Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Помощ.лаптопа ми показа син екран. Ето какво показва . модела на лаптопа е Acer Aspire 5536. С уиндоус виста хоум премиум. Постоянно. Се рестартира и не ме допуска да се логна.опитах и през safe mode пак не иска .сега изключих авто рестарта и пак същото.изобщо не ме допуска. Моля помогнете.

IMAG1069.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стандартно проблема е във видео драйвъра или самото видео....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Rosario S написа:

Помощ.лаптопа ми показа син екран. Ето какво показва . модела на лаптопа е Acer Aspire 5536. С уиндоус виста хоум премиум. Постоянно. Се рестартира и не ме допуска да се логна.опитах и през safe mode пак не иска .сега изключих авто рестарта и пак същото.изобщо не ме допуска. Моля помогнете.

IMAG1069.jpg

Restartirva ti se na vseki 30 minuTi li

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тои постоянно се рестартира и аз спрях авторестарта.но започна да загрява яко и спира сам ..

преди 6 минути, pataran написа:

Стандартно проблема е във видео драйвъра или самото видео....

Това какво значи??той взе много да загрява.какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом много е загрявал, има вероятност видео чипа да е на път да умре. Необходима е профилактика /почистване/, а не е лошо и вариант сервизен преглед и дори лепене на чипа...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нали няма да е нужна преинсталация защото имам важни неща и не искам да се изтрият.пък и все пак е лицензиран уиндоус.

Оки начи трябва да го водя на ит спец.

Благодаря все пак. Остана капка надежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно информацията в лаптопа ти, няма страшно. Твърдият ти диск може да се демонтира от лаптопа и да се отвори от друг компютър и да ти се спасят данните.

Относно синият екран през последните 10 години съм го виждал поради няколко причини.

Неизправен рам модул.

Неизправен твърд диск.

Неизправно видео.

Неизправно устройство свързно в системата чрез usb.

Вирус предизвикваш синият екран.

Драйвери които предизвикват синият екран.

Това с драйверите ми се случи преди дни на сървър 2008 R2 с видео драйвери постоянно забива на син екран.

Подкрепям предходните постове.

Да се остави в сервиз и да си го почистяпои съответно да си сложат термопастата. Да си направят тестовете на компонентите по дъното и периферията.

И препоръчвам от виста да се премине на 7.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Martin Mirazchiyski
      Здравейте!
      Ползвам лаптопа си повече от 5 години и с течение на времето от честото отваряне и затваряне екрана се клати при леко подбутване или местене на лаптопа. Имате ли идея дали държачите или скобите (не знам как се наричат), които държат екрана към основното тяло на преносимия компютър могат да се притегнат, така че екрана да не се клати?
      Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид.
    • от ken.s
      Докато сърфирам, независимо с кой от трите браузъра, ми излиза през неопределен интервал от време прозорец, на който пише за грешка, която не знам как да поправя или премахна. Качвам снимка  с надписа...  Моля за помощ. Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове на молбата ми за помощ. Все още съм на XP.

• от megato
      здравейте днес бях на училище и изведнъж по стълбите си испуснах телефона ми и сега едната половина на екрана работи другата не работи само черно .помогнете ми
      модел:lenovo a6000

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.