Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Моля Ви за помощ относно следното. Инсталирах на Windows 7 Office 2016 Pro ( Замунда :S). Имам нужда от преглед на правопис на БГ и немски, като за целта направих опит да сваля Language Accessory Pack for Office 2016 от сайта на МС. При инсталацията обаче получавам грешка  (същото като на снимката, но за 2016Грешка, когато се опитате да инсталирате "Кликни и стартирай" върху MSI инсталация

Опитах да търся решение, но единственото, което намирам, е да направя нова инсталация на офис пакета.

Някой има ли идея как да инсталирам нужните ми proofing tools?

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Francis_Drake написа:

Здравейте, 

Моля Ви за помощ относно следното. Инсталирах на Windows 7 Office 2016 Pro ( Замунда :S). Имам нужда от преглед на правопис на БГ и немски, като за целта направих опит да сваля Language Accessory Pack for Office 2016 от сайта на МС. При инсталацията обаче получавам грешка  (същото като на снимката, но за 2016

Опитах да търся решение, но единственото, което намирам, е да направя нова инсталация на офис пакета.

Някой има ли идея как да инсталирам нужните ми proofing tools?

Благодаря! 

Като за начало има разлика във версиите на софтуера, по-горе говорите за 2016, долу виждам 2013.

И в това може да е очаква от пиратска версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.