Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,пиша за първи път в форума,та моята история е такава.На кратко не бях фен на iphone имах samsung,но реших да опитам с iphone,какво по дяволите кара хората да са толкова пристрастни и щастливи с техните apple продукти.Сега имам iphone6s доволен бях до момента в който не ми се наложи да изпозлвам форума за помощ.Та причината е да пиша е как по дяволите да да сваля един прост клип 12 минутен от Iphone към pc-to,как става тази "сложна" процедура??? Имам icloud и itunes с кое мога да го направя товa "сложно" нещо,което до сега ако бях с android щях вече да съм забравил.Как изобщо функционират тези програми?? Трябва преди да използвам нещо на apple да съм свръх информиран,за мен това е супер глупост,някакви виртуални неща да имат такава роля в нормалния свят.Искам някой добре информиран да ме светне как става това нещо.Извинявам се за тона ми...Просто съм супер изнервен.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал с Win или iMac си, но предполагам е първото.

Свързваш iPhone си към компютъра с кабела.
Отваряш My Computer и би трябвало да видиш устройството.
Ако не го виждаш просто трябва да преинсталираш драйверите.
Отваряш устройството и от папката за съхранение на iPhone с име DCIM (ако не се лъжа) избираш видеото (или снимка), които искаш да метнеш на компа.
Плъзни и пусни в папката на компютъра и си готов.

Сложно ли е?

iTunes ти е нужен за обратното - когато от компютъра искаш да си качиш на апарата видео, музика или каквото там.
Слагаш ги в дадената папка, маркираш кое точно искаш да качиш (или всичко) и натискаш бутона "синхронизирай".
Отново за минута-две работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип, при IOS тази процедура с прехвърлянето е по-лесна от Android, защото е проектиран за Хамериканците.

Останал съм с впечатлението, че при добавянето на видеоклипа/музикалния файл в библиотеката на ITunes и после синхронизиране с устройството е най-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така днес пак продължавам,да пробвам.Пробвах с плъзгане ,но то явно пак е копиране и ефекта е следния-Както и снощи!

Друг начин ?!

12714366_1089109267790577_934413715_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, tinkarsuN написа:

Така днес пак продължавам,да пробвам.Пробвах с плъзгане ,но то явно пак е копиране и ефекта е следния-Както и снощи!

Друг начин ?!

Дай да направиш първо един бекъп през iTunes. Не че е от значение ама да видим как ще мине процедурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, BMW Маниак написа:

Дай да направиш първо един бекъп през iTunes. Не че е от значение ама да видим как ще мине процедурата.

А аз му казвам да опита да го прехвърли ПРЕЗ Itunes. Другия вариант е Cloud. Например Dropbox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема на младежа е в компютъра и не виждам от какъв зор трябва да прави милион гимнастики и да откриваме тепърва топлата вода, при положение, че я ползваме отдавна.

преди 7 часа, tinkarsuN написа:

Ти снощи НЕ си описал подробно проблема и какво ти изписва при опита за копиране, а разказа "изнервено"някакви приказки от 1001 нощ за iTunes и iCloud и попита "Как изобщо функционират тези програми?".

Днес се появяваш и вместо като нормален човек да поздравиш и да помолиш за друг начин, ти се режеш заповедно:

Цитат

Друг начин ?!

Изреченията се започват от възпитаните и културни хора с "Ако обичате...", "Ако може..." или "Бихте ли ми казали...".

Не си изкарвай на хората тук негативите от факта, че имаш проблем с компютъра си, а апарата ти си е наред.
На компютъра в офиса ( с Уин) от години така си претакам зелето, снимките и клиповете, включително и днес.
В къщи на iMac-а по друг начин, но този метод не ти трябва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.