Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Един приятел си е заключил лаптопчето и не успявам да намеря алтернативната парола. С триста зора успях да му отключа биос-а чрез "System disable" кода, но не успявам да намеря паролата отговаряща на "System disable" кода който ми излиза от биоса при въвеждане на три погрешни пароли за HDD. Лаптопчето е Toshiba NB250. System disable кода е 23130. HDD-то според биоса е Toshiba MK2565GSXV-(S1).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам сбогом хард диск. Поради каква причина сте заключвали хард диска с парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е което и аз искам да ми обясни! До сега не бях чувал никой да го прави, нито да си заключва биос-а, нито хард диска. Е човека си заключил и двете, мислел си, че така щял да смени паролата за влизане в windows-а и след като нестанало, не го пипал известно време, сега не си помни паролите... Едната я разгадах, но тази не успявам... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма ценна информация на диска - $20 линк. Диск втора употреба е на същата цена.

Ако има такава - при фирмите за възстановяване на данни, но цените са дебели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.