Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинете, ако темата ми е маловажна, или не е за този раздел, но...

Искам да съживя един стар компютър с процесор AMD 5400+, 2 GB RAM DDR2, и  дъно Asrock със сокет за процесора АМ2.

Оказа се че пластмасовия държач за охлаждащия радиатор за процесора е със счупена кука (как можде да са само две за този модел?).

Ето това ми трябва: http://www.amazon.com/AMD-CPU-Bracket-Base-socket/dp/B002W4NSH4.

Имам нужда от съвет - някой има ли опит и поправял ли е подобна част, и дали мога да си намеря нова тук в БГ. От дъно със сокет АМ2+ дали ще пасне държача на АМ2?

Иначе ще се разходя из сервизите в Шумен за някое изгоряло дъно, дано да открия...

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@viperdick Пиши на лично или да ти дам телефон... бракета барабар с радиатора ще ти го пратя ако искаш, само да ме отървеш от тоя прахосъбирач;) От Търново до Шумен щ'и излезе 3лв. някъде... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Намерих един от тукашен сервиз, ама твоя не го хвърляй, остави го да прахлясва, ще го имам в предвид..., че нещо с много голямо усилие закопчах, може и този да се счупи.

П.П.В момента машинката лети с максимум 53 градуса на двуядрения атлон с бенча на Аида64...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.