Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите. имам Samsung galaxy s3 mini вчера го купих без зарядно, вклучих го зарежда 2 3 часа с алкател зарядно и като го изкарах от зарядното продължава да се зарежда:shock11: пробвах и от пц да го зареждам и др зарядни същата работа на какво се дължи това? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер :)  Де да можеше и моя телефон, да се зарежда, като го изключа от зарядното.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде е купен телефона? Задължително е хубаво да се вземе зарядно за посочения модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време му направи един Factory Reset. Ако не се оправи, можеш да го префлашнеш с ОДИН и стоков ром. Ако и тогава не се оправи, връщай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, zvstmrhna написа:

Здравеите. имам Samsung galaxy s3 mini вчера го купих без зарядно, вклучих го зарежда 2 3 часа с алкател зарядно и като го изкарах от зарядното продължава да се зарежда:shock11: пробвах и от пц да го зареждам и др зарядни същата работа на какво се дължи това? :(

преди 7 минути, driver_sl написа:

На първо време му направи един Factory Reset. Ако не се оправи, можеш да го префлашнеш с ОДИН и стоков ром. Ако и тогава не се оправи, връщай го.

преди 7 минути, driver_sl написа:

Здравейте, пробвай но може и да не е софтуерен проблем попитай дали е мокрен или изпускан мие проблема да е от захранването платката или самия блок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А те като ще му кажат цялата истина амаааа :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е окъсяване в  захранващия блок !
Провери буксата да не е попаднала някоя метална стружка ?!
Не прави хард-ресет не е софтуерно 100% 
Това може да се получи дори от влага !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OFF

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Задължително е хубаво да се вземе зарядно за посочения модел.

Отдавна мина времето когато зарядните бяха за точно определен модел. Вече са стандартизирани, разликата е единствено в амперите, повече ампери по-бързо зарежда.

Напоследък дори се говори че производителите ще спрат да слагат зарядни в комплектите, за да намалят цената.

Аз примерно дори не съм разопаковал зарядните на последните 3-4 апарата, карам с едно старо зарядно от самсунг галакси мини с него си зареждам всичко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се следи ампеража ако батерията ти е по силна а зарядното ти е примерно 1 ампер не е добре за нея възможно е да се съсипе по този начин и кабела които използвате е от значение,поне при по новите модели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато го изключа от зарядното продължава да се зарежда, но всъшност не се зарежда и ако се пробвам да го включа отново тои не зарежда трябва да го рестартирам....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та за втори път да питам откъде е взет телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Най-вероятно някоя заложна къща или намерен. Няма много варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

от приятел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, zvstmrhna написа:

от приятел. 

Подари го, на някой, на който имаш зъб ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли. 
    • от danx
      Здравейте може ли мнение за телефон (не за смарттелефон)
      да звъни силно
      да се чува силно
      да има добра батерия
      цена 100-200

• от Rosen27
      Здравейте! Имам проблем с лаптопа ми. Марката е HP, а моделът е G3 450. От скоро започна да не ми зарежда батерията. След това батерията винаги ми стои на 0 процента, дори и с батерия. После започна да става супер бавен и да загрява за има няма никакво време. Сега не ще да включи, тоест включва зарежда уиндолса и дотам, никъде не ще да продължи. Ей сега го включвам и ми показва това. - http://dox.bg/files/dw?a=7a02099d3e ( не ми даде да го прикача от прикачи файл) и това е .. моля за помощ 
    • от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.