Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам проблем с играта need for speed hot pursiut,като не ими тръгва и ми излиза прозорец "затоверете програмата или close the program"!!

Пробвах почти всичко,но проблема си остава и играта не ми тръгва?

Ще Ви бъда много благодарен,ако някой от Вас ми каже какъв може да е проблема,за да ми излиза този прозорец и да не може да тръгне играта?

Благодаря Ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете на хората от който купихте играта да ви кажат изискванията да върви и вижте дали машината отговаря на тях (хардуер+софтуер)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих я.А хардуерно покрива всичките изисквания и изглежда,че проблема е софтуерен,но откъде и какво...?Изпробвах много неща,кракната  е,диркет Х е инсталиран, гледах в нета,какъв и откъде може да идва проблема с изкачането на този прозорец,който ми излисва на екрана,всичко изпробвах,но нищо не помогна и затова се реших да пиша тук, за съдействие?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако толкова ти се играе, цената е от 4 до 10-12 лева. В момента около 8 лева за Origin.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно, писнаха ми скръндзите, които ще дадат 10 лева за 2 кутий цигари, но няма да ги дадат за игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.