Премини към съдържанието
polaana

Съвет за избор на бормашина (дрелка)

Препоръчан отговор

Здравейте,не разбирам от тези машинки и ми трябва ми съвет за "евтинджос" бормашина, по възможност да става и за винтоверт. Трябва да се пробият няколко дупки в плочките на банята, отзад е тухла и да се сглоби едино гардеробче. Добре е да оживее и след тези процедури, за да може да се ползва един, два пъти в годината следващите десетилетия :07:Бюджета е около 50 лв, колкото по-евтино, по-добре. Вземането на заем не е опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Лидл, скоро гледах евтина, но за парите си добра бормашинка "Парксайд". Мисля, че 40 лева струваше. Не зная дали е още в наличност, но определено си заслужава.  Голям плюс е, гаранцията от 3 години, която дават за всички уреди Парксайд, както и опцията, да я върнеш, ако не ти хареса в рамките на 30 дни. Не задават никакви въпроси, защо я връщаш, нито те карат да купуваш друго нещо за същите пари, а ти ги връщат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, като имам време ще прескоча до Лидл. Онлайн не я намирам тази марка, явно си е тяхна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, polaana написа:

Благодаря, като имам време ще прескоча до Лидл. Онлайн не я намирам тази марка, явно си е тяхна...

Да, тяхна марка са. Пускат всяка седмица по нещо, до изчерпване на количеството. Много познати, са си купили машинки Парксайд и са доволни, Като цена - качество, са най-доброто. Обикновено свършват бързо, защото ги изкупуват и после препродават с надценка в ОЛХ или базар бг :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм един от тези, които са си купили. Трябваше ми за 2-3 дупки в стената. Е, тя не ми трябваше и продадох в OLX за същата цена, за която я купих. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.