Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Помощ.лаптопа ми показа син екран. Ето какво показва . модела на лаптопа е Acer Aspire 5536. С уиндоус виста хоум премиум. Постоянно. Се рестартира и не ме допуска да се логна.опитах и през safe mode пак не иска .сега изключих авто рестарта и пак същото.изобщо не ме допуска. Моля помогнете.

IMAG1069.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стандартно проблема е във видео драйвъра или самото видео....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Rosario S написа:

Помощ.лаптопа ми показа син екран. Ето какво показва . модела на лаптопа е Acer Aspire 5536. С уиндоус виста хоум премиум. Постоянно. Се рестартира и не ме допуска да се логна.опитах и през safe mode пак не иска .сега изключих авто рестарта и пак същото.изобщо не ме допуска. Моля помогнете.

IMAG1069.jpg

Restartirva ti se na vseki 30 minuTi li

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тои постоянно се рестартира и аз спрях авторестарта.но започна да загрява яко и спира сам ..

преди 6 минути, pataran написа:

Стандартно проблема е във видео драйвъра или самото видео....

Това какво значи??той взе много да загрява.какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом много е загрявал, има вероятност видео чипа да е на път да умре. Необходима е профилактика /почистване/, а не е лошо и вариант сервизен преглед и дори лепене на чипа...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нали няма да е нужна преинсталация защото имам важни неща и не искам да се изтрият.пък и все пак е лицензиран уиндоус.

Оки начи трябва да го водя на ит спец.

Благодаря все пак. Остана капка надежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно информацията в лаптопа ти, няма страшно. Твърдият ти диск може да се демонтира от лаптопа и да се отвори от друг компютър и да ти се спасят данните.

Относно синият екран през последните 10 години съм го виждал поради няколко причини.

Неизправен рам модул.

Неизправен твърд диск.

Неизправно видео.

Неизправно устройство свързно в системата чрез usb.

Вирус предизвикваш синият екран.

Драйвери които предизвикват синият екран.

Това с драйверите ми се случи преди дни на сървър 2008 R2 с видео драйвери постоянно забива на син екран.

Подкрепям предходните постове.

Да се остави в сервиз и да си го почистяпои съответно да си сложат термопастата. Да си направят тестовете на компонентите по дъното и периферията.

И препоръчвам от виста да се премине на 7.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ken.s
      Докато сърфирам, независимо с кой от трите браузъра, ми излиза през неопределен интервал от време прозорец, на който пише за грешка, която не знам как да поправя или премахна. Качвам снимка  с надписа...  Моля за помощ. Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове на молбата ми за помощ. Все още съм на XP.

• от megato
      здравейте днес бях на училище и изведнъж по стълбите си испуснах телефона ми и сега едната половина на екрана работи другата не работи само черно .помогнете ми
      модел:lenovo a6000

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от ngdt
      Здравейте.
      Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.