Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дни си купих Xbox360 E 250GB RGH работеше супер без грешка изключих го за 2-3часа и като пуснах пак "No Signal" пробва със различен hdmi кабел пробвах във всички портове  на телевизора и пак същото после пробвах и с друг телевизор без успех а иначе стартира както обикновено в доста американски  форуми пишат пробвай с скарт кабел но тази конзола не поддържа  скарт само hdmi някакви  идеи започвам да се отчайвам  няма как порта на Xbox да е скапан той не е местен никога само на едно място е стоял винаги! 

Редактирано от Кристян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай HDMI кабела дали е наред, защото може проблема да е от него. Xbox-a нов ли е или купуван втора употреба? Има вероятност и той да е повреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз съм втори собственик на Xbox-a пробвах кабела си работи гледал съм доста клипове а казват, че има проблем с настройките  за резолюцията  който се гласят на самият Xbox и хората със скарт кабел го пускат на телевизор с ниска резолюция и си го гласят да тръгне и на телевизор с висока резолюция  ама моя не може да се пусне на телевизор с нищо резолюция нали няма скарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а на твоя ТВ няма ли опция да му свалиш резолюцията. Като гледам в това описания може да поддържа максимално такава резолюция

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да то телевизор ми и  Xbox  са 1080p макс ама на Xbox-а са се рестартирали настройките и е на по ниско и телевизора не приема сигнала ако има кабел който е hdmi към скарт за да го пусна на по стар телевизор ама не знам дали има такъв 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! От няколко месеца ползвам само Linux Mint 18.2 Sonya и съм изключително доволен. Не е случайно-тази ОС е най-разпространената в световен мащаб Linux-ОС към момента! Но от няколко дни имам проблем с копи-пейса, примерно когато коментирам статия от в. "24 часа"  във Фейсбук и искам да онагледя коментара си с копиране на няколко изречения от текста във вестника. Като пестна текста, той се появява в някакъв странен български език. Идея си нямам, къде да търся причината. Моля, приятели помагайте! Мога да реша проблема, като преинсталирам Минта, но съм любознателен и бих искал да разбера, за какво иде реч.
      Прилагам два фотоса за онагледяване.

• от SourceTV (Source)
      Здравейте! 
      Поради големия ъпдейт от миналата година на 2 Август (Anniversary Update), Windows-а започна да сваля от кадрите в секунда в игрите, които играя. 
      Това не се случва в една, две игри, а във всяка една, независимо дали е офлайн игра или онлайн. Чудното е, че това е спад в производителността на компютъра. 
      Когато играя и започне да ми накъсва, изведнъж ако процесора се товари в нормални условия на 60 %, то в моментите на "загуба на данни", спада на фреймовете (кадрите в секунда), процесора спада на нивото, на което си работи без натоварване. Около 10-20 %. 
      Може ли някой да ми помогне да оправя този проблем, защото искам да си играя на игрите, а лаптопа ми е достатъчно силен, за да се справи!?
      По-късно ще добавя и видео, да се видят условията, при които става това нещо. Така, мисля че ще бъде по нагледно.
    • от Радо
      НЕ знам дали сте забелязали какво се случи след въвеждането на т.нар. 4G от т.нар мобилни оператори. Оказа се, че съществуват много 4G телефони,които обаче точно с българските 4G оператори не работят. И това не е проблем на бандове - телефоните си ги имат всички. По скоро е проблем на операторите, на особено некадърно заплисани SIM карти,а може и на липса на IMS оторизация. Така или иначе от моите 3 бр. 4G телефони ОФИЦИАЛНО ЗАКУПЕНИ от БГ оператори не работят както следва: С Булсатком -  3 от 3,С Макс  - 1 от 3 с Мтел -2 от 3, с Виваком 1 от 3, с Теленор 2 от 3. LG Оптимус G закупен (представете си от Виваком) не проработи никоя 4G карта,с Blackberry PASSPORT (което е най съвместимия и широкобандов телефон в света) не проработиха Булсатком,Мтел, Теленор, с HTC A9 -  Булсатком. Интересното е ,че с ВСИЧКИ телефони работят чуждестранните SIM карти от Румъния до Холандия.КАто в белите държави имат вече LTEADvanced или CAT7 която е 300 Мбит/сек надолу и 150 Мбит/сек нагоре и ги имат ще знаете,там HTC-to хвърчи.Имат разбира се и немислими за нашите ширини услуги, като VoLTE,VoWIFI,при това без допълнително заплащане и достъпни дори и за предплатени карти,последното в БГ е лукс (без МАкс и Булсатком). Така че проблема не е в телефоните, а в картите. Направих си труда да ги разгледам "под микроскоп" и установих, че са бая нестандартни липсва например RAT_INFO и други важни файлове. Особено ме разсмяха от Мтел,от които е неработещото с тяхна карта Blackberry. Те твърдят, че били отнесли въпроса до BB и щял да се появи ъпгрейд. Това е особено смешно, защото познавам ВВ и знам, че няма въобще да обърнат внимание на пишман оператор като Мтел и ще го посъветват да си оправи инфраструктурата,ако въобще говорят с него.
      Но щоуто не свършва до тук. Писах писма до Виваком казвайки им че картата е сменяна няколко пъти и че проблема не е в бройката а в записа на картата,но те пак ми отвърнаха, че ще я сменят (за n-ти път където n клони към безкрайност). Писах до КЗП и КРС особено комична институция е КРС,които въобще не вденаха за какво става дума, въпреки, че го обясних технически на 10-на страници и казаха, че Виваком ще сменят SIM картата. Ходих и на място в приемен ден - прие ме дърта кокошка представяща се за доцентка във ТУ (по скоро с манталитет на доцентка във ВМЕИ) и със самочувствие на Елон Мъск и Джеф Безос,която също не вдяна за какво иде реч и започна да обсъжда персоната ми след което прекратих разговора и си тръгнах.
      ТА: Призовавам всички
      1. НЕ спазвайте радиодисциплина, пускайте радиа,сигнали,замърсявайте ефира - КРС е политическа организация изтъкана от тъпани,които нямат никакъв хабер защо са там. Купили са им уреди за мерене на LTE, дали ще им купят и хора да вършат тази работа....Саботирайте ги,те са толкова тъпи, че не могат да пазят законите. Спомням си , че навремето в Източна България ги бяха направили на луди с нелегални предаватели, и накрая май не намериха виновни...
      2. АКо някой има сродни проблеми (да не му работи СИМ картата на 4G на иначе 4G телефон), да пише тук. Ако се събере критична маса ще се понавдигне скандал (може медийно-съдебен) и операторите,както и КРС, което винаги застава на амбразурата да ги защитава може и да се поопарят. Ако не тук,то в чужбина със сигурност.
      бележка към ДАНС и цацаратурата: Да,подбуждам към неподчинение и към закононарушение. Само че преди мен на опашката за разследване чакат мнооооого истински престъпници,та нека започнем от тях. Докато дойде моя ред може системата да се смени и да си сменим местата....
      Уви, само международния натиск към измислени регулатори и политически, но уви некадърни назначения може поне частично да даде ефект. Затова,който има подобни проблеми със съвместимост,качество и тп да пише в тази тема.Като се събере материал, ще отиде където трябва.
    • от Ownage
      Здравейте, от 2-3 дена вече не успявам да намаля нито пък да увелича яркостта на дисплея на лаптопа ми. Спомням си че преди това я бях увеличил за да изгледам един филм ( не знам защо бях решил да увеличавам яркостта) и след това изключих лаптопа , но пък преди това забравих да върна яркостта както си беше. И от тогава  яркостта е увеличена и не мога нито да я намаля нито пък увелича. Лаптопа е HP Pavilion Notebook. Пробвах да я оправя от контрол панела , от клавишите F2 и F3 , plan settings , показва ми че уж променям нещо , но яркостта си остава същата. Дали има решение на проблема ? Благодаря ви предварително.
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!

За 1-ви път не успявам да намеря решение за някой проблем в мрежата и се налага да се обърна към вас.. Имам проблем с монитора. Преди няколко дни си взех новата видео карта nVidia Gigabyte GTX1070 и днес си сложих Windows 7 Ultimate, но един от трите ми монитора не иска да тръгне. Свързван е с DVI кабел. На конкретния монитор тръгва да зарежда Windows-а, но когато се появи съобщението "Welcome" всичко се прехвърля към другите 2-монитора, а този изгасва.
      Някакви идеи от какво може да бъде проблема? Рових в БИОС-а до преди малко и се оказа, че съм пипал където не трябва и се наложи да махам CMOS-а, за да върна първоначалните настройки на БИОС-а, защото мониторите спряха да палят
      Очаквам съветите ви и благодаря предварително!

Поздрави,
      Зуум-а
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.