Поздрави!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, chasovnik написа:

Миналата седмица позната ме "изненада" като ми донесе айфонек 7 плюс 128ГБ, червен от щатите (платих си го като поп :):):) ) т.е. направих упгрейд на 5-ес след 2,5 години ползване.

Просто няма база за сравнение, камера, бързодействие, а и тези 112гб свободно дисково пространство са чудни.

Пожелавам на всеки, който може да си позволи независимо от марката и модела да скача на по-високо ниво, като гледам аповете какви размери са.... до края на годината фейса и месинджъра може да достигнат заедно около гигабайт.

Поздрави!!!!

Дали ще си с 7+ или 5S няма голяма разлика в перформанса. Разликата е камера,цпу,батерия. 

Затова с аповете можеш да ги триеш и да ги инсталираш наново за да изчистиш кеш паметта. 

Аз съм с 5S 32GB и съм предоволен от телефончето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Audi Power написа:

Дали ще си с 7+ или 5S няма голяма разлика в перформанса. Разликата е камера,цпу,батерия. 

Затова с аповете можеш да ги триеш и да ги инсталираш наново за да изчистиш кеш паметта. 

Аз съм с 5S 32GB и съм предоволен от телефончето

В интерес на истината вече се усеща леко позабавяне откъм работа на телефончето. Пример: отварям инстраграм и след 20 минути ръчкане започва да лагва, играта Събвейсърфърс при пускане лекоо засича и чак тогава се успокоява. Най-добро е по-голямата батерия, бече го зареждам към 21:30, а не както преди са се чудя около 16:00ч как да изкарам до края на работното си време с телефона.

пс. снощи с лунното затъмнение  нищо не стана, добре, че имам един телеобектив 10х, който го закачих към 5s-ката за да стане що-годе някаква снимка, т.е. по тъмно за нищо не става от прехвалената камера, проверено!

Поздрави!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех BlackBerry PRIV,за старото ми бери паспорт силвер едишън вече няма много работещи приложения.ББ10 ос залязва и спряха да работят доста приложения напоследък.Прива е първото бери с андроид ос,чудесен телефон е.691fa7bbec8ae3c88b5456660474d45e.jpg

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB10 OS в интерес на истината е някакво извращение на BB, на основа андроид. (но много сбъркано)

Добре, че се усетиха и си минаха на нормален Android. Иначе честито - Blackberry Priv за мен е доста добър телефон и в интерес на истината, един от малкото телефони, които ме кефят толкова много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,BlackBerry 10 os няма нищо общо с андроид ос.Самата ос е прекрасна и изключително бърза.Има възможност и за инсталация на андроид приложения,които работят горе долу добре.Тествал съм много андроидски приложения на моя паспорт,дори преди да си взема прива имах инсталиран Google play на моя паспорт.Поствам скриншот от дисплея на моя паспорт.Едновремено са отворени 8 приложения на телефона и с едно кликване върху дадено приложение моментално ми се зарежда на екрана,всичко работи прекрасно.Но не се знае докога ще има ъпдеити и софтуерна подръжка за BlackBerry 10 os.Много жалко,операционната система заслужаваше да я развият и да има бъдеще.Прив е страхотен телефон и много му се радвам,заедно с беритата ми имам и Huawei P'9 които е супер телефон,страхотна камера има.04dc7ebe3c46e944aada2befd74e9ffd.jpg

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За детето коледа дойде.Иначе аз си взех j7 2017 и съм доволен.

Iphone-а е просто уникален и нямам забележки за сега.

Парите са му множко ама детето ги заслужава. За мен вече е късно за гъзария.

Весели празници!

wzOEYqp.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти е*еш ли са ве? От как са помня мрънкаш, че все имаш финансови и нам си кви проблеми. Къв е тоя айфон за 2 бона..

Иначе аз съм още с LG G6, докато не излезе G7 или V40.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не помня да съм искал пари от разни балъци, нито пък  да съм искал от някого да ми следи банковата сметка.

Не помня да дължа пари на някого.

Купих си Nokia 105 и е страхотен телефон.Яка батерия и фенерче.

Друго не ми трябва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел кола за тези пари . И да карам с някав смотан телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25/12/2017 в 21:39, URIEL написа:

За детето коледа дойде.Иначе аз си взех j7 2017 и съм доволен.

Iphone-а е просто уникален и нямам забележки за сега.

Парите са му множко ама детето ги заслужава. За мен вече е късно за гъзария.

Весели празници!

Честито и със здраве и кеф да си го ползва! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 часа, fresh_bones написа:

Аз бих си взел кола за тези пари . И да карам с някав смотан телефон. 

Още 10 месеца и ще има и някаква кола.Коледа е и такова си избра.Питах го много пъти, но това е друга тема.

преди 11 часа, algor написа:

Честито и със здраве и кеф да си го ползва! :)

Благодаря ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kodak Extra  10 ядрен, 3 GB RAM, 32 GB ROM, Nano SIM, 23Mpix+8Mpix- 18-55+ Кожен калъф Free - Реално 69 Английски лири. Всичко дотук на промоция за 349 лв. от Плесио- Гърците до Славейков в София два дена преди нова година.

image.png.fc832bd1762ff7f8ece3d044d3ef399e.pngimage.png.7cf8d523c48d2348e2da46f1dc992be1.pngimage.png.9222f8aa7f31d6b2822402ac588c5da7.pngimage.png.e233e41af8d3a593a716509e692eb644.pngimage.png.39d69fb6e4c5cc909f1b6e3a0c3a7f78.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните месеци смених Nexus 5X,Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi Mi6, Samsung S8(два дена го изтърпях) и сега съм с Xperia XZ Premium. Реших просто да дам отново шанс на Сони, доволен съм от него, софта е написан добре, няма крашове изобщо, анимациите са намалени, малко ме подразни системния фейсбук, че за толкова пари зарядното е 5V/1.5A и пластмасовите рамки също, но не го нося без калъф така че не е голяма драма. Батерията държи доста прилично, при моето зверско ползване успява да изкара един ден с между 7 и 8 часа екран на 3G (нарочно съм спрял LTE). Като бързина съм много доволен от телефона, грам замисляне няма, което се дължи също и на ореото, което е доста по-оптимизирано от Нуга според мен. За камерата бих казал, доста добри снимки прави на макро, цветовете са добре, супер слоу-мо-то е готино, но не го ползвам много тъй като трябва да е напълно светло за него, но наистина е много яко и е все едно спира времето, на тъмно Ми6 снимаше по-добре, ако сравнявам трите телефона като флагмани от едно поколение най-много ми харесва Сонито като снимки, а тънките рамки за мен не бяха фактор при избор на телефон. Със сигурност не мога да кажа, че цената, на която се продава по магазините не си заслужава, същото се отнася и за Samsung S8. Като по-добър телефон за 2017 ( за мен, вие можете да си предпочитате лигавия и натруфен софт) единствено мога да отбележа Pixel 2... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...