Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги знам, че въпросът ми е много лесен, но отдавна не съм работил с Photoshop.
Кагато имам една снимка с резолюция 600х800, но искам да я направя същата снимка на резолюция 1600х1580, как мога да го направя това с Photoshop. Ще кача две снимки едната 1500х1200, и после се я направили на 1600х1579, ей такъв резултат искам и аз, получават се едни странични бели издадити по хор. и верт. част на снимката.
Благодаря,

2.jpg

A1a+9YSTNlL._SL1500_.jpg

Редактирано от Евгени Чавдаров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това става с виеуера ти за разглеждане на картинки. Отваряш си с двоен клик снимката за да я разглеждаш. След това пак двоен клик с мишката, за да се отвори като редактор. Кликаш на "Редактиране" -> "Размер на платното" и даваш да е центрирана като посочваш и резолюцията. Това са упражнения за предучилищна възраст. Децата ги научават още в утробата на майка им. ;)

Това не е никакъв Photoshop. Това се прави от FastStone Image Viewer.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/9/2016 at 16:59, Mlechko написа:

Това става с виеуера ти за разглеждане на картинки. Отваряш си с двоен клик снимката за да я разглеждаш. След това пак двоен клик с мишката, за да се отвори като редактор. Кликаш на "Редактиране" -> "Размер на платното" и даваш да е центрирана като посочваш и резолюцията. Това са упражнения за предучилищна възраст. Децата ги научават още в утробата на майка им. ;)

Това не е никакъв Photoshop. Това се прави от FastStone Image Viewer.

Здравей, отново има един проблем като го правя това, което ми каза самата снимка се мести назад и не се вижда добре. Как може да го направя без снимката да се измести назад, но да си бъде по-широка и по-дълга ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Евгени Чавдаров написа:

Здравей, отново има един проблем като го правя това, което ми каза самата снимка се мести назад и не се вижда добре. Как може да го направя без снимката да се измести назад, но да си бъде по-широка и по-дълга ?

Просто сравни съотношението на резолюцията при оригиналната снимка и съотношението при платното, което задаваш. Ако искаш прати ми снимката, може на ЛС, да видя къде точно бъркаш. Прати и това, което ти получаваш. Може и една мостра да видя как искаш да изглежда. А после ще ти кажа как съм го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Mlechko написа:

Просто сравни съотношението на резолюцията при оригиналната снимка и съотношението при платното, което задаваш. Ако искаш прати ми снимката, може на ЛС, да видя къде точно бъркаш. Прати и това, което ти получаваш. Може и една мостра да видя как искаш да изглежда. А после ще ти кажа как съм го направил.

Супер си :) Ей сега ти пращам всичко. И ще ти кажа какво искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.