Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще правя един клип и ми трябва музикален фон. Тежък инструментал с равномерен ритъм, който внушава чувство за обреченост, да речем с камбанен звън. Преди година някакъв (българин) беше направил клип на име "Истината" в ютуб в който разобличаваше световната конспирация и го рекламираше във всички форуми, ако някой си спомня. Ей на нещо такова ми трябва за фон, за съжаление неговия са го свалили. В туба сега намирам само голи камбани, които обаче нямат същия ефект. Ще се радвам ако някой се сеща да предложи нещо подходящо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам от дълги години с правене на клипове и ръководства "how to" и може да се каже че имам достатъчно опит в избора, но понякога се случва просто да наложа нещо ей така, за спорта, да лансирам песен. Абе - идеален съм за музикален редактор, може спокойно да ме вземат да правя музиката на филмите. За съжаление, добавянето на музикален фон трябва да ти се изпари, и то много мигновенно. Не знам защо си си втълпил, че имаш правото да качваш клипове с музика на тях. Няма потребител, който да не е отстрелян и с лош статус за "крадене", "присвояване", "излъчване" на чужда музиката, на която ти не си автора. YouTube е инкубатор на правосъдие! Много акаунти са си отишли не веднага, а след като снесеш малко повече клипчета, те рендосват, след което трябва да имаш свободен нерегистриран телефон, за да направиш нов акаунт. Аз минавам между капките, тъй като винаги подбирам стари забравени изпълнения, някога правени от начинаещи и вследствие заличени артисти, повечето остават с неиздадена музика, а навремето от миналия век преди 2000-та я предлагаха в www.mp3.com, от където се прослушваха и теглеха песните им. Никой не ги е регистрирал. Преди половин година ми се наложи да шляпна една песен, на която толкова много държах, че си купих правата й от специализирания сайт за целта, песента струва 250 лв., а сайта е http://www.sounddogs.com Наистина ли си мислиш, че всичко ти е позволено? Толкова много време съм бил тупана, повярвай ми, по-хубаво от сигурността и спокойствието няма. Малко се увлякох, та на темата ти - замисли се този клип, дето си гледал с дадения бекграунд защо е изчезнал. Така както обясняваш за идеята на филма, ми идва на ум нещо универсално като саундтрак от филма "Реквием за един сън". Много популярен филм с награди, и много нашумяла електронна музика, тежка при това, която се ползва за печалните сцени на някой или за нещо. Може даже спокойно да я причислиш като известност с маршовата на звездни войни. Внушението е голямо нещо. Надявам се да съм те ориентирал, с камбани имам, но те са регистрирани във всички сайтове с цифрова продажба и YT ще ти разкаже играта за тях. :)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.