Премини към съдържанието
dzaabo

Майкрософт телефон - меню на БГ

Препоръчан отговор

Здравейте ...
    Един комшия ме попита дали мога да му направя телефона да работи в България..С някво Бразилско меню е ако може да го разкодираме заедно със вас :)
    За тези колеги дето ще ме посъветват да го занеса на сервис ...Искам да ги помоля да се въздържат от този съвет !

Ако има възможност искам аз да го оправя ...Благодаря предварително ....Сега давам данните за телефона ....
    Microsoft ... Model - RM 1071 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да направо не се въздържам, а ти го давам като съвет. Нали се сещаш, че разкодирането не става с 2-3 клика на мишката. Освен това си е доста доходоносен занаят.  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Емил Костов написа:

Да направо не се въздържам, а ти го давам като съвет. Нали се сещаш, че разкодирането не става с 2-3 клика на мишката. Освен това си е доста доходоносен занаят.  

Всъщност, точно така се разкодира....номера е да разполагаш с нужния софтуер....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Приятели !
    Това не е за комерсиална употреба :)
    Просто за услуга !
    Даже това го има в сайта на майкрософт и е безплатно ...Проблема е че изисква интернет в телефона !!! А НЯМА ! Какви софтурери и какви глупости ми говорите ???
    Не мога да пусна телефона към интернет иначе всичко ще си стане автоматично !

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Самия телефон дава опция за ъпдейт !
    Не мога да го вържа към нета !!!
    Както казах искам да направя услуга ....
    Парите си ги изкарвам по съвсем друг начин и не мисля че ще изям хляба на някой с поправката на един телефон !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не може да се свърже към интернет? Каква грешка дава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Емил Костов написа:

А защо не може да се свърже към интернет? Каква грешка дава.

Не дава грешка ..Дадоха ми го без сим карта ...В моята нямам нет ..За това търся начин да му го оправя на момчето да си го ползва ...
    Живея във село около мене няма уай фай /безжична / Само на кабел съм ...Това е цялата работа

МОЛЯ дайте акъл поне как да го пусна нета на телефона през моя комп ..Аз ще се оправя по - нататък ...

Моля някой да даде акъл !
    Чакам ! Ако не... Заключвайте темата :)

Редактирано от dzaabo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, dzaabo написа:

Не дава грешка ..Дадоха ми го без сим карта ...В моята нямам нет ..За това търся начин да му го оправя на момчето да си го ползва ...
    Живея във село около мене няма уай фай /безжична / Само на кабел съм ...Това е цялата работа

МОЛЯ дайте акъл поне как да го пусна нета на телефона през моя комп ..Аз ще се оправя по - нататък ...

Чакам ! Ако не... Заключвайте темата :)

Рутер!?! Или у цяло село един рутер да няма!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, atridi написа:

Рутер!?! Или у цяло село един рутер да няма!?!

И кво са да хода да обикалям да търся интернет ли бе ?
    По добре не спами по темата  ! Мозъчко !

До сега нито съм крал интернет нито съм крал каквото и да е ....
    Като немаш идея по добре ЗАМЪЛЧИ !!!

Редактирано от dzaabo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, dzaabo написа:

И кво са да хода да обикалям да търся интернет ли бе ?
    По добре не спами по темата  ! Мозъчко !

Ви ся (ти пак мое кажеш, чии спам -ама ...) - ако ти е зор за интернет, аз имам тук една туба с интернет. Пазя си го за резерва, ма моа ти отлея малко.

Иначе не става - или през wifi (откъде и как - ти си решавай), или през мобилния оператор - демек сим-картата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, jhoro написа:

Ви ся (ти пак мое кажеш, чии спам -ама ...) - ако ти е зор за интернет, аз имам тук една туба с интернет. Пазя си го за резерва, ма моа ти отлея малко.

Иначе не става - или през wifi (откъде и как - ти си решавай), или през мобилния оператор - демек сим-картата.

Така вече е добре казано .... С една дума няма софтуер ..Или пък е под дълбока засекретеност :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Упс - Ай туй гУ забрайх - Сори

преди 1 час, dzaabo написа:

Ще ти трябва нещо такова - wifi-2.jpg  , или  header-wna3100m-3-4lft-photo-large.png, или поне tp-link-tl-wn781nd-150mbps-wireless-pci-

Първите две са вънкашни (през usb), третото се вгражда.

Ако има лаптоп - пак шЪ стани - те поне имат вградени wifi адаптери.

Spoiler

PS. Усилих МАКС сигнала на моя рутер - ама стига само до Австрия. До теб няма да мога да го докарам. Затуй пък - половината Франция и част от Белгия вече се логнаха ...

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С usb кабел не може ли да му пуснеш интернет от компа ? На андроидите може ама за MS не съм сигурен, но би трябвало и за тях да има такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, kaliobg написа:

С usb кабел не може ли да му пуснеш интернет от компа ? На андроидите може ама за MS не съм сигурен, но би трябвало и за тях да има такава опция.

аз се чудих за кво е usb-то на рутерите а то било за пускане на нет към телефоните :D:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кви рутери бе от усбто на компютъра може да си пуснеш интернет на телефона какво ти е смешно ?

Малко за четене : 

http://windowsphone.stackexchange.com/questions/1230/how-to-share-internet-over-usb-from-pc-to-a-windows-phone-8-device

Редактирано от kaliobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, kaliobg написа:

кви рутери бе от усбто на компютъра може да си пуснеш интернет на телефона какво ти е смешно ?

Малко за четене : 

http://windowsphone.stackexchange.com/questions/1230/how-to-share-internet-over-usb-from-pc-to-a-windows-phone-8-device

By judging what you are trying here to accomplish, I think you are mentioning Reverse USB Tethering. Windows Phone 7 had it by default via Zune. In Windows Phone 8 the dev team dropped this feature. So there is no way you can share your PC's internet to phone via USB.

Това ли да прочета или горното!?!?

dzaabo не знам дали това ще ти помогне, но си струва да опиташ:

https://www.microsoft.com/bg-bg/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987

Мисля че ъпдейтва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами най отдолу пише 

I am using 8.1 on Lumia 920 and in search I wrote "usb settings" then went to "local" tab, there it was found. So it is there in 8.1 Cyan version.

Незнам може или не на MS телефон, предположих понеже с андроида съм го правил. 

Пък и никъде не прочетох каква версия е ОС на въпросния телефон :)

Редактирано от kaliobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.