Премини към съдържанието
vilizarht

Проблем със външната карта на лаптоп Леново

Препоръчан отговор

Привет!

Не знам дали тук е мястото и ме извинете ако съм объркал!

Лаптоп Леново, Не ми чете външната видео карта. Когато инсталирам драйверите, ми показва вградена Intel Graphic, а в действителност е със видео карта Ati Radeon 2 gb. Инсталирах драйверите за видео картата на Ati Radeon, обаче пак си ми чете вградената Intel graphic. Как да докарам AMD Radeon Картата?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като деинсталираш от дивайс менажера вградения видеоадаптер като устройството и го забраниш.Може и в Биос да влезнеш.

При настолните превключва автоматично на PCI Express карта но за лаптоп нямам идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Beyond_Wisdom написа:

Като деинсталираш от дивайс менажера вградения видеоадаптер като устройството и го забраниш.Може и в Биос да влезнеш.

При настолните превключва автоматично на PCI Express карта но за лаптоп нямам идея.

Нищо не разбирам, хабер си нямам къде е това дивайс менажера?  дори и в биос не знам къде да вляза!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата се предполага да е активна при игри или друго затормозяващо действие.

Вградената се ползва през останалото време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така не я чете ?Тя се използва само като се натовари вградената и не смогва със приложенията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, предишния път беше докарана, даже се виждаше и в диспечер на устройства и беше ATI Radeon series 8600, а сега не го виждам. Не се превключва автоматично!

Както е показано на снимката, само че това е от друг компютър. Преди пишеше AMD Radeon series 8600, а сега пише Intel graphic.

2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз усещам ,че има климатик  само като духа топло :)...........пич тая карта става активна само когато лаптопа е натоварен и вградената не се справя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.