Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам лаптоп леново, прави ми впечатление, че на моменти екранът става по тъмен за секунди, а после пак става по светъл,(става по тъмен, все едно намаля яркостта за секунди и пак се оправя). Яркостта съм я усилил до край, обаче гледам във настройките някакво пестене на енергия, балансиране и някакви волтове на захранването. Въпросът ми дали това затъмнение e нормално, така ли трябва да прави?  Дали не е от настройките?  Иначе е чисто нов!

Редактирано от vilizarht (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да е поради много причини. Първо трябва да се уточни какво точно става. Екрана изключва ли се или просто му намалява яркостта? Настройките за заспиване какви са? Вероятно може това да има отношение. Относно плановете за енергия, може да изберете балансиране. Волтажа няма нужда да го променяте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, ✯Blue Ray✯ написа:

Може да е поради много причини. Първо трябва да се уточни какво точно става. Екрана изключва ли се или просто му намалява яркостта? Настройките за заспиване какви са? Вероятно може това да има отношение. Относно плановете за енергия, може да изберете балансиране. Волтажа няма нужда да го променяте.

Намаля яркостта, иначе е на режим балансиране. А тези настройки за заспиване къде мога да ги видя?

Аз имам предвид че яркостта се намаля когато съм на него, а не когато го оставя да стои!

Редактирано от vilizarht (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагай го на висока производителност ако неизползваш батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, ivan1975 написа:

Слагай го на висока производителност ако неизползваш батерията.

И това не помогна, проблемът още продължава. Някакви други идеи, нещо настройки или режими?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.