Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отново! Имам една клавиатура от миналата година август-септември която е чисто нова дори от найлона не съм я изкарвала но си е ползвах. Изведнъж започна от главния Ентер да ми изкарва някакви елементи, постоянно да бъгва. Пробвах с другия Ентер на клавиатурата там където е долу в ъгъла в дясно но с него нямам проблем. Натисна ли главния Ентер започва зареждане и бъгване и появяване на таблица. Мисля че това има нещо общо с два бутона: 

- Главен Ентър

- И този бутон с този знак ], }, това е бутонът на Българското "Щ" ако пишете на Български (Традиционна Фонетична)

Някакви идеи какво да правя? Чесно казано не бих искала да е хвърлям защото е запазена и е като чисто нова ( Понеже до сега беше с найлон)vlcsnap-error525.png.a1112cb4ad4dee4cd09

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikola Hristov
      Здравейте,
      Идните дни ще получа от приятел сума в размера от 2000 лв. с цел да си изградя настолен компютър. Предварително искам да информирам, че моите знания относно хардуер, пък и софтуер, са доста минимални, което може да звучи доста иронично, имайки се предвид, че нон стоп съм на компютъра си (в момента лаптоп), играейки игри.
      Единственото, което знам откъм лични претенции е, че бих искал видео карта с 8GB видео рам, и 16GB рам. Смятам, че и двата компонента могат да се вместят в бюджета заедно с всичко друго, но моля да ме поправите ако греша. Нямам нужда от периферии, тъй като разполагам с мишка и клавиатура Bloody, и слушалки Razer Kraken Pro. В бъдеще смятам да купувам нови слушалки и микрофон поотделно за стриймване, но това ще стане на доста по късен етап.
      Също така нямам претенции и за магазини, тъй като не разбирам кой какви цени и какво качество предлагат, затова разчитам на вас и относно това.
      Машината ще се ползва най-вече за игри като се надявам да ме издържи за най-новите заглавия идните 5 години поне, но се надявам вие да кажете колко възможно е това спрямо бюджета. Тъй като в момента съм с лаптоп, използвам телевизора си като монитор. Ще продължа да го ползвам, тъй като предпочитам да си вложа целия бюджет във възможно най-добрата машина, вместо да трябва да отделям и за монитор. Телевизорът е Samsung Full HD 32'' 1920x1080.
      Идеалният вариант ми е да е с течно охлаждане, тъй като съм чувал, че е най-добрия вариант, но също така и най-скъпия затова се надявам да ме посъветвате дали си заслужава за сметка на други компоненти. Това колко е тих не ме бърка особено, защото съм на слушалки постоянно и го изключвам вечер. Откъм марка също нямам предпочитания, защото не разбирам, чувал съм, че ATI и NVIDIA са общо взето еднакви само дето NVIDIA са по-скъпи. Не държа на огромен хард диск. Даже възможно най-тънко да мина там, защото по повече от 1-2 игри нямам инсталирани наведнъж, просто не ми е навик и не виждам смисъла. Снимки/музика не пазя на компютъра, а филми трия веднага щом ги изгледам. Не ми трябва CD/DVD или записвачка (нима не ползват всички вече флашки и "the cloud").
      Относно овърклока, това вероятно звучи доста глупаво и се надявам да сте умерени с бъзиците, но не знам какво точно означава това, но знам, че го искам, защото прави компютъра по-бърз(???).
      Благодаря предварително за каквато и да е информация!
      Надявам се, че бях достатъчно изчерпателен.
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
    • от gali99
      Здравейте! Продавам безжична клавиатура и мишка, малко използвани с незначителни козметични недостатъци по клавиатурата. Моделът е Microsoft Wireless Optical Desktop 2000 като USB приемникът е оригиналния. Функционират всички клавиши, а мишката се захранва с батерии. Цената е 40 лв като аз поемам доставката. 

• от Добринка Веселинова
      Имам таблет ползващ андроид,след това си взех клавиатура-калъф с кабелче.От клавиатурата пишех на кирилица.Натиснах някакво копче и на екрана ми се появиха мисля езикови настройки,направих някакви промени от екрана и вече пиша за жалост от клавиатурата само на латиница,а от екрана на двата езика.Като вляза в езиковите настройки от самия таблет,само там ми променя езиците.Някой може ли да ми помогне?
    • от Магдалена Гичева
      Здравейте! Бих искала да ми препоръчате лаптоп, който би бил подходящ за програми, свързани с програмиране или с две думи да ми върши добра работа , понеже уча в РУ и съм специалност компютърни системи и технологии (КСТ)  Като цена мога да отделя от 550 до 1000 лева. Ще се радвам препоръчаният лаптоп да е в наличност в Емаг  Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.