Премини към съдържанието
Hahaha2332

Самоизтеглящи се приложения

Препоръчан отговор

Добър вечер, момчета. Вчера, както си играех на смартфона, видях няколко приложения, които не съм свалял. Изтрих ги, но когато проверих изтеглените файлове се оказа, че има няколко файла, които не мога да изтрия и така колко и пъти да трия приложенията те се свалят отново и отново без моя намеса... ако има идея как да го оправя, нека да помогне.

БЛАГОДАРЯ ПРЕЗДРАВИТЕЛНО !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, Hahaha2332 написа:

Добър вечер, момчета. Вчера, както си играех на смартфона, видях няколко приложения, които не съм свалял. Изтрих ги, но когато проверих изтеглените файлове се оказа, че има няколко файла, които не мога да изтрия и така колко и пъти да трия приложенията те се свалят отново и отново без моя намеса... ако има идея как да го оправя, нека да помогне.

БЛАГОДАРЯ ПРЕЗДРАВИТЕЛНО !!!

Правите си архив на контакти, снимки, документи. СЛед това ресет до фабрични насторйки. И след това много внимавате какво инсталирате. И се въздържайте от репозиториа, различни от официално

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прездравително и аз да помоля поне за име на апарата, имена на приложенията, та и някой скрийншот ако може, няма да е лошо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, algor написа:

Прездравително и аз да помоля поне за име на апарата, имена на приложенията, та и някой скрийншот ако може, няма да е лошо.

За да си ги изтеглиш и ти ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

За да си ги изтеглиш и ти ли ?

Естествено, нали искам да съм в джаза, ръииши.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приложенията са clean master и 360 security, но имената им са написани с китайски букви, в изтеглените файлове имаше и някакво anti_service, но след хард ресета всичко се оправи ( Благодаря много!!!) Ако можете да ми кажете как да премахна и тази програма(или каквото е) , която се отваря на всеки 10-15 мин ще бъдя много благодарен. Лек ден :) Забравих да допълня, моделът на телефона е LG L70 D320N.

Screenshot_2016-02-08-14-29-32.png

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета. Пак почнаха да се теглят тия приложения+ започна да насича доста сериозно... имате ли идея как да го оправя.

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.